Гліцин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Глицин-Дарница таблетки сублингвальные 100мг №60
 
Ціна:

46.90грн.
Ціна:

54.60грн.
немає в наявності
Гліцин таблетки сублінгвальні 100 мг №50
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Гліцин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гліцин

Виробник

ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 6 контурних чарункових упаковок в пачці.

Лікарська форма

Таблетки сублінгвальні. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою.

Фармакологічна дія

Засоби, що діють на нервову сиcтему. Код АТС N07ХХ.

Фармокинетика

Легко проникає у більшість біологічних рідин і тканин організму, у тому числі в головний мозок. Швидко руйнується у печінці гліциноксидазою до води та вуглекислого газу. Накопичення гліцину в тканинах не відбувається.

Особливі умови

У пацієнтів зі схильністю до артеріальної гіпотензії необхідно контролювати рівень артеріального тиску та, в разі необхідності, проводити корекцію дози лікарського засобу. Гліцин призначають у менших дозах і за умови регулярного контролю артеріального тиску. При його зниженні нижче звичайного рівня застосування лікарського засобу припиняють. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вплив гліцину на організм у період вагітності або годування груддю детально не досліджувався, тому застосування лікарського засобу не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Необхідно дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з іншими механізмами, а також при потенційно небезпечних видах діяльності.

Склад

Діюча речовина: glycine; 1 таблетка містить гліцину (в перерахуванні на 100% суху речовину) 100 мг; Допоміжні речовини: повідон, амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип А), амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип В), магнію стеарат.

Свідчення

Зниження розумової працездатності. Стресові ситуації і психоемоційне напруження (у період екзаменів, при конфліктних ситуаціях). Девіантні форми поведінки дітей та дорослих. Функціональні та органічні захворювання нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегетосудинні дистонії, наслідки нейроінфекції, черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії, у тому числі алкогольного генезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності, порушенням сну. Ішемічний інсульт та порушення мозкового кровообігу. Як допоміжний засіб у лікуванні алкоголізму.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість лікарського засобу та підвищена чутливість до окремих його компонентів; артеріальна гіпотензія. Дитячий вік до 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вплив препарату на організм у період вагітності або годування груддю детально не досліджувався, тому застосування препарату в цей період не рекомендується.

Побічні дії

Зазвичай лікарський засіб добре переноситься. В окремих випадках при індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій, включаючи риніт, кон'юнктивіт, висип, свербіж, кропив'янку, подразнення (першіння) в горлі, слабкість. З боку шлунково-кишкового тракту можливий розвиток диспептичних явищ, у тому числі біль в епігастрії, нудота. З боку нервової системи спостерігалися поодинокі випадки погіршення концентрації уваги, головного болю, напруженості, дратівливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Гліцин-Дарниця знижує токсичність антиконвульсантів, антипсихотичних засобів, антидепресантів, протисудомних засобів. При поєднанні зі снодійними, транквілізаторами та антипсихотичними засобами посилюється ефект гальмування центральної нервової системи.

Передозування

Про клінічні прояви передозування відомостей немає.

08004 08004