Герпевір

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

68.10грн.
Ціна:

71.10грн.
Герпевір мазь 2.5% 5г
 
Ціна:

82.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Герпевір - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Герпевір

Виробник

КМП

Загальний опис

Ацикловір - це противовірусний препарат, який має високу активність in vitro проти вірусу простого герпесу I та II типів. Токсична дія відносно клітин організму господаря мінімальна. Потрапляючи у клітини, інфіковані вірусом герпесу, ацикловір фосфорилюється з утворенням активної сполуки - трифосфату ацикловіру. Перший етап цього процесу залежить від наявності вірусокодованої тимідинкінази. Трифосфат ацикловіру діє як інгібітор та субстрат для вірусної ДНК-полімерази, запобігаючи подальшому синтезу вірусної ДНК, не впливаючи на звичайні клітинні процеси.

Форма випуску та упаковка

По 5 г або 15 г у тубі, 1 туба у пачці.

Лікарська форма

Мазь. Однорідна мазь білого кольору зі слабким специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Противірусні засоби. Код АТС D06B В03.

Фармокинетика

Рівень системної абсорбції ацикловіру після повторного місцевого застосування мазі Герпевір® мінімальний.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід уникати випадкового потрапляння мазі в очі. Осіб, хворих на герпес губ, потрібно застерегти від контактної передачі вірусу іншим людям, особливо при наявності відкритих уражень. Мазь слід застосовувати лише для лікування герпесу на губах та обличчі. Не рекомендується наносити мазь на слизові оболонки ротової порожнини, очей та застосовувати його для лікування генітального герпесу. Особи з особливо тяжкими проявами Herpes labialis, потребують консультації лікаря. Не рекомендується застосовувати особам з імунодефіцитом. Такі пацієнти потребують консультації лікаря стосовно лікування будь-якої інфекції. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітним та жінкам, які годують груддю, препарат рекомендується застосовувати тільки у тих випадках, коли користь, на думку лікаря, перевищує ризик. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дані відсутні. Діти. Даних щодо безпеки застосування препарату дітям віком до 12 років недостатньо, тому рекомендується застосовувати препарат дітям віком старше 12 років.

Склад

Діюча речовина: 1 г мазі містить ацикловіру у перерахуванні на 100 % речовину 25 мг. Допоміжні речовини: проксанол 268, пропіленгліколь, поліетиленоксид 400, емульгатор № 1.

Свідчення

Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

Протипоказання

Гіперчутливість до ацикловіру або до інших компонентів препарату, а також до валацикловіру.

Способи застосування

Препарат призначений лише для зовнішнього застосування. Дітям віком старше 12 років та дорослим мазь Герпевір® слід наносити 5 разів на день приблизно з 4-годинними інтервалами, за винятком нічного часу. Важливо розпочати лікування якнайшвидше на початку інфекції, найкраще - під час продромального періоду. Лікування має тривати щонайменше 4 дні. Якщо загоєння не відбулося, можна продовжити лікування до 10 днів. Якщо симптоми захворювання не зникають після 10 днів лікування, хворому необхідно звернутися до лікаря.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітним та жінкам, які годують груддю, препарат рекомендується застосовувати тільки у тих випадках, коли користь, на думку лікаря, перевищує ризик.

Побічні дії

Алергічні реакції: тимчасовий швидкоминучий гострий або пекучий біль, незначне висушування та лущення шкіри, еритема (почервоніння), свербіж, рідко - висип, у поодиноких випадках - реакції негайної гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дані відсутні.

Передозування

У місцях тривалого нанесення мазі можливі: еритема, лущення, відчуття печіння, опік, які проходять незабаром після відміни препарату.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом по 15 г у тубі; без рецепта по 5 г у тубі.

08004 08004