Гептрал

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Соц. проект
Гептрал порошок ліофілізований для приготування розчину для ін'єкцій 500мг флакон №5 + розчинник ампули 5 мл №5
Соц. проект
Гептрал таблетки кишково-розчинні 500 мг №20
Ціна:

1 215.41грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гептрал - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Гептрал - коротка інструкція із застосування

Гептрал відноситься до групи гепатопротекторів, має комплексний вплив на організм. Зокрема, надає холеретичний і холекінетичний вплив, має детоксикаційну, регенеруючу, а також антиоксидантну, антифіброзіруючу дію.

Гепатопротектори - це лікарські засоби, які використовуються для відновлення функцій печінки і стану цього органу, а також зняття симптомів і сильних реакцій від захворювань печінки.

Склад Гептралу - це адеметіонін, основна діюча речовина, також є і додаткові компоненти препарату.

Якщо ви хочете купити Гептрал недорого онлайн, то можете скористатися послугами інтернет-аптеки Apteka.com, де представлений великий вибір високоякісних медичних препаратів. Ціна на Гептрал тут завжди низька й доступна.

Показання до застосування Гептралу

Лікарський препарат Гептрал призначається при різних ступенях печінкових захворювань і запалень, зокрема при внутрішньопечінковому холестазі, в тому числі у вагітних.

Рекомендовано використовувати препарат при токсичних ураженнях печінки від вірусів, лікарських засобів або алкоголю.

Також часто засіб призначається у складі комплексної терапії при симптомах депресії. Якщо препарат Гептрал призначається пацієнтам, які мають депресію або інші психічні порушення, то необхідно ретельно контролювати прийом засобу і стан після його прийому, а також регулярно перевіряти здоров'я пацієнта.

Протипоказання

  • Якщо є генетичні порушення, які можуть впливати на метіоніновий цикл.

  • Мінімальний вік від 18 років.

  • Якщо є підвищена реакція або чутливість до основної діючої речовини, а також додаткових компонентів у складі.

Препарат може призначатися вагітним, але в разі І і II триместру необхідно бути особливо уважними і застосовувати Гептрал тільки тоді, якщо інших ліків немає і лікування цим препаратом дуже необхідне.

Взаємодія з іншими препаратами

Після прийому препарату деякі пацієнти, які одночасно застосовують адеметіонін і кломіпрамін, повідомили про підвищену серотонінергічну активність ЦНС (серотоніновий синдром).

Крім того, необхідно проявити особливу обережність, якщо є прийом Гептралу з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну і засобами, які мають у складі триптофан.

Гептрал - спосіб застосування і дозування

Про те, як застосовувати Гептрал, можна дізнатися у лікаря, який призначає лікування. Крім того, найчастіше і процес лікування виконується лікарем, тому що потрібно регулярне внутрішнє застосування лікарського засобу.

Рідкий розчин Гептралу застосовують внутрішньом'язово або внутрішньовенно з дуже повільною швидкістю введення. Максимальна доза на день тут близько 400-800 мг.

Якщо призначають прийом капсул або таблеток, то дозування 800-1600 мг. Тривалість лікування залежить від складності та перебігу захворювання, тому для кожного пацієнта термін призначається індивідуально.

Якщо пацієнт старше 60 років, то лікування починається з мінімального дозування. При цьому треба пройти огляд стану печінки, нирок і серця, щоб визначити стан і можливу наявність інших патологій.

Щоб купити високоякісні лікарські препарати і Гептрал від перевіреного виробника, звертайтеся в інтернет-аптеку Apteka.com.

 

Інструкція Гептрал

Виробник

Абботт Лабораторіз ГмбХ

Загальний опис

Адеметіонін, або S-аденозил-L-метіонін, є похідною амінокислоти метіонін. S-аденозил- L-метіонін (адеметіонін) - натуральна амінокислота, що присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму. Адеметіонін, перш за все, діє як коензим та донор метильної групи у реакціях трансметилювання, що є невід'ємним метаболічним процесом у людини і у тварин. Перенесення метильних груп (трансметилювання) також є невід'ємним метаболічним процесом при будуванні подвійного фосфоліпідного шару у мембранах клітин та сприяє текучості мембран. Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар'єр. Процес трансметилювання з участю адеметіоніну є ключовим в утворенні нейромедіаторів центральної нервової системи, включаючи катехоламіни (допамін, норадреналін, адреналін), серотонін, мелатонін та гістамін. Адеметіонін також є попередником в утворенні фізіологічних сульфурованих (тіолових) сполук (цистеїну, таурину, глютатіону, коензиму А та ін.) у реакціях транссульфурування. Глютатіон, найпотужніший антиоксидант у печінці, відіграє важливу роль у печінковій детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень печінкового глютатіону у пацієнтів з ураженням печінки як алкогольного, так і неалкогольного ґенезу. Фолієва кислота (фолати) та вітамін В12 є невід'ємними конутрієнтами у процесах метаболізму та відновлення адеметіоніну.

