Нормарин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

239.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Нормарин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Нормарин

Виробник

Aicore LLP

Загальний опис

Нормарін Дейлі діє шляхом розрідження густого секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком і іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність носа і відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини. Нормарін Дейлі не викликає звикання і може використовуватися разом з іншими лікарськими засобами. Регулярне використання Нормарін Дейлі допомагає зменшити кількість лікарських засобів, які використовують пацієнти, які страждають ринітом і синуситом.

Форма випуску та упаковка

Алюмінієвий флакон під тиском 150 мл, №1.

Лікарська форма

Спрей

Фармакологічна дія

Діє шляхом розрідження секрету слизової оболонки носа і сприяє його видаленню разом з інфекційними збудниками, пилом, пилком і іншими алергенами. Допомагає полегшити закладеність носа і відновити нормальну респіраторну функцію носової порожнини. Нормарін Бейбі не викликає звикання і може використовуватися разом з іншими лікарськими засобами. Регулярне використання Нормарін Бейбі допомагає знизити частоту використання лікарських засобів у дітей, хворих ринітом і синуситом. Нормарін Бейбі має низький тиск в флаконі, що забезпечує м'яке розпорошення і може використовуватися у дітей у віці від народження.

Склад

Стерильнийфізіологічний (0.9%) розчин морської солі з додаванням буфера.

Свідчення

Рекомендації щодо застосування для щоденної гігієни порожнини носа новонароджених та немовлят; для полегшення закладеності носа, пов'язаної з ринітом, синуситом, нежиттю, застудою, сінну лихоманку і алергією; для догляду за носовою порожниною в післяопераційний період і ін. Спосіб застосування Відповідно до індивідуальних потреб. При закладеності носа: вранці, перед прийомом їжі і перед сном. Як правило, 2-4 рази на добу або по рекомендації фахівця. У разі необхідності, можна використовувати частіше. Для дітей до 6-ти місяців Покладіть дитину на спину в стабільне положення. Поверніть голову дитини на бік, обережно вставте насадку в верхню ніздрю. Коротко натисніть насадку. Дайте можливість рідини витекти з ніздрі разом зі слизом. Повторіть з іншою ніздрею, повернувши голову дитини на інший бік. Протріть гігієнічної хусткою. Очистіть насадку в мильній воді, промийте теплою водою і висушіть. Для дітей від 6-ти місяців і дорослих Вставте насадку в одну ніздрю, натискайте протягом 1-2 секунд. Очистіть ніс, обережно видихаючи повітря через нього. Повторіть процедуру з іншою ніздрею.

Протипоказання

використання цього флакона (насадки) більше ніж однією особою може спричинити поширення інфекції. Після кожного застосування прочистити насадку в мильній воді і промити теплою водою. Краще використовувати особистий флакон для кожного члена сім'ї; дітям у віці до 6 місяців використовувати тільки за рекомендаціями фахівця і під наглядом; ніколи не нахиляти голову дитини назад через можливість потрапляння секрету в гортань;

Особливі умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці; флакон під тискам, може вибухнути при нагріванні. Не протикати та не кидати у вогонь після використання. Берегти від нагріву / іскор / відкритого вогню / гарячих поверхонь; зберігати подалі від сонячних променів; зберігати при температурі не вище 50 °С При кімнатній температурі.

08004 08004