Гепа-мерц

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

3 161.70грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гепа-мерц - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гепа-мерц

Виробник

Мерц Фарма ГмбХ+Ко

Загальний опис

In vivo, дія L-орнітину-L-аспартату зумовлена амінокислотами, орнітином та аспартатом за допомогою двох ключових методів детоксикації аміаку: синтезу сечовини і синтезу глутаміну. Синтез сечовини відбувається в навколопортальних гепатоцитах, де орнітин виступає як активатор двох ферментів: орнітину карбамоїл трансферази й карбамоїл фосфату синтетази, а також як субстрат для синтезу сечовини. Синтез глутаміну відбувається в навколовенозних гепатоцитах. Зокрема, за патологічних умов, аспартат і дикарбоксилат, включаючи продукти метаболізму орнітину, абсорбуються в клітинах і використовуються там для зв'язування аміаку у формі глутаміну. Глутамат - це амінокислота, яка зв'язує аміак як за фізіологічних так і патологічних умов. Отримана амінокислота глутамін є не лише не токсичною формою для виведення аміаку, але й активує важливий цикл сечовини (внутрішньоклітинний обмін глутаміну). За фізіологічних умов орнітин і аспартат не лімітують синтез сечовини. Експериментальні дослідження на тваринах показали, що властивість L-орнітину-L-аспартату знижувати рівень аміаку зумовлена прискореним синтезом глутаміну. В окремих клінічних дослідженнях було показано це поліпшення відносно розгалуженого ланцюга амінокислот/ароматичних амінокислот.

Форма випуску та упаковка

По 10 мл в ампулі, по 10 ампул в упаковці в картонній коробці.

Лікарська форма

Концентрат для інфузійного розчину. Прозорий розчин від безбарвного до блідо-жовтого кольору.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Код АТС А05В А.

Фармокинетика

Період напіввиведення і орнітину, і аспартату короткий - 0,3 - 0,4 год. Незначна частина аспартату виводиться з сечею в незміненому вигляді.

Особливі умови

Застосування в період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування препарату Гепа-Мерц під час вагітності відсутні, тому слід уникати його застосування в цей період. Проте, якщо лікування препаратом Гепа-Мерц вважається необхідним за життєвими показаннями, слід уважно розглянути співвідношення ризик - користь. Невідомо, чи потрапляє L-орнітину-L-аспартат у грудне молоко. Отже, слід уникати застосування препарату Гепа-Мерц у період годування груддю. Діти. Досвід застосування у дітей обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці. Особливі заходи безпеки. Гепа-Мерц, концентрат для інфузійного розчину не слід вводити в артерію. Особливості застосування. При введенні високих доз препарату Гепа-Мерц необхідно контролювати рівень сечовини в плазмі крові і сечі. При істотному порушенні функції печінки швидкість інфузії необхідно відрегулювати відповідно до індивідуального стану хворого, щоб запобігти нудоті та блюванню. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Внаслідок захворювання здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами може бути погіршена під час лікування L-орнітину-L-аспартатом, тому слід уникати такого виду діяльності в період лікування.

Склад

Діюча речовина: 1 мл концентрату містить L-орнітину-L-аспартату 0,5 г. Допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Свідчення

Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад, при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома).

Протипоказання

Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату або до інших компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл розглядається як орієнтовна величина).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Дані щодо застосування препарату Гепа-Мерц під час вагітності відсутні, тому слід уникати його застосування в цей період. Проте, якщо лікування препаратом Гепа-Мерц вважається необхідним за життєвими показаннями, слід уважно розглянути співвідношення ризик - користь.

Побічні дії

Шлунково-кишкові розлади Дуже рідко (<1/10000): нудота. Рідко (>1/10000, <1/1000): блювання. Загалом, ці симптоми є короткочасними і не потребують обов'язкового припинення лікування лікарським препаратом. Вони зникають при зменшенні дози або швидкості введення препарату. Можливі алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Дані відсутні. Несумісність. Оскільки дослідження на несумісність не проводилися, цей препарат не слід змішувати з іншими лікарськими препаратами. Гепа-Мерц можна змішувати зі звичайними розчинами для інфузій. Проте, не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

Передозування

Дотепер ознак інтоксикації внаслідок передозування L-орнітину-L-аспартату не спостерігалося. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати препарат при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004