Форма випуску та упаковка

5 скляних флаконів з порошком ліофілізованим та 5 ампул з розчинником по 5 мл в контурній чарунковій упаковці, запечатаній алюмінієвою фольгою. По одній контурній чарунковій упаковці у картонній коробці.

Лікарська форма

Порошок ліофілізований для розчину для ін'єкцій. Порошок ліофілізований - ліофілізована ущільнена маса від практично білого до жовтуватого кольору, вільна від сторонніх часток; розчинник - прозора рідина від безбарвного до блідо-жовтого кольору, вільна від сторонніх часток; приготований розчин - прозорий розчин від безбарвного до жовтого кольору, без видимого осаду.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на систему травлення і процеси метаболізму. Амінокислоти та їх похідні. Код АТХ А16А А02.

Фармокинетика

Абсорбція. У людини після внутрішньовенного введення фармакокінетичний профіль адеметіоніну є біекспоненціальним та складається з фази швидкого вираженого розподілу у тканинах та кінцевої фази елімінації із періодом напіввиведення близько 1,5 години. Абсорбція при внутрішньом'язовому введенні є майже повною (96 %), максимальна плазмова концентрація досягається приблизно через 45 хвилин після застосування. Після перорального застосування кишковорозчинних таблеток адеметіоніну максимальна плазмова концентрація є дозозалежною, становить 0,5-1 мг/л та досягається через 3-5 годин після прийому разової дози від 400 мг до 1000 мг. Плазмова концентрація знижується до початкового значення протягом 24 годин. Біодоступність після перорального застосування підвищується, якщо адеметіонін застосовувати між прийомами їжі. При пероральному застосуванні таблетки абсорбуються у кишковому тракті та значно підвищують плазмову концентрацію адеметіоніну. Дослідження на тваринах за допомогою ізотопних методів підтвердили, що пероральне застосування адеметіоніну стимулює утворення метильованих сполук у печінці. Також було підтверджено, що засвоєння адеметіоніну організмом відбувається типовими метаболічними шляхами, характерними для ендогенної сполуки (трансметилювання, транссульфурування, декарбоксилювання тощо). Розподіл. Об'єм розподілу становить 0,41 та 0,44 л/кг для доз адеметіоніну 100 мг та 500 мг відповідно. Зв'язування з білками сироватки крові незначне і становить - 5 %. Метаболізм. Реакції, які продукують, засвоюють та регенерують адеметіонін, називаються циклом адеметіоніну. На першому етапі цього циклу адеметіонінзалежна метилаза використовує адеметіонін як субстрат для продукції S-аденозил-гомоцистеїну, який потім гідролізується до гомоцистеїну та аденозину за допомогою S-аденозил-гомоцистеїн-гідролази. Гомоцистеїн, у свою чергу, піддається зворотній трансформації до метіоніну шляхом переносу метильної групи від 5-метилтетрагідрофолату. Зрештою, метіонін може перетворитися в адеметіонін, завершуючи цикл. Виведення. У радіоізотопних дослідженнях при пероральному застосуванні радіоактивно міченого (метил 14С) адеметіоніну у здорових добровольців виведення із сечею радіоактивної речовини становило 15,5 ± 1,5 % через 48 годин та виведення із фекаліями становило 23,5 ± 3,5 % через 72 години, при цьому у стійких пулах залишалось інкорпоровано близько 60 % речовини.

