Neo Plus

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Neo Plus 360 розчин для контактних лінз 360 мл
Neo Vision Co.,Ltd
Ціна:

175.40грн.
Neo Plus 360-K розчин для контактних лінз 360мл
Neo Vision Co.,Ltd
Ціна:

206.80грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Neo Plus - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
01.03.2023
Перевірено

Інструкція Neo Plus

Виробник

Neo Vision Co.,Ltd

Країна походження

Корея

Загальний опис

Розчин для лінз NEO PLUS - чудовий засіб для очищення, дезінфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей. Завдяки особливій формулі, NEO PLUS рекомендований до використання власникам чутливих очей. І більш того, він сприяє профілактиці очних захворювань. Завдяки своєму особливому складу, багатофункціональний розчин NEO PLUS чудово очищає контактні лінзи будь-якого ступеня забрудненості.

При цьому, особисто вам необхідно лише промити і помістити свої контактні лінзи в спеціальний контейнер. Все інше розчин NEO PLUS зробить сам! Рідина NEO PLUS розроблена Лабораторією технологій високомолекулярних полімерів університету Jeon Nam в Південній Кореї. Даний засіб відрізняється дійсно особливим складом. Його компоненти ідеально очищають контактні лінзи і в той же час запобігають захворюванню очей.

Універсальний розчин NEO PLUS відноситься до 3-го покоління розчинів. Так що володіє рядом значних переваг. У їх числі є такий важливий фактор, як поліпшені терміни використання. Час дезінфекції скорочено до 4-х годин. А допустимий час між носінням контактних лінз продовжено до 30 днів. Функції: Очищення відкладень, видалення білку, стерилізація, збереження і зволоження всіх типів контактних лінз.

Форма випуску та упаковка

Розчин у флаконі 130 мл.

Лікарська форма

Розчин.

Фармакологічна дія

Розчин для лінз NEO PLUS

Особливі умови

Застереження. Важливо дотримуватися вказівок і рекомендацій вашого лікаря-офтальмолога та інструкцій на етикетці щодо правильного використання розчину для догляду за вашими лінзами. При неправильному використанні продуктів по догляду за лінзами можуть швидко розвинутися хвороби очей. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, надмірну сльозотечу, зміни якості зору, почервоніння очей, негайно зніміть лінзи та зверніться до вашого лікаря-офтальмолога. Якщо ви використовуєте очні краплі під час носіння лінз попередньо проконсультуйтесь із вашим лікарем-офтальмологом.

Загальні зауваження: Завжди мийте, ополіскуйте та сушіть руки перед будь-якими діями із лінзами. Завжди однаково поводьтеся з лінзами, правою або лівою, щодо їх першочерговості, щоб запобігти плутанини. Очищуйте, ополіскуйте і дезінфікуйте ваші лінзи щоразу після носіння. Після використання завжди опорожнюйте та промивайте контейнери свіжим багатоцільовим розчином та лишайте для висихання на повітрі. З метою уникнення забруднення, не торкайтесь кришечкою контейнера будь-якої поверхні, та щільно закривайте кришечку після використання. Не розпилюйте лак для волосся або іншу косметику на очі під час носіння контактних лінз. Тримайте в недоступному для дітей місці. Запобіжні заходи: Завжди використовуйте свіжий розчин і ніколи не використовуйте його повторно. Не використовуйте після закінчення терміну дії, позначеному на пляшці.

Склад

20% розчин полігексаметілен - бігуанід гідрохлорида, полоксамер 407, динатрію едетат, хлористий калій.

Свідчення

Розчин призначений для дезінфекції, ополіскування, зволоження, очищення та зберігання всіх типів м'яких контактних лінз і жорстких газопроникних контактних лінз. Ефективний для боротьби з різними патогенними мікроорганізмами. Час дезінфекції 4 години. Термін використання розкритого розчину не повинен перевищувати 4 місяці.

Протипоказання

Не використовувати при алергії на будь-який компонент продукту.

Способи застосування

1. Очищення: Ретельно протерти кожен бік лінз упродовж 20 секунд за допомогою 3 крапель багатоцільового розчину NEO PLUS. Промити багатоцільовим розчином NEO PLUS. 2. Стерилізація: Помістити лінзи разом із багатоцільовим розчином NEO PLUS в контейнери на 4 години. 3. Зберігання: Можна зберігати у щільно зачинених контейнерах разом із багатоцільовим розчином NEO PLUS до 30 днів після дезінфекції. 4. Носіння контактних лінз: Носити після ополіскування у розчині за необхідністю.

Побічні дії

Можливе виникнення наступних проблем: печіння, жар або подразнення очей, зниження комфорту під час першого одягання лінз, відчуття в оці стороннього предмету, надмірна сльозотеча, незвичні виділення з очей, почервоніння, зниження гостроти зору, веселки або ореоли навколо об'єктів, чутливість до світла або сухість в очах. Якщо ви відчули які-небудь із вищезазначених симптомів - негайно зніміть лінзи та уважно перегляньте їх. Якщо лінзи якимось чином пошкоджені, ні в якому разі НЕ одягайте їх знову на очі. Покладіть лінзи до контейнеру і негайно зверніться до свого лікаря-офтальмолога. Деякі із вищезазначених симптомів можуть бути причиною інфекцій, виразки рогівки, неоваскуляризації. Негайно зверніться до професіонала з метою ідентифікації і негайного лікування проблеми, щоб запобігти серйозних ушкоджень очей.

Особливі умови зберігання

Зберігайте розчин в герметичній пластиковій пляшці при кімнатній температурі. Режим заміни: 4 місяці. Не рекомендується використовувати розчин із пляшки, відкритої більше 4-х місяців тому. УВАГА! При купівлі нових контактних лінз необхідно міняти контейнер. Рекомендовано офтальмологами.

Neo Plus ціна в інтернет аптеці

Neo PlusЦіна
Neo Plus 360 розчин для контактних лінз 360 мл175.4 грн
Neo Plus 360-K розчин для контактних лінз 360мл206.8 грн
08004 08004