Гельмінтокс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

81.50грн.
Ціна:

62.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гельмінтокс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гельмінтокс

Виробник

Иннотек

Загальний опис

Пірантел є протигельмінтним засобом. Активний протиEnterobius vermicularis,Ascaris lumbricoіdes,Anсylostoma duodenale таNecator americanus. Пірантел призводить до нейро-м'язової блокади, паралізуючи гельмінтів, внаслідок чого вони виводяться шляхом кишкової перистальтики разом із каловими масами. Пірантел є активним проти чутливих статевозрілих та статевонезрілих форм гельмінтів. Не впливає на личинки гельмінтів, що мігрують через тканини.

Форма випуску та упаковка

1 блістер, що містить 3 таблетки по 250 мг у картонній упаковці, або 1 блістер, що містить 6 таблеток по 125 мг у картонній упаковці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Довгаста таблетка, вкрита оболонкою жовто-оранжевого кольору, з розподільчою рискою з одного боку.

Фармакологічна дія

Протипаразитарні засоби. Протигельмінтні засоби. Код АТС Р02С С01.

Фармокинетика

Внутрішньокишкове всмоктування препарату дуже слабке внаслідок нерозчинності пірантелу ембонату. Плазматичні концентрації є незначними: від 0,05 мг/мл до 0,13 мг/мл. Основна абсорбція, яка оцінюється показниками незміненої речовини та метаболітами сечі, нижча за 3,8 %. Основним метаболітом є К-метил-1,3-пропандіамін, концентрація якого в сечі 1,2-4,6 %. Понад 93 % препарату видаляється з фекаліями у незміненому вигляді.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. В експериментальних дослідженнях не було виявлено тератогенного впливу пірантелу на плід, у клінічній практиці не було повідомлень про будь-які побічні ефекти при лікуванні препаратом вагітних жінок. У період вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для жінки/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар, та суворо дотримуючись рекомендованих доз. Діти. Дітям до 6 років доцільніше призначати препарат у вигляді суспензії. Особливості застосування. Гельмінтокс завжди приймають одноразово, незалежно від прийому їжі та часу доби; немає необхідності застосовувати проносні засоби або утримуватися від прийому їжі. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Запаморочення, сонливість та слабкість , що можуть зрідка спостерігатись при лікуванні Гельмінтоксом, можуть впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами та порушувати здатність виконувати роботу з машинами і складними механізмами.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка 125 мг містить пірантелу ембонату еквівалентно пірантелу 125 мг; 1 таблетка 250 мг містить пірантелу ембонату еквівалентно пірантелу 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, натрію крохмаль гліколят, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза (Е 464), макроголь 400 моностеарат, пропіленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник оранжево-жовтий S (E 110).

Свідчення

Ентеробіоз, аскаридоз, анкілостомоз, некатороз.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату; печінкова недостатність.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

В експериментальних дослідженнях не було виявлено тератогенного впливу пірантелу на плід, у клінічній практиці не було повідомлень про будь-які побічні ефекти при лікуванні препаратом вагітних жінок. У період вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для жінки/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар, та суворо дотримуючись рекомендованих доз.

Побічні дії

Неврологічні розлади: запаморочення, сонливість, безсоння, головний біль; зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, кропив'янка; шлунково-кишкові розлади: анорексія, блювання, спазми в животі, діарея, тенезми; гепатобіліарні розлади: підвищення рівня печінкових ферментів; інші: слабкість, підвищена втомлюваність

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не застосовувати препарат разом з левамізолом, так як при одночасному застосуванні можливе потенціювання токсичності левамізолу і підвищення рівню теофіліну у плазмі крові; та з піперазином, який є антагоністом протигельмінтної дії пірантелу.

Передозування

Можлива анорексія, нудота, блювання, діарея, атаксія, проте у зв'язку з мінімальними кількостями пірантелу, що адсорбується, навіть при значному передозуванні рідко виникають ознаки інтоксикації. Рекомендовано промивання шлунка внаслідок відсутності специфічного антидота. Застережні заходи: контроль респіраторної та серцево-судинної функцій.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 3 роки. Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004