Гівалекс

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гівалекс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гівалекс

Виробник

Норжин Фарма

Загальний опис

Дія препарату зумовлена трьома активними компонентами. Антибактеріальна та протигрибкова активність. Гексетидин має антибактеріальний вплив як на грампозитивні, так і на грамнегативні штами мікроорганізмів, як на аероби, так і на анаероби. Необхідно відзначити, що на аеробні штами він має загалом бактеріостатичний вплив, бактерицидна дія - слабка. На анаеробні штами гексетидин має виражений бактерицидний вплив. Механізм дії полягає у конкурентній дії з тіаміном: структура гексетидину схожа на структуру тіаміну, необхідного для росту мікроорганізмів. Протизапальна активність. Холіну саліцилат має аналгезуючу, жарознижувальну та протизапальну дії. Застосовувати для лікування захворювань ротової порожнини. Знеболювальна активність. Хлорбутанол має аналгезуючу дію. Можна застосовувати, зокрема, в отоларингології (краплі у ніс, полоскання) та у стоматологічній практиці (аплікації та зрошення). Класично можна застосовувати як анестетик. Активні речовини фіксуються на слизовій оболонці ротової порожнини, звідки вони поступово вивільняються.

Форма випуску та упаковка

Спрей во флаконе 50 мл.

Лікарська форма

Спрей.

Фармакологічна дія

Гивалекс - препарат, обладающий выраженным антибактериальным, противогрибковым, противовоспалительным и обезболивающим действием, применяющийся в стоматологической и ЛОР-практике.

Особливі умови

При застосуванні препарат не ковтати та уникати контакту з очима, оскільки препарат містить етанол. Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з епілепсією. Препарат може зменшувати епілептичний поріг та спричинити судоми у дітей. З обережністю застосовувати пацієнтам зі схильністю до алергічних реакцій, включаючи бронхіальну астму, особливо у пацієнтів з алергією до ацетилсаліцилової кислоти. При появі ознак гіперчутливості до препарату, його використання слід негайно припинити. Оскільки препарат містить етанол, тому його слід з обережністю призначати пацієнтам із захворюванням печінки. Не рекомендується тривале застосування, оскільки може змінитися природний мікробний баланс ротової порожнини та горла, де є ризик бактеріального та грибкового розповсюдження. При появі загальних клінічних ознак бактеріальної інфекції, слід призначити загальну антибактеріальну терапію. Якщо симптоми зберігаються довше 5 днів та/або підвищена температура тіла, необхідно переглянути тактику лікування. При посиленні запалення лікування препаратом слід відмінити. Застосування у період вагітності або годування груддю Дані досліджень у людей щодо можливості проникнення крізь плаценту та екскреції у грудне молоко гексетидину відсутні, тому препарат не слід застосовувати під час вагітності та у період годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Препарат містить етанол. Водіям не рекомендується керувати автомобілем протягом 30 хвилин після застосування препарату.

Склад

Гексетидин - 0,1 г/100 мл. Холина салицилат - 0,5 г/100 мл. Хлорбутанола гемигидрат - 0,25 г/100 мл.

Свідчення

Местное лечение инфекционных заболеваний полости рта и глотки: - при ангине, остром и хроническом тонзиллите, фарингите, ларингите; - при гингивите, стоматите, афтах. - послеоперационный уход за ротовой полостью в стоматологии.

Протипоказання

Не применять у детей в возрасте до 12 лет. Не использовать в случае выявления аллергии на компоненты препарата. Повышенная чувствительность к любому компоненту препарата.

Способи застосування

Застосовувати як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини. Для одного полоскання ротової порожнини дорослим та дітям від 6 років: помістити препарат у мірний стаканчик до позначки 10 мл та довести теплою водою до позначки 50 мл або 2 чайні ложки препарату розчинити в половині склянки теплої води. Від 2 до 4 полоскань на добу. Не ковтати. Курс лікування - 5 днів. Діти Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Дані досліджень у людей щодо можливості проникнення крізь плаценту та екскреції у грудне молоко гексетидину відсутні, тому препарат не слід застосовувати під час вагітності та у період годування груддю.

Побічні дії

Препарат может вызвать аллергические реакции: легкое раздражение слизистой оболочки рта, кожные реакции; возможно нарушение вкуса и обоняния. В таком случае необходимо прекратить лечение.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 18 місяців. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску Без рецепта.

08004 08004