Гліятон

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

506.70грн.
Глиятон капсули 400мг №30
Фармак
Ціна:

778.87грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гліятон - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гліятон

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Холіну альфосцерат є засобом, який належить до групи центральних холіноміметиків з переважним впливом на ЦНС. Холіну альфосцерат як носій холіну і попередній агент фосфатидилхоліну потенційно спроможний запобігати і коригувати біохімічні ушкодження, які мають особливе значення серед патогенних факторів психоорганічного інволюційного синдрому, тобто може впливати на знижений холінергічний тонус і змінений фосфоліпідний склад оболонок нервових клітин. До складу препарату входить 40,5 % метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Холіну альфосцерат позитивно впливає на функції пам'яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було спричинене розвитком інволюційної патології мозку. Механізм дії грунтується на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну - одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином, холіну альфосцерат покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Холіну альфосцерат покращує церебральний кровообіг, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

Форма випуску та упаковка

По 4 мл в ампулі. По 5 ампул у блістері. По 1 або 2 блістери у пачці.

Лікарська форма

Розчін для ін'єкцій. прозорий безбарвний розчин.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат. Код АТС N07A X02.

Фармокинетика

При введенні холіну альфосцерату в середньому абсорбується майже 88 % дози. Препарат накопичується переважно в мозку (45 % від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15 % препарату виводиться з сечею та жовчю.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю. Діти. Досвід застосування Гліятону® дітям відсутній. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на керування автотранспортом та роботу з іншими механізмами. Несумісність. Не слід застосовувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами.

Склад

Діюча речовина: холіну альфосцерат. 1 мл розчину містить холіну альфосцерату у перерахуванні на 100 % речовину 250 мг. Допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Свідчення

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку). Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, що характеризуються порушенням пам'яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та поведінці: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до препарату.

Способи застосування

При гострих станах Гліятон® вводять внутрішньом'язово або внутрішньовенно повільно по 1 г (1 ампула) на добу протягом 15-20 днів. Після стабілізації стану хворого можливе застосування пероральних форм холіну альфосцерату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю.

Побічні дії

Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. Можливе виникнення нудоти (яка, головним чином, є наслідком вторинної допамінергічної активації), дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити дозу препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Передозування

При передозуванні Гліятоном®, яке може проявлятися нудотою, слід зменшити дозу препарату. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004