Вугілля активоване

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ВУГІЛЛЯ АКТИВОВАНЕ МЕДИЧНИЙ (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

17.70грн.
Ціна:

35.21грн.

Інструкція Вугілля активоване

Виробник

Красная Звезда ХФЗ ОАО

Країна походження

Україна

Загальний опис

Уголь растительного происхождения, благодаря специальной обработке (активации) приобретает большую сорбционной поверхности и способно поглощать газы, алкалоиды, эндо - и экзотоксины и другие химические соединения. Уголь активированный в таблетках имеет несколько меньшую адсорбционную способность, чем в форме порошка.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістерах. По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери або по 10 блістерів в пачці.

Лікарська форма

Таблетки.
Таблетки чорного кольору круглої форми з плоскою поверхнею.

Фармакологічна дія

Ентеросорбенти. Код АТС А07В А01.

Фармокинетика

Препарат не токсичний, добре виводиться з організму через кишечник. Препарат із кишечнику не всмоктується і повністю виводиться з каловими масами через 8-24 години.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При супутній фармакотерапії вугілля активоване приймати за 1-1,5 години до або після прийому лікарських засобів або їжі у зв'язку з адсорбуючими властивостями препарату.

При наявності гіповітамінозу, яким може супроводжуватися тривале застосування вугілля активованого, необхідно призначати полівітаміни. Жінкам, які приймають протизаплідні препарати, рекомендується у період лікування вугіллям активованим використовувати інші протизаплідні засоби.

Кал після прийому препарату забарвлюється у чорний колір.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Протипоказань немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.

Діти.
Препарат не застосовувати дітям віком до 3 років.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить вугілля активоване 0,25 г (250 мг);

Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк.

Свідчення

Гострі отруєння побутовими, промисловими та харчовими отрутами, лікарськими препаратами; отруєння алкалоїдами, солями важких металів; диспепсія, метеоризм; підготовка до рентгенологічних досліджень; харчові токсикоінфекції.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразки шлунково-кишкового тракту, шлункові кровотечі.

Способи застосування

Дорослі: звичайна доза становить 3-6 таблеток 3-4 рази на добу.

При отруєннях та інтоксикаціях призначати у дозі 20-30 г на прийом у вигляді водної суспензії в 0,5-2 склянках води. Така суспензія використовується і для промивання шлунка. При підвищеній кислотності дорослим призначати 1-2 г препарату 3-4 рази на добу. Для досягнення більш швидкого та вираженого ефекту таблетки можна подрібнити і приймати у вигляді суспензії (на 0,5 склянки води).

Діти віком від 3 років: звичайна доза становить 2-4 таблетки 3-4 рази на добу; у разі діареї дозу збільшити до 4-5 таблеток 3-4 рази на добу.

При різних отруєннях дітям від 3 до 7 років призначати внутрішньо у дозі 5 г 3 рази на добу; дітям віком від 7 до 14 років призначати внутрішньо у дозі 7 г 3 рази на добу. Дітям вугілля активоване завжди призначати у вигляді суспензії подрібнених таблеток у невеликій кількості води, після приймання якої необхідно випити склянку води.

Курс лікування при гострих захворюваннях становить 3-5 днів, при хронічних захворюваннях, зумовлених ендогенними інтоксикаціями, - 10-15 днів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказань немає.

Побічні дії

Можливі прояви підвищеної чутливості, запори або поноси, які легко усуваються відміною препарату і призначенням симптоматичної терапії. Можливий розвиток нудоти та блювання. При тривалому застосуванні може спостерігатись нестача вітамінів, гормонів, жирів, білків, що потребує лікарської корекції. У разі появи будь-яких небажаних явищ пацієнту необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Завдяки адсорбуючим властивостям вугілля активоване здатне зменшувати ефективність лікарських засобів, які приймаються одночасно з ним. Тому при супутній фармакотерапії вугілля активоване слід приймати за 1-1,5 години до або після прийому лікарських засобів.

Передозування

Значне перевищення максимальних разових доз призводить до побічної дії: нудоти, блювання та запорів, які зникають після відміни препарату.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати в оригінальній упаковці, окремо від речовин, що виділяють гази та пари, при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004