Особливі умови

Цей лікарський засіб містить натрію менше 1 ммоль (23 мг) на дозу, тобто практично вільний від натрію. Одна доза лікарського засобу містить 8,28 мг натрію (еквівалентно вмісту натрію у 21,04 мг столової солі). Це еквівалентно 0,4 % від рекомендованого ВООЗ максимального добового прийому натрію для дорослих (5 г столової солі). Внутрішньовенне введення розчину адеметіоніну необхідно проводити дуже повільно (див. «Спосіб застосування та дози»). Слід контролювати рівні аміаку у пацієнтів з прециротичною або циротичною стадією гіперамоніємії, які застосовують таблетки адеметіоніну. Оскільки недостатність вітаміну В12 та фолієвої кислоти (фолатів) може спричинити зменшення концентрації адеметіоніну, пацієнтам з групи ризику (анемія, захворювання печінки, вагітність або можливість розвитку вітамінної недостатності через інші хвороби або спосіб харчування, такий як вегетаріанство) необхідно регулярно проводити аналіз крові для перевірки плазмових рівнів цих речовин. Якщо виявлено недостатність, рекомендується лікування вітаміном В12 та/або фолієвою кислотою (фолатами) до або під час застосування адеметіоніну. У разі неможливості проведення зазначених досліджень пацієнтам з групи ризику рекомендується застосування вітаміну В12 та/або фолієвої кислоти (фолатів) згідно з інструкціями для медичного застосування цих лікарських засобів (див. «Фармакологічні властивості. Метаболізм»). Адеметіонін не рекомендується для застосування пацієнтам із біполярними психозами. Повідомлялося про пацієнтів, у яких відбувся перехід від депресії до гіпоманії або манії при лікуванні адеметіоніном. Опубліковано одне повідомлення про розвиток серотонінового синдрому у пацієнта, який застосовував адеметіонін на тлі прийому кломіпраміну. Хоча можливість взаємодії припускається теоретично, слід з обережністю застосовувати адеметіонін одночасно з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС), трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін), препаратами та рослинними засобами, що містять триптофан (див. «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Пацієнти з депресією зазвичай знаходяться у групі ризику щодо скоєння суїциду або інших серйозних вчинків, тому потребують ретельного нагляду та постійної психіатричної допомоги під час лікування адеметіоніном з метою належного виявлення та лікування симптомів депресії. Були повідомлення про короткотривалу появу або посилення відчуття тривожності у пацієнтів, які приймають адеметіонін. У більшості випадків у перериванні терапії не було необхідності. Іноді відчуття тривожності зникало після зменшення дозування або припинення терапії. Вплив на імунологічний аналіз гомоцистеїну. Адеметіонін впливає на імунологічний аналіз гомоцистеїну, результати якого можуть помилково вказувати на підвищений рівень гомоцистеїну у плазмі крові у пацієнтів, які приймають адеметіонін. У зв'язку з цим таким пацієнтам рекомендується застосовувати неімунологічні методи визначення рівня гомоцистеїну у плазмі крові. Ниркова недостатність. Існують обмежені клінічні дані щодо застосування адеметіоніну пацієнтам з нирковою недостатністю. Таким пацієнтам адеметіонін слід застосовувати з обережністю. Печінкова недостатність. Фармакокінетичні характеристики не відрізняються у здорових добровольців та пацієнтів із хронічним захворюванням печінки. Пацієнти літнього віку. Клінічні дослідження адеметіоніну не включали достатню кількість пацієнтів віком від 65 років, щоб встановити, чи є різниця у відповіді на лікування порівняно з молодшими пацієнтами. На основі наявного клінічного досвіду не виявлено відмінностей у реакціях на лікування між пацієнтами літнього віку та молодшими пацієнтами. Загалом, підбір дози для пацієнтів літнього віку необхідно здійснювати обережно, зазвичай розпочинаючи з найменшої рекомендованої дози, враховуючи збільшену частоту зниження печінкової, ниркової або серцевої функції, наявність супутніх патологічних станів та застосування інших лікарських засобів. Застосування у період вагітності або годування груддю. У ході клінічних досліджень у жінок, яких лікували адеметіоніном у ІІІ триместрі вагітності, не спостерігалося будь-яких побічних реакцій. Адеметіонін слід застосовувати лише у разі нагальної потреби у перших двох триместрах вагітності. У період годування груддю адеметіонін можна застосовувати тільки тоді, коли потенційна користь від його застосування переважає потенційний ризик для немовляти. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. У деяких пацієнтів при застосуванні адеметіоніну може виникнути запаморочення. Пацієнтам слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами до того часу, поки не буде цілковитої впевненості, що терапія адеметіоніном не впливає на їх здатність виконувати зазначені види діяльності. Несумісність. Адеметіонін (розчин для ін'єкцій) не слід змішувати з лужними розчинами або розчинами, що містять іони кальцію.

