Арфазетин Збір

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Арфазетин Збір - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Арфазетин Збір

Виробник

Виола

Країна походження

Україна

Форма випуску та упаковка

По 50 г або 75 г у пачках із внутрішнім пакетом; по 1,5 г у фільтр-пакетах, по 20 фільтр-пакетів в пачці.

Лікарська форма

Збір. Подрібнена сировина: суміш неоднорідних шматочків сірувато-зеленого кольору із світло - жовтими, сірувато-бурими, кремовими, жовтувато-сірими, оранжево-червоними, бурувато- червоними, бурими і білими вкрапленнями, які проходять крізь сито з отворами діаметром 5 мм , запах слабкий, ароматний; порошок крупний: суміш неоднорідних шматочків сірувато-зеленого кольору із світло- жовтими, сірувато-бурими, кремовими, жовтувато-сірими, оранжево-червоними, бурувато- червоними, бурими і білими вкрапленнями, які проходять крізь сито з отворами розміром 2 мм , запах слабкий, ароматний .

Фармакологічна дія

Антидіабетичні препарати. Код АТС А10Х Х**.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати. При застосуванні Арфазетину в поєднанні з антидіабетичними препаратами необхідно дотримуватися правил прийому, застережень та протипоказань, що передбачені для пероральних протидіабетичних препаратів. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Прийом препарату можливий у випадку коли, на думку лікаря, користь від застосування препарату переважає потенційний ризик для плоду/дитини). Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Хоча немає даних про вплив Арфазетину на швидкість реакції, необхідно з обережністю застосовувати препарат при необхідності керування автотранспортом або іншими механізмами. Діти. Застосовують дітям віком від 12 років під ретельним наглядом лікаря.

Склад

1 г збору містить: чорниці звичайної пагонів - 0,2 г, квасолі звичайної стулок плодів - 0,2 г, елеутерококу колючого кореневищ з коренями - 0,15 г, шипшини плодів - 0,15 г, хвоща польового трави - 0,1 г, звіробою трави - 0,1 г, ромашки квіток - 0,1 г.

Свідчення

Цукровий діабет ІІ типу легкої і середньої тяжкості (у складі комплексної терапії).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Способи застосування

5 г (1 десертна ложка) збору поміщають в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип'яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об'єм настою доводять кип'яченою водою до 200 мл. Приймають у теплому вигляді по 1/3 - 1/2 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди протягом 20-30 днів. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати. 2 фільтр-пакети поміщають у скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Приймають у теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на день за 30 хв до їди протягом 20-30 днів. Через 10-15 днів курс лікування рекомендується повторити. Протягом року проводять 3-4 курси.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Прийом препарату можливий у випадку коли, на думку лікаря, користь від застосування препарату переважає потенційний ризик для плоду/дитини).

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, печія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

У комплексній терапії може сприяти зниженню доз пероральних антидіабетичних препаратів.

Передозування

Випадки передозування не відомі.

Особливі умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Приготовлений настій зберігати у прохолодному (8-15 °С) місці не більше 2-х діб. Категорія відпуску. Без рецепта.

Синоніми

АРФАЗЕТИН

08004 08004