Вагилак

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

221грн.
ВАГІЛАК капсули по 4 млрд актив. клітин у флак. ПЕ №10
 
Ціна:

296.11грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Вагилак - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Вагилак

Виробник

Фармасайнс

Загальний опис

Лактобактерії, що переважають у складі нормальної вагінальної флори, є природним бар'єром на шляху інфекцій. Ці мікроорганізми сприяють регулюванню вагінального мікробіоценозу шляхом конкурентного зв'язування з епітеліальними клітинами піхви та продукції антимікробних сполук. РодинаLactobacillaceae включає грампозитивні, в основному нерухомі мікроорганізми, факультативні анаероби, які не утворюють спор, мають здатність до бродіння, ферментують вуглеводи з утворенням молочної кислоти, яка перешкоджає розмноженню патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Це морфологічно гетерогенна група бактерій, яка включає довгі та короткі палички, а також коки. Молочнокислий стрептокок створює умови для розвитку молочнокислих паличок, знижуючи окисно-відновний потенціал до величини, сприятливої для їхнього розвитку. Молочнокислі палички в свою чергу виробляють водорозчинну термостабільну сполуку, яка сприяє росту стрептококів і яку вони самі не можуть виробляти. Симбіотичні зв'язки, які існують між молочнокислими паличками та коками, є важливою і необхідною умовою для включення цих мікроорганізмів до складу препарату Вагілак, який використовується для профілактики та лікування вагінальних дисбактеріозів різного походження. Лактобактерії асимілюють глікоген, який знаходиться у клітинах плоского епітелію піхви, та за допомогою анаеробного гліколізу виділяють молочну кислоту, яка зумовлює слабокислу реакцію (рН 4,3-4,7) вагінального вмісту. Завдяки цьому молочнокислі бактерії відіграють важливу роль у збереженні та нормалізації мікробного балансу слизової оболонки піхви, запобігають розвитку патогенної та умовно-патогенної мікрофлори та сприяють самоочищенню піхви від умовно-патогенної флори.

Форма випуску та упаковка

По 10 капсул у флаконі.

Лікарська форма

Капсули вагінальні. Основні фізико-хімічні властивості: кремові желатинові капсули, які містять білий або кольору слонової кістки порошок, допускається присутність окремих більш темних гранул.

Фармакологічна дія

Інші засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТС G02C X.

Фармокинетика

Препарат не всмоктується з піхви, тому не чинить системної дії на організм. Колонізаційна здатність лактобактерій, які входять до складу препарату Вагілак, посилюється за рахунок комбінації зStreptococcus thermophilus

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагілак можна застосовувати жінкам у період вагітності та годуванні груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншимимеханізмами. Вагілак не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Склад

Діюча речовина: 1 капсула містить 4 млрд активних клітин (КУО)Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus; Допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; магнію стеарат; кислота аскорбінова; оболонка капсули: желатин.

Свідчення

Профілактика та лікування у складі комплексної терапії вагінозів різного походження (трихомонадних, бактеріальних, грибкових).

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів в анамнезі. Розповсюджені гострі запальні (гнійні) та ерозивні зміни слизової оболонки піхви.

Способи застосування

Препарат призначений для вагінального застосування. Застосування з метою лікування. Для лікування гострих, хронічних, рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань органів статевої системи у жінок Вагілак призначають через кілька днів після початку антибактеріальної терапії (на 4?5-й день), а також у разі необхідності після її закінчення. Тривалість використання - 10 днів. По 1 капсулі на ніч. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву. Застосування з метою профілактики. З метою профілактики захворювань органів статевої системи у жінок (бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу) Вагілак застосовують з початку другої половини менструального циклу впродовж 5 або 10 днів. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву. По 1 капсулі на ніч. Діти Препарат дітям не застосовують.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагілак можна застосовувати жінкам у період вагітності та годуванні груддю.

Побічні дії

Можливі реакції гіперчутливості; реакції у місці введення, у тому числі гіперемія та печіння.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат можна призначати у комплексній терапії разом із антибіотиками, сульфаніламідами, метронідазолом та іншими антибактеріальними препаратами.

Передозування

Неможливе.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8 °C.

08004 08004