Гентос

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Гентос краплі флакон 20 мл
 
Ціна:

195.30грн.
Гентос таблетки №40
 
Ціна:

307грн.
Гентос краплі флакон 50 мл
 
Ціна:

339.90грн.
Гентос Форте капсули №40
 
Ціна:

467.50грн.

Інструкція Гентос

Виробник

Рихард Биттнер АГ, Австрия

Загальний опис

Препарат Гентос чинить комплексну лікувальну дію на урогенітальну систему. Гентос відновлює фізіологічний баланс статевих гормонів: відновлює нейрогуморальну регуляцію у системі «гіпоталамус-гіпофіз-тестикули», сприяє нормалізації рівня тестостерону, 5?-дигідротестостерону та естрадіолу, усуває віковий андрогенний дефіцит. Чинить антипроліферативну дію на простату: гальмує збільшення передміхурової залози і покращує роботу сечового міхура, відновлює нормальне сечовипускання (зменшує затримку та посилює струмінь сечі, полегшує процес спорожнення сечового міхура, знижує частоту сечовипускань, у тому числі в нічний час). Впливає як на механічний (припинення розростання стромальної тканини), так і на динамічний компонент (нормалізація тонусу гладенької мускулатури детрузора та стінки сечового міхура) формування дизурії. Відновлює резервуарну та евакуаторну функцію сечового міхура. Покращує мікроциркуляцію, венозний відтік у тканинах урогенітальної зони та зменшує застійні явища в органах малого таза. Зменшує виразність інфравезикальної обструкції, що спричинена набряком простати. Чинить протизапальну, антиексудативну та протинабрякову дії, покращує кровообіг і зменшує застійні явища в органах малого таза, таким чином, усуває одну з основних причин розвитку та загострення простатиту, забезпечує профілактику запальних ускладнень у хворих на аденому. У хворих на простатит препарат зменшує розлади сечовипускання, різі та біль при сечовипусканні, інтимній близькості. Посилює кавернозний кровотік, покращує еректильну функцію у хворих на хронічний простатит та доброякісну гіперплазію передміхурової залози, зменшує ризик розвитку безплідності та імпотенції. Покращує склад секрету простати.

Форма випуску та упаковка

По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Лікарська форма

Краплі оральні. Прозора від жовтуватого до коричневато-оранжевого кольору рідина.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. На початку лікування препаратом можуть з'явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, що не потребують відміни препарату. Оскільки Гентос містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у терапевтичній дозі не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. Діти. Лікарський засіб призначають дітям від 12 років.

Склад

100 мл препарату містить: діючі речовини: Populus D1 7 мл, Sabal D6 10 мл, Conium D6 10 мл, Kalium iodatum D12 10 мл, Ferrum picrinicum D12 10 мл. Допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м). 1 мл розчину містить 25 крапель.

Свідчення

У комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит); захворювань сечового міхура (атонія сечового міхура, цистит) у чоловіків і жінок; порушень сечовипускання різного походження, у тому числі у післяопераційному періоді.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Способи застосування

Дорослі та діти від 12 років: 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води, приймати 3 рази на добу за 30 хвилин до або через 1 годину після вживання їжі. На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого приймати 3 рази на добу. Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням. Курс лікування: При гострому простатиті, гострому циститі курс лікування становить 2 тижні. При доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози, хронічному простатиті, хронічному циститі, атонії сечового міхура, хронічних порушеннях сечовипускання різного походження курс лікування - 3 місяці. При стабілізації стану можливий перехід на 1-2 разовий підтримуючий прийом.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Побічні дії

Не виявлені. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливі алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування. При застосуванні Гентосу у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

Передозування

Компоненти препарату знаходяться у дуже високих розведеннях, тому ніяких токсичних або небажаних ефектів не повинно спостерігатися у випадку передозування. Випадків передозування не було зареєстровано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004