Глюкоза

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

32.10грн.
Ціна:

28.40грн.
Глюкоза ампули 40% 10 мл №10
Фармак
Ціна:

57грн.
Ціна:

41.40грн.
Ціна:

25.90грн.
Ціна:

19.61грн.
Ціна:

31.40грн.
Глюкоза ампули 40% 20 мл №10
Фармак
Ціна:

72.70грн.
Ціна:

84.20грн.
Ціна:

109.10грн.
Ціна:

1 044.41грн.
Ціна:

1 071.30грн.
ГЛЮКОЗА ТАБ.1Г №10
 
Ціна:

7.90грн.
Ціна:

23грн.
ГЛЮКОЗА-ДАРНИЦЯ розчин д/інф. 5 % по 400 мл у флак.
 
Ціна:

24.90грн.
ГЛЮКОЗА Р-Н ІНФ.10% 200МЛ
 
Ціна:

34.40грн.
ГЛЮКОЗА Р-Н ІНФ.10% 400МЛ
 
Ціна:

46.80грн.
Глюкозамін табл.0.5г N80
 
Ціна:

158.70грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Глюкоза - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

В інтернет-аптеці Apteka.com представлений широкий асортимент медикаментів і різних аптечних товарів. Ви можете замовити потрібний лікарський засіб онлайн у кілька кліків. Переглядайте каталог і оформляйте покупку. Якщо потрібна допомога, ми готові проконсультувати. 

Глюкоза - коротка інструкція

Глюкоза є засобом вуглеводного живлення. Вона бере участь у значних обмінних процесах, які відбуваються в організмі. Склад Глюкози у вигляді розчину для інфузій містить декстрозу як активний компонент, а також натрію хлорид, воду. 

Засіб, призначений для внутрішньовенного введення, поповнює об'єм крові, виступаючи джерелом живлення. Глюкоза також виводить токсини з організму та відновлює енергію. При використанні гіпертонічного розчину забезпечується посилення окисно-відновних процесів.

Глюкоза з током крові потрапляє до органів і тканин, де бере участь у метаболічних процесах. Запаси речовини відкладаються у клітинах як глікоген. Кінцеві продукти видаляються з організму через нирки та легені.

У нашій аптеці можна придбати Глюкозу в формі розчину для інфузій, ін'єкцій, а також капсул і пігулок. Переглядайте каталог і вибирайте потрібний засіб. Ціна на Глюкозу залежить від типу препарату.

Показання для застосування Глюкози

Зазначений медикамент призначають у конкретних клінічних випадках. Загальні показання для використання Глюкози можна сформулювати так:

  • гіпоглікемія;
  • інтоксикація організму;
  • запобігання проблемам водно-електролітного балансу після операції у дітей.

Розчин використовується для приготування інфузій інших препаратів, які можна змішувати з глюкозою.

Протипоказання

Не використовуйте засіб у разі гіперчутливості до глюкози, а також при гіперглікемії. Не можна застосовувати одночасно з медикаментами крові.

Лікарські комбінації

При поєднанні Глюкози з тіазидними діуретиками та фуросемідом слід брати до уваги їхню здатність впливати на рівень речовини в сироватці крові.

Речовина несумісна з амінофіліном, розчинними барбітуратами, канаміцином, гідрокортизоном і т. д. Перед тим як купити Глюкозу й почати використання, уважно вивчіть інструкцію до конкретного препарату.

Зверніть увагу на те, що при тривалому використанні засобу потрібно відстежувати рівень цукру в крові.

Глюкоза: використання та дози

Розчин для інфузій. Застосовується внутрішньовенно краплинно. Доза для дорослих становить максимум 2000 мл на добу.

Розчин для ін'єкцій. Вводиться внутрішньовенно дуже повільно. При краплинному використанні розчину 40 % на день можна до 300 мл.

Таблетки з хондроїтином у складі. Необхідно приймати засіб тричі на добу під час їди по 1 табл. 

В інструкції докладно описано, як застосовувати Глюкозу.

