Грип-гран

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

117.50грн.
Ціна:

116.90грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Грип-гран - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Грип-гран

Виробник

Нац.Гомеопат.Союз

Загальний опис

Послаблює симптоми загальної інтоксикації, гарячки. Підвищує стійкість організму до впливу несприятливих погодних факторів, сприяє активізації захисних сил організму.

Форма випуску та упаковка

По 10 г гранул у пеналі полімерному, в картонній пачці.

Лікарська форма

Гранули. Основн і фізико-хімічні властивості: гранули однорідні за кольором, кулеподібної форми, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору, без запаху.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармокинетика

Не вивчалась.

Особливі умови

У зв'язку з наявністю у складі допоміжної речовини ? крупки цукрової ? слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, якщо у пацієнта встановлено непереносимість деяких цукрів. Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату можливе, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає даних про негативний вплив препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Склад

діючі речовини: 10 г гранул містять China 30CH 20 мг, Ferrum phosphoricum 50CH 20 мг, Belladonna 1000CH 20 мг, Arnica 30CH 20 мг, Arsenicum album 1000CH 20 мг; допоміжна речовина: крупка цукрова.

Свідчення

- Симптоматична терапія при грипі, гострих респіраторних захворюваннях, інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів; - профілактика грипу під час епідемії; - гарячкові стани у дітей при прорізуванні зубів; - профілактика гіпертермічних судомних реакцій.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 1 року.

Способи застосування

Під час хвороби дорослим та дітям віком від 7 років - по 7 гранул під язик 3 - 5 разів на день. Для профілактики під час епідемії - по 7 гранул 1 - 2 рази на день протягом 2 - 4 місяців. Дітям віком від 1 до 7 років - із розрахунку 1 гранула на рік життя (на 1 прийом). Гранули приймати під язик, до повного розсмоктування, за 15 - 20 хв до або через 1 годину після їжі.Дітям за необхідності гранули розчинити у невеликій кількості води. Діти. Не призначають дітям віком до 1 року.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування препарату можливе, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Побічні дії

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування. При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом має становити не менше 30 хвилин.

Передозування

Не призводить до негативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Категорія відпуску Без рецепта.

08004 08004