Нормарин

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Нормарин

Виробник

Aicore LLP

Загальний опис

Нормарін Дейлі діє шляхом розрідження густого секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком і іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність носа і відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини. Нормарін Дейлі не викликає звикання і може використовуватися разом з іншими лікарськими засобами. Регулярне використання Нормарін Дейлі допомагає зменшити кількість лікарських засобів, які використовують пацієнти, які страждають ринітом і синуситом.

Форма випуску та упаковка

Алюмінієвий флакон під тиском 150 мл, №1.

Лікарська форма

Спрей

Фармакологічна дія

Діє шляхом розрідження секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком і іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність носа і відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини. Нормарін Бейбі не викликає звикання і може використовуватися разом з іншими лікарськими засобами. Регулярне використання Нормарін Бейбі допомагає знизити частоту використання лікарських засобів у дітей, хворих ринітом і синуситом. Нормарін Бейбі має низький тиск в флаконі, що забезпечує м'яке розпорошення і може використовуватися у дітей у віці від народження.

Склад

Стерильнийфізіологічний (0.9%) розчин морської солі з додаванням буфера.

Свідчення

Рекомендації щодо застосування для щоденної гігієни порожнини носа новонароджених та немовлят; для полегшення закладеності носа, пов'язаної з ринітом, синуситом, нежиттю, застудою, сінну лихоманку і алергією; для догляду за носовою порожниною в післяопераційний період і ін. Спосіб застосування Відповідно до індивідуальних потреб. При закладеності носа: вранці, перед прийомом їжі і перед сном. Як правило, 2-4 рази на добу або по рекомендації фахівця. У разі необхідності, можна використовувати частіше. Для дітей до 6-ти місяців Покладіть дитину на спину в стабільне положення. Поверніть голову дитини на бік, обережно вставте насадку в верхню ніздрю. Коротко натисніть насадку. Дайте можливість рідини витекти з ніздрі разом зі слизом. Повторіть з іншою ніздрею, повернувши голову дитини на інший бік. Протріть гігієнічної хусткою. Очистіть насадку в мильній воді, промийте теплою водою і висушіть. Для дітей від 6-ти місяців і дорослих Вставте насадку в одну ніздрю, натискайте протягом 1-2 секунд. Очистіть ніс, обережно видихаючи повітря через нього. Повторіть процедуру з іншою ніздрею.

Протипоказання

використання цього флакона (насадки) більше ніж однією особою може спричинити поширення інфекції. Після кожного застосування прочистити насадку в мильній воді і промити теплою водою. Краще використовувати особистий флакон для кожного члена сім'ї; дітям у віці до 6 місяців використовувати тільки за рекомендаціями фахівця і під наглядом; ніколи не нахиляти голову дитини назад через можливість потрапляння секрету в гортань;

Особливі умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці; флакон під тискам, може вибухнути при нагріванні. Не протикати та не кидати у вогонь після використання. Берегти від нагріву / іскор / відкритого вогню / гарячих поверхонь; зберігати подалі від сонячних променів; зберігати при температурі не вище 50 °С При кімнатній температурі.

08004 08004