Гепатромбин-50000

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Гель (1)
Мазь (1)
Діюча речовина
ГЕПАРИН (1)
ГЕПАРИН НАТРІЙ (1)
Стать
Універсальні (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Гепатромбін-50000 крем 40 г
 
Ціна:

141грн.
Гепатромбін-50000 гель 40 г
 
Ціна:

135.70грн.

Інструкція Гепатромбин-50000

Виробник

Хемофарм

Загальний опис

Гепатромбін крем - препарат високодозованого антикоагулянту прямої дії гепарину для зовнішнього застосування. Проявляє місцеву антитромботичну, протинабрякову та протизапальну дію, стимулює процеси обміну речовин у тканинах, а також грануляцію та епітелізацію тканин, покращує місцевий кровотік.

Форма випуску та упаковка

По 40 г у тубі; по 1 тубі в картонній упаковці.

Лікарська форма

Крем. Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору гомогенний крем з характерним запахом ментолу.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування. Код АТС C05B A03.

Фармокинетика

При зовнішньому застосуванні гепарин не виявляє системної дії, швидко проникає крізь шкіру та накопичується в роговому шарі епідермісу, і відповідно, має виключно місцеву дію.

Особливі умови

Крем наносити тільки на неушкоджену шкіру. Препарат не слід призначати при кровотечах, наносити на інфіковані ділянки шкіри при наявності гнійних процесів, слизові оболонки. При наявності у хворого геморагічних симптомів слід ретельно зважити можливість застосування препарату. Крем не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, очі та на ділянки навколо очей. У разі випадкового потрапляння крему внутрішньо у дитини може виникнути нудота або блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка. Терапія симптоматична. У разі розладів згортання крові крем не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Гепатромбін крем не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Склад

Діюча речовина: гепарин натрію; 100 г крему містять гепарину натрію 50000 МО; Допоміжні речовини: алантоїн, декспантенол, динатрію едетат, бронопол, хостафат KW-340-N, лунацера М, карбомер 934, левоментол, олія мінеральна легка, гліцерол моностеарат, ізопропілміристат, парафін білий м'який, триетаноламін, вода очищена.

Свідчення

Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов'язаних з ними ускладнень; флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м'язово-сухожильних та капсулозв'язкових структур.

Протипоказання

Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.

Способи застосування

Застосовувати місцево. Лікування розпочинати із застосування дози 50 000 МО/100 г, тоді як дозу 30 000 МО/ 100 г застосовувати для продовження лікування. На уражене місце та навколо нього наносити 1-3 рази на добу шар крему товщиною близько 1 мм і злегка втирати його в шкіру. При захворюваннях вен можна накласти венозний бандаж. У випадку лікування флебіту цей лікарський засіб не потрібно втирати в шкіру, а лише наносити на уражене місце шаром товщиною близько 1 мм і перев'язати це місце еластичною пов'язкою. Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально залежно від перебігу хвороби. Діти. Внаслідок обмеженого досвіду застосовування препарат не слід призначати дітям.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Побічні дії

Зазвичай препарат переноситься добре, лише у поодиноких випадках може виникнути легке подразнення шкіри (почервоніння), яке через деякий час спонтанно зникає. Протягом курсу лікування може розвинутися реакція підвищеної чутливості на деякі інгредієнти препарату. До ознак такої підвищеної чутливості належать свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірні висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, геморагії, іноді - виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Гепатромбін не можна застосовувати разом з лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, антикоагулянти. Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти.

Передозування

У зв'язку з незначною системною абсорбцією препарату небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня. У разі випадкового застосування внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування - симптоматичне. Дію гепарину можна нейтралізувати за допомогою протаміну сульфату.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004