Горлоспас Актив

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Спрей (2)
Діюча речовина
МОРСЬКА СІЛЬ (2)
ЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИ (2)
ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Горлоспас Актив спрей 45 мл
 
Ціна:

71.60грн.
Ціна:

90.70грн.

Інструкція Горлоспас Актив

Виробник

Георг Біосистеми ТОВ

Форма випуску та упаковка

Спрей у флаконі полімерному місткістю 45 мл.

Лікарська форма

Однорідна рідина від світло-жовтого до жовтого кольору, без сторонніх включень та домішок. Дозволяється наявність незначного помутніння або осаду.

Особливі умови

Застосування дітям дозволяється тільки в присутності дорослих осіб. «ГОРЛОСПАС® АКТИВ» не впливає на швидкість психомоторних реакцій. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним флаконом кільком особам. Не можна застосовувати цей засіб особам із індивідуальною підвищеною чутливістю до його компонентів.

Склад

Діючі речовини: морська сіль - 0,9%, екстракт шавлії - 0,1%, екстракт календули - 0,15%, колоїдне срібло - 0,0005%, ефірна олія евкаліпту - 0,5%. Допоміжні речовини: вода, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, лимонна кислота, натрію гідроокис, ментол, гліцерин, хлоргексидину біглюконат.

Свідчення

Застосовується: - для відновлення і захисту фізіологічних функцій слизової оболонки порожнини рота; - для профілактики інфекцій порожнини рота, у тому числі і грипу; - особами, котрі страждають відчуттям дискомфорту і сухості в роті.

Способи застосування

Підготуйте флакон перед першим застосуванням: 1. зніміть кришку флакона та накрутіть замість неї дозатор; 2. натисніть на дозатор 1-2 рази до появи стійкого розпилення; 3. поверніть дозатор у положення, зручне для зрошення порожнини рота і горла. Для відновлення функцій слизової оболонки порожнини рота: · дітям з 3-х років - за рекомендацією лікаря; · дітям з 6 до 9 років - 2-4 рази на добу; · дітям з 9 до 12 років - 4-6 разів на добу по 2 впорскування. Для профілактики інфекцій: · дітям з 3-х років - за рекомендацією лікаря; · дітям з 6 до 9 років - 2 рази на добу; · дітям з 9 до 12 років - 3-4 рази на добу по 1 впорскуванню.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки Зберігати при температурі від +5 °С до +25 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

08004 08004