Склад

Діюча речовина: адеметіонін. 1 флакон з порошком ліофілізованим містить 949 мг адеметіоніну 1,4-бутандисульфонату, що відповідає 500 мг катіону адеметіоніну. Допоміжні речовини: відсутні. 1 ампула з розчинником містить L-лізин, натрію гідроксид, воду для ін'єкцій.

Свідчення

- Внутрішньопечінковий холестаз у дорослих, у тому числі у хворих на хронічний гепатит різної етіології та цироз печінки; - внутрішньопечінковий холестаз у вагітних.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату (див. розділ «Склад»). Генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл та/або спричиняють гомоцистинурію та/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін-бета-синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У ході клінічних досліджень у жінок, яких лікували адеметіоніном у ІІІ триместрі вагітності, не спостерігалося будь-яких побічних реакцій. Адеметіонін слід застосовувати лише у разі нагальної потреби у перших двох триместрах вагітності. У період годування груддю адеметіонін можна застосовувати тільки тоді, коли потенційна користь від його застосування переважає потенційний ризик для немовляти.

Побічні дії

У ході клінічних досліджень адеметіонін застосовували більше 2100 пацієнтів. Найчастіше під час лікування адеметіоніном повідомлялося про головний біль, діарею та нудоту. Про нижченаведені побічні реакції повідомлялося з вказаною частотою у ході клінічних досліджень застосування адеметіоніну (n=2115), а також у спонтанних повідомленнях. Побічні реакції класифіковано за системами органів (згідно з MedDRA) та за частотою виникнення: дуже часто (>1/10), часто (>1/100, <1/10), нечасто (>1/1000, <1/100), рідко (>1/10000, <1/1000), дуже рідко (<1/10000). З боку шлунково-кишкового тракту: часто - біль у животі, діарея, нудота; нечасто - сухість у роті, диспепсія, метеоризм, шлунково-кишковий біль, шлунково-кишкова кровотеча, шлунково-кишкові розлади, блювання; рідко - здуття живота, езофагіт. Загальні розлади та реакції у місці введення: нечасто - астенія, набряк, гіпертермія, озноб*, реакції у місці введення*, некроз у місці введення*; рідко - нездужання. З боку імунної системи: нечасто - гіперчутливість, анафілактоїдні реакції або анафілактичні реакції (наприклад гіперемія, диспное, бронхоспазм, біль у спині, дискомфорт у грудній клітці, зміни артеріального тиску (гіпотензія, гіпертензія) або частоти пульсу (тахікардія, брадикардія))*. Інфекції та інвазії: нечасто - інфекції сечовивідних шляхів. З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: нечасто - артралгія, м'язові судоми. З боку нервової системи: часто - головний біль; нечасто - запаморочення, парестезії, дисгевзія*. Психічні розлади: часто - тривожність, безсоння; нечасто - ажитація, сплутаність свідомості. З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: нечасто - набряк гортані*. З боку шкіри та підшкірної клітковини: часто - свербіж; нечасто - гіпергідроз, ангіоневротичний набряк*, алергічні шкірні реакції (наприклад висипання, свербіж, кропив'янка, еритема)*. З боку судин: нечасто - припливи, гіпотензія, флебіт. * Побічні реакції зі спонтанних повідомлень, що не спостерігались у ході клінічних досліджень, класифіковані за частотою виникнення «нечасто» з огляду на те, що верхня межа 95 % довірчого інтервалу для очікуваної частоти не перевищує 3/Х, де Х=2115 (загальна кількість добровольців у клінічних дослідженнях).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Повідомлялося про розвиток серотонінового синдрому у пацієнта, який застосовував адеметіонін на тлі прийому кломіпраміну. Через це, хоча можливість взаємодії припускається теоретично, слід з обережністю застосовувати адеметіонін одночасно з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС), трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін), препаратами та рослинними засобами, що містять триптофан (див. «Особливості застосування»).

Передозування

Випадки передозування адеметіоніном спостерігалися рідко. При передозуванні лікарі мають звертатися до місцевих токсикологічних центрів. Загалом рекомендований нагляд за пацієнтом та застосування підтримуючого лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. Порошок ліофілізований у флаконах - 3 роки. Розчинник в ампулах - 3 роки. На вторинній упаковці (картонній коробці) дата виробництва препарату вказується за порошком ліофілізованим. Термін придатності кінцевого препарату (комплекту) визначається відносно того компонента (порошок ліофілізований або розчинник), термін придатності якого закінчується раніше. Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004