Гепар комп

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

625.80грн.

Інструкція Гепар комп

Виробник

HEEL

Загальний опис

Препарат відновлює дезінтоксикаційну функцію печінки, чинить гепатопротекторну, жовчогінну, регенеруючу, метаболічну, антиоксидантну дію, що базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Форма випуску та упаковка

5 ампул та 100 (5х20) ампул по 2,2 мл у картонній коробці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Прозорий, від безбарвного до злегка рожевого кольору розчин без запаху.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовують у період вагітності або годування груддю у зв'язку з наявністю у складі чистотілу (Chelidonium) та чемериці (Veratrum). Діти. Препарат застосовують дітям від народження. Особливості застосування. З урахуванням особливостей перебігу захворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування та спосіб застосування. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Невідома. Несумісність. Не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємкості. Категорія відпуску. За рецептом.

Склад

Діючі речовини: 2,2 мл розчину містять: Acidum alpha-ketoglutaricum D10 - 22 мг, Acidum fumaricum D10 - 22 мг, Acidum malicum D10 - 22 мг, Acidum oroticum monohydricum D6 - 22 мг, Acidum thiocticum D8 - 22 мг, Avena sativa D6 - 22 мг, Calcium carbonicum Hahnemanni D28 - 22 мг, Chelidonium majus D5 - 22 мг, Cinchona pubescens D4 - 22 мг, Colon suis D10 - 22 мг, Cyanocobalaminum D4 - 22 мг, Cynara scolymus D6 - 22 мг, Duodenum suis D10 - 22 мг, Hepar suis D8 - 22 мг, Histaminum D10 - 22 мг, Lycopodium clavatum D4 - 22 мг, Natrium diethyloxalaceticum D10 - 22 мг, Pankreas suis D10 - 22 мг, Silybum marianum D3 - 22 мг, Sulfur D13 - 22 мг, Taraxacum officinale D4 - 22 мг, Thymus suis D10 - 22 мг, Veratrum album D4 - 22 мг, Vesica fellea suis D10 - 22 мг; Допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Свідчення

У комплексному лікуванні дискінезії жовчовивідних шляхів, гострих та хронічних захворювань печінки та жовчовивідних шляхів; порушення діяльності печінки при різних соматичних захворюваннях, а також внаслідок довготривалої дії різних токсичних факторів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до рослин родини складноцвітих, у т.ч. до розторопші плямистої, кульбаби лікарської, артишоку посівного або до інших компонентів препарату.

Способи застосування

Разова доза: дорослим і дітям від 6 років - 1 ампула по 2,2 мл, новонародженим і дітям до 1 рок - 0,4 мл, від 1 до 3 років - 0,6 мл, від 3 до 6 років - 1 мл. Застосовувати 1-3 рази на тиждень у вигляді внутрішньом'язових, підшкірних, а у разі необхідності - внутрішньовенних (струминно) ін'єкцій, а також в акупунктурні точки або перорально. Перорально препарат вживати, розчинивши разову дозу у 5-10 мл води, розчин слід випити, затримуючи на кілька секунд у роті. При лікуванні дітей вміст ампули набирати в інсуліновий шприц, разову вікову дозу застосовувати у вигляді внутрішньом'язових та підшкірних ін'єкцій або капати у рот, розчинивши у 5 мл води, залишки зберігати у шприці в темному місці при кімнатній температурі та приймати разову вікову дозу перорально у зазначений термін. Курс лікування: 3-6 тижнів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не застосовують у період вагітності або годування груддю у зв'язку з наявністю у складі чистотілу (Chelidonium) та чемериці (Veratrum).

Побічні дії

У поодиноких випадках можуть виникати реакції гіперчутливості, у тому числі шкірні реакції, кропив'янка, гіперемія шкіри; підвищення температури тіла, неспокій. У таких випадках необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома. За призначенням лікаря препарат можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування.

Передозування

Не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004