Гевкамен

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Гевкамен мазь 20г
Віола
Ціна:

41.50грн.
Гевкамен мазь 25г туба
 
Ціна:

31.70грн.
Гевкамен мазь туба 30г
 
Ціна:

41.90грн.
Гевкамен мазь 20г
 
Ціна:

50.60грн.
Гевкамен мазь туба 40г
 
Ціна:

53.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гевкамен - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гевкамен

Виробник

Житомирская ФФ

Загальний опис

Механізм дії препарату зумовлений діючими речовинами, що входять до складу препарату. Подразнює нервові закінчення, розширює артеріоли та капіляри, що сприяє розвитку відволікаючої та знеболювальної дії. Зменшує ексудацію та ущільнює клітинні мембрани. Проявляє відволікаючу, слабку аналгезуючу, помірну протизапальну, антисептичну дії.

Форма випуску та упаковка

По 40 г у тубі в пачці.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого з жовтуватим відтінком кольору зі специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються місцево при болю у суглобах і м?язах. Код АТС M02A X10.

Фармокинетика

Не визначалась.

Особливі умови

При втиранні у шкіру спричиняє відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання. Слід уникати потрапляння мазі в очі та на слизові оболонки. При потраплянні мазі в очі та на слизові оболонки слід ретельно промити ці місця проточною водою. Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру. Після кожного застосування мазі ретельно мити руки. При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити. Застосування у період вагітності або годування груддю. З обережністю за призначенням лікаря застосовувати у період вагітності або годування груддю з урахуванням співвідношення ризик/користь. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Склад

Діючі речовини: ментол рацемічний, камфора рацемічна, олія евкаліптова, олія гвоздикова; 1 г мазі містить ментолу рацемічного 0,18 г (180 мг), камфори рацемічної 0,1 г (100 мг), олії евкаліптової 0,1 г (100 мг), олії гвоздикової 0,01 г (10 мг); Допоміжні речовини: парафін, парафін білий м?який.

Свідчення

Біль у суглобах та м'язах, невралгія, міозит, артрит, міалгія, артралгія, ревматизм, ішіас.

Протипоказання

Захворювання шкіри, рани у місцях передбачуваного нанесення препарату, дерматит, коклюш, екзема, схильність до бронхоспазму або судом. Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Способи застосування

Застосовувати зовнішньо для розтирань. Мазь втирати у шкіру над ураженим суглобом або м'язом по 2-3 г 2-3 рази на добу. Курс лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання, а також від характеру супутньої терапії і визначається лікарем індивідуально. Діти. Препарат застосовувати дітям віком від 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

З обережністю за призначенням лікаря застосовувати у період вагітності або годування груддю з урахуванням співвідношення ризик/користь.

Побічні дії

Можливий розвиток алергічних реакцій - почервоніння шкіри, шкірні висипання, кропив?янка, контактний дерматит, свербіж; головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У дітей може виникнути дерматит.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі. Можливі прояви гіперчутливості, що потребують відміни препарату. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004