Горлоспас

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Спрей (2)
Діюча речовина
МОРСЬКА СІЛЬ (2)
ЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИ (2)
ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Горлоспас Актив спрей 45 мл
 
Ціна:

71.60грн.
Ціна:

90.70грн.

Інструкція Горлоспас

Виробник

Георг Біосистеми ТОВ

Загальний опис

Дія спрею «ГОРЛОСПАС® АКТИВ» зумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу. Основна передбачувана дія «ГОРЛОСПАС® АКТИВ» в організмі або на організм людини не досягається за допомогою фармакологічних, імунологічних або метаболічних засобів. Ізотонічний розчин морської солі сприяє підтримці нормального фізіологічного стану слизової оболонки. Має місцеву протизапальну дію, сприяє підвищенню місцевого імунітету. Колоїдне срібло діє як потужний, широкого спектру, антибактеріальний засіб. Дія іонів срібла сприяє відновленню пошкоджених тканин, а також нормалізації явищ, викликаних запальним процесом. Має противірусну дію, захищає від застудних інфекцій. Шавлія і календула мають природню дезінфікувальну і протизапальну дію. Евкаліптова олія та ментол забезпечують дезодоруючий ефект. Пом'якшують неприємні відчуття дискомфорту і сухості. Гліцерин застосовується як пом'якшуючий засіб за рахунок властивостей його як речовини, що швидко відбирає воду з тваринної та рослинної тканини, та властивостей його як речовини, що перешкоджає висиханню та замерзанню. Хлоргексидину біглюконат - антимікробний компонент, завдяки якому суттєво зменшується ризик мікробного зараження, здатного викликати псування продукту. Мета застосування консервантів - це або знищення бактерій, дріжджів і цвілевих грибів, або сповільнення їх зростання і розвитку.

Форма випуску та упаковка

Спрей у флаконі полімерному місткістю 45 мл.

Лікарська форма

Однорідна рідина від світло-жовтого до жовтого кольору, без сторонніх включень та домішок. Дозволяється наявність незначного помутніння або осаду.

Особливі умови

Застосування дітям дозволяється тільки в присутності дорослих осіб. «ГОРЛОСПАС® АКТИВ» не впливає на швидкість психомоторних реакцій. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним флаконом кільком особам. Не можна застосовувати цей засіб особам із індивідуальною підвищеною чутливістю до його компонентів.

Склад

Діючі речовини: морська сіль - 0,9%, екстракт шавлії - 0,1%, екстракт календули - 0,15%, колоїдне срібло - 0,0005%, ефірна олія евкаліпту - 0,5%. Допоміжні речовини: вода, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, лимонна кислота, натрію гідроокис, ментол, гліцерин, хлоргексидину біглюконат.

Свідчення

Застосовується: - для відновлення і захисту фізіологічних функцій слизової оболонки порожнини рота; - для профілактики інфекцій порожнини рота, у тому числі і грипу; - особами, котрі страждають відчуттям дискомфорту і сухості в роті.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі від +5 °С до +25 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

08004 08004