Інструкція Глюкоза

Виробник

Дарница

Загальний опис

Розчин глюкози 5 % ізотонічний щодо плазми крові і при його внутрішньовенному введенні поповнює об'єм циркулюючої крові, при її втраті є джерелом поживного матеріалу, а також сприяє виведенню отрути з організму. Глюкоза забезпечує субстратне поповнення енергозатрат. При внутрішньовенних інфузіях активізує метаболічні процеси, покращує антитоксичну функцію печінки, посилює скорочувальну активність міокарда, розширює судини, збільшує діурез.

Форма випуску та упаковка

По 200 мл або по 400 мл у флаконах.

Лікарська форма

Розчин для інфузій. Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакологічна дія

Кровозамінники та перфузійні розчини. Код АТХ В05С Х01.

Фармокинетика

Після введення швидко розподіляється у тканинах організму. Екскретується нирками.

Особливі умови

Несумісність. Препарат Глюкоза-Дарниця несумісний у розчинах з амінофіліном, розчинними барбітуратами, еритроміцином, гідрокортизоном, варфарином, канаміцином, розчинними сульфаніламідами, ціанкобаламіном. Не застосовувати в одній системі під час, перед або після гемотрансфузії у зв'язку з можливістю виникнення псевдоаглютинації. Препарат дуже обережно слід застосовувати хворим із внутрішньочерепними та внутрішньоспінальними крововиливами. При тривалому внутрішньовенному застосуванні препарату необхідний контроль рівня цукру в крові. З метою попередження виникнення гіпоосмолярності плазми 5 % розчин глюкози можна комбінувати із введенням ізотонічного розчину хлориду натрію. При введенні великих доз за необхідністю призначають інсулін під шкіру із розрахунку 1 ОД на 4-5 г глюкози. Вміст флакона може бути використаний лише для одного пацієнта. Після порушення герметичності флакона невикористану частину вмісту флакона слід утилізувати. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат може бути застосований за показаннями. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дані відсутні через виключне застосування препарату в умовах стаціонару.

Склад

Діюча речовина: глюкоза моногідрат. 1 мл розчину містить: глюкози моногідрат 50 мг. Допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Свідчення

- гіпер- та ізотонічна дегідратація; - для запобігання порушенням водно-електролітного балансу у дітей під час оперативних втручань; - інтоксикація; - гіпоглікемія; - застосовують як розчинник інших сумісних розчинів лікарських засобів.

Протипоказання

Гіперглікемія. Гіперчутливість до декстрози. Препарат не вводити одночасно з препаратами крові.

Способи застосування

Препарат застосовувати внутрішньовенно краплинно. Доза для дорослих становить до 1500 мл на добу. Максимальна добова доза для дорослих становить 2000 мл. За необхідності максимальна швидкість введення для дорослих - 150 крапель за хвилину (500 мл/год). Діти. Для дітей доза залежить від віку, маси тіла, стану та лабораторних показників.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат може бути застосований за показаннями.

Побічні дії

Порушення електролітного балансу та загальні реакції організму, які виникають при проведенні масивних інфузій: - гіпокаліємія; - гіпофосфатемія; - гіпомагніємія; - гіпонатріємія; - гіперволемія; - гіперглікемія; - алергічні реакції (гіпертермія, шкірні висипання, ангіоневротичний набряк, шок). Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: - дуже рідко - нудота центрального походження. У разі виникнення побічних реакцій введення розчину слід припинити, оцінити стан пацієнта і надати допомогу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками і фуросемідом слід враховувати їх здатність впливати на рівень глюкози у сироватці. Інсулін сприяє потраплянню глюкози в периферичні тканини. Розчин глюкози зменшує токсичний вплив піразинаміду на печінку. Введення великого об'єму розчину глюкози сприяє розвитку гіпокаліємії, що підвищує токсичність препаратів наперстянки. Препарат Глюкоза-Дарниця несумісний у розчинах з амінофіліном, розчинними барбітуратами, гідрокортизоном, канаміцином, розчинними сульфаніламідами, ціанокобаламіном.

Передозування

Можливе посилення проявів побічних реакцій Можливий розвиток гіперглікемії та гіпотонічної гіпергідратації. У разі передозування препарату призначають симптоматичне лікування та введення препаратів звичайного інсуліну.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 1,5 року Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004