Гінкго Білоба

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Гінкго Білоба капсули 40мг №30
Астрафарм
Ціна:

63.50грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гінкго Білоба - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гінкго Білоба

Виробник

Астрафарм ООО

Загальний опис

Механізми, що лежать в основі терапевтичного ефекту, на даний час у людей не досліджені. Діюча речовина-стандартизований екстракт гінкго білоба: 24 % гетерозидів та 6 % ди- та сесквітерпенів (гінкголіди A, B і C і білобалід). У людини були описані лише фармакокінетичні параметри терпенової фракції.

Форма випуску та упаковка

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у коробці.

Лікарська форма

Капсули. Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 1 циліндричної форми з напівсферичними кінцями, корпус - білого кольору, кришечка - червоного кольору. Вміст капсул - порошок жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТС N06D X02.

Фармокинетика

Біодоступність гінкголідів A та B і білобалідів при пероральному застосуванні становить 80-90 %. Максимальна концентрація досягається протягом 1-2 годин; періоди напіввиведення становлять приблизно від 4 годин (білобалід, гінкголід А) до 10 годин (гінкголід В). Ці речовини в організмі не розпадаються та практично повністю виводяться з сечею, а незначна кількість виводиться з калом.

Особливі умови

Рекомендується уважно спостерігати за пацієнтами, які одночасно приймають препарати, що метаболізуються цитохромом Р450 3A4. Відомості про зловживання гінкго білобою (EGb 761) відсутні. Виходячи з фармакологічних характеристик препарату, гінкго білоба (EGb 761) не має потенціалу для зловживання. Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю У зв'язку з відсутністю клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Досліджень з оцінки впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводили. Проте запаморочення може погіршити здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Склад

Діюча речовина: 1 капсула містить сухого екстракту гінкго білоби 40 мг або 80 мг (g inkgo biloba L .) (співвідношення вихідного матеріалу до одержаного екстракту 50:1; екстрагент етанол 60 %); Допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; магнію стеарат; Склад порожніх капсул: желатин, титану діоксид, азорубін (Е 122), понсо 4R (Е 124).

Свідчення

- Симптоматичне лікування когнітивних розладів у пацієнтів літнього віку, за винятком пацієнтів із підтвердженою деменцією, хворобою Паркінсона, когнітивними розладами ятрогенного походження або такими, що виникли внаслідок ускладнення депресії, судинних порушень, порушень обміну речовин. - Супутнє лікування вертиго вестибулярного походження разом із вестибулярною реабілітацією. - Симптоматичне лікування дзвону у вухах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Способи застосування

Для перорального застосування. Застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу під час їди. Запивати половиною склянки води. Курс лікування визначає лікар індивідуально. Діти. Не застосовувати дітям.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У зв'язку з відсутністю клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Зрідка спостерігаються такі реакції: з боку травного тракту: розлади травлення, диспепсія, діарея, абдомінальний біль, нудота, блювання; з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив'янку, задишку; з боку шкіри: запалення шкіри, почервоніння, набряк, висипи, свербіж, екзема; з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, синкопе (у тому числі вазовагальне).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Результати досліджень взаємодії з гінкго білоба (EGb 761) продемонстрували потенціювання або інгібування ізоферментів цитохрому Р450. Рівень концентрації мідазоламу змінювався після супутнього прийому гінкго білоба (EGb 761), що дозволяє припускати наявність взаємодії через CYP3A4. Тому лікарські засоби, які в основному метаболізуються через CYP3A4 і мають вузький терапевтичний індекс, слід застосовувати з обережністю.

Передозування

Інформації щодо передозування препарату немає.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004