Губка гемостатична Surgispon

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

21.40грн.
Ціна:

36.80грн.
Ціна:

113.90грн.
Новинка
Губка гемостатична Surgispon тампон для носа 80х07мм №1
Ціна:

114.20грн.
Ціна:

144.90грн.
Ціна:

143.90грн.
Ціна:

345.60грн.

Інструкція Губка гемостатична Surgispon

Виробник

Асап Груп ТОВ

Країна походження

Індія

Загальний опис

 

SURGISPON- губка гемостатична хірургічна стерильна желатинова, що розсмоктується; апірогенна, біологічно сумісна, пластична, нерозчинна у воді. Застосовується з гемостатичну метою шляхом контакту з поверхнею, що кровоточить.

SURGISPON - зроблений з високоочищеного желатинового матеріалу першого класу для використання при багатьох хірургічних процедурах. При імплантації in-vivo необхідної кількості, губка повністю розсмоктується через 3-4 тижні. При застосуванні на слизових поверхнях, що кровоточать, вона розріджується через 2-5 днів.

Губка має пористу структуру, яка активізує тромбоцити в момент зіткнення крові з матриксом губки. Він стимулює виділення тромбоцитами серії речовин, які викликають їх агрегацію. У той же час, SURGISPON модифікує характер поверхні тромбоцитів, таким чином, що вони починають виступати, як каталізатори формування фібрину ..

 

Фармакологічна дія

Гемостатичні засоби для місцевого застосування. Код АТС В02В С50.

Фармокинетика

Не вивчалась.

Склад

Нативної плазми з донорської крові людини або сухої плазми - 10 мл, 4- (амінометил) бензойної кислоти (амбен) - 0,05 г, кальцію хлориду гексагідрату -0,05 м

Свідчення

SURGISPON ефективно застосовується при різних операціях для гемостазу, коли контроль капілярної, венозної і артеріальної кровотечі шляхом здавлення, лігатури

або інших стандартних методів неефективний або неможливий.

Протипоказання

•При шкірних порізах, так як може перешкодити загоєнню країв рани;

•у пацієнтів з алергічними реакціями на колаген;

•внутрішньосудинно, так як це може викликати ризик емболії;

•в поєднанні з адгезивами метилметакрилата;

•в поєднанні з переливанням аутокрови;

•як первинна терапія для лікування порушення коагуляції;

•при гнійних ранах;

•для контролю післяпологових кровотеч і менорагій;

•при пульсуючих артеріальних кровотечах;

•коли кров змішується з іншими рідинами, або у випадках, коли місце кровотечі занурене.

Способи застосування

 

SURGISPON ™ слід витягати з стерильної упаковки з дотриманням правил асептики. Потрібного розміру шматок SURGISPON ™, сухий, або насичений стерильним фізіологічним розчином хлориду натрію (стерильним фізіологічним розчином), може бути застосований з тиском безпосередньо на місці кровотечі.

При нанесенні сухим, один шматок SURGISPON ™ наноситься вручну на ділянку, що кровоточить, і утримується на місці кровотечі з помірним тиском до настання гемостазу.

При використанні попередньо змоченою в стерильному фізіологічному розчині губки SURGISPON, губку спочатку занурюють в розчин, потім витягують і стискають пальцями в стерильних рукавичках для вигнання бульбашок повітря. Після цього повертають в розчин. Губка повинна придбати початкову форму з невеликим розширенням в розчині. Якщо цього не відбулося, процедуру необхідно повторити до тих пір, поки повітря не буде повністю видалений з губки.

Якщо використовується змочена губка SURGISPON ™, вона перед нанесенням на місце кровотечі може бути поміщена на зволожену марлю.

Її слід утримувати на місці кровотечі з помірним тиском за допомогою невеликого ватного або марлевого тампона до настання гемостазу.

Щоб запобігти витягування губки SURGISPON ™ і утворився кров'яного згустку, а також, полегшити видалення тампона або марлі, тампон змочується декількома краплями стерильного фізіологічного розчину. Немає необхідності в додатковому всмоктуванні крові для насичення губки, тому що SURGISPON ™ в достатній мірі просочується кров'ю за рахунок капілярних сил.

Уже перше застосування SURGISPON ™, як правило, забезпечує контроль кровотечі, але якщо цього не відбулося, можна використовувати додаткові шматочки. Всі нові додаткові шматочки готуються і використовуються так, як описано вище.

Використовуйте тільки мінімальна кількість SURGISPON ™, відрізаючи шматочки відповідного розміру, необхідного для забезпечення гемостазу.

Губка SURGISPON ™ може бути залишена на місці кровотечі, коли це необхідно. Так як SURGISPON ™ викликає трохи більшу, клітинну реакцію, ніж кров'яний згусток, рана може бути повністю закрита ім.

У випадках застосування на поверхні слизових оболонок, губка SURGISPON ™ може бути залишена на місці, до її повного розрідження.

 

Побічні дії

Не виявлено.

Особливі умови зберігання

Продукт потрібно зберігати в оригінальній упаковці в чистому, сухому приміщенні при температурі від 5 ° C до 30 ° C. оберігати від прямих сонячних променів і нагрівання.

Категорія відпуску. За рецептом.
 

08004 08004