Гексорал Лорсепт апельсин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Льодяники (1)
Діюча речовина
АМИЛМЕТАКРЕЗОЛ (1)
ДИХЛОРБЕНЗИЛОВИЙ СПИРТ (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

30грн.
Ціна:

57грн.

Інструкція Гексорал Лорсепт апельсин

Виробник

Джонсон и Джонсон

Загальний опис

Препарат має антисептичні властивості. Ефективність препарату зумовлена наявністю двох антибактеріальних компонентів широкого спектра дії - амілметакрезолу та спирту 2,4-дихлорбензилового, що є активними відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (стафілококи, пневмококи, фузобактерії та особливоStaphylococcus aureus,Pseudomonas aeruginosa,Haemophilus influenzae,Branhamella catarrhalis) і чинять протигрибкову дію. Вони перешкоджають приєднанню вторинної бактеріальної інфекції при вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Амілметакрезол руйнує структуру білків бактерій, що забезпечує бактерицидну дію. Спирт 2,4-дихлорбензиловий має бактеріостатичну дію за рахунок зневоднення бактеріальної клітини. Натуральні лікувальні добавки, що входять до складу препарату, зменшують больові відчуття в горлі, чинять пом'якшувальну дію на слизову оболонку.

Форма випуску та упаковка

По 4 льодяники у стрипі; по 2, стрипі у картонній коробці.

Лікарська форма

Льодяники. Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі льодяники оранжевого кольору зі смаком апельсина.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Код АТС R02A A20.

Фармокинетика

Системна абсорбція компонентів препарату низька.

Особливі умови

Якщо симптоми захворювання зберігаються довше 2 днів і супроводжуються високою температурою, головним болем, нудотою, блюванням або іншими проявами, необхідно звернутися до лікаря. Не слід перевищувати зазначену дозу. З обережністю застосовувати хворим на епілепсію, хворим із порушенням серцевої провідності, шоком, із захворюваннями печінки. Пацієнтам, хворим на цукровий діабет, необхідно враховувати, що препарат містить сахарозу, розчин глюкози. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю. Адекватних і суворо контрольованих клінічних досліджень застосування комбінації спирту 2,4-дихлорбензилового та амілметакрезолу в період вагітності або годування груддю не проводилося, але підвищеного ризику виникнення вад розвитку, спонтанних абортів або зменшення маси тіла при народженні не очікується. Не встановлено, чи проникають спирт 2,4-дихлорбензиловий та амілметакрезол або їхні метаболіти в грудне молоко. Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю, якщо тільки потенційна користь лікування для матері не переважує можливі ризики для плода, що розвивається, або для немовляти. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням в період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Застосування препарату в рекомендованому дозуванні не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Склад

Діючі речовини: амілметакрезол, спирт 2,4-дихлорбензиловий; 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг; Допоміжні речовини: сахароза, глюкози розчин, кислоти лимонної моногідрат, олія анісова, барвник жовтий захід FCF (Е 110), олія м'яти, олія апельсинова.

Свідчення

Симптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та глотки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу.

Способи застосування

Дорослі та діти віком від 6 років. Рекомендується приймати по 1 льодянику «Гексорал® Лорсепт зі смаком апельсина» кожні 2-3 години; максимальна добова доза - 8 льодяників. Повільно розсмоктувати один льодяник у роті. Не жувати та не проковтувати цілий льодяник. Тривалість курсу лікування становить 5-7 днів. Діти. Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Адекватних і суворо контрольованих клінічних досліджень застосування комбінації спирту 2,4-дихлорбензилового та амілметакрезолу в період вагітності або годування груддю не проводилося, але підвищеного ризику виникнення вад розвитку, спонтанних абортів або зменшення маси тіла при народженні не очікується. Не встановлено, чи проникають спирт 2,4-дихлорбензиловий та амілметакрезол або їхні метаболіти в грудне молоко. Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю, якщо тільки потенційна користь лікування для матері не переважує можливі ризики для плода, що розвивається, або для немовляти. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням в період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

З боку травної системи: стоматит, відчуття печіння, пощипування або біль у роті та горлі, біль та набряк губ, язика, горла, глосит, глосодинія, диспепсія, нудота. З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, кропив'янку, еритему. Лікарський засіб містить барвник «Жовтий захід FCF» (Е 110), який може спричинити алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Передозування проявляється симптомами дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту (порушення смакової чутливості, нудота, блювання, діарея). Можливе посилення проявів побічних реакцій. У такому разі слід припинити лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 4 роки. Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці.

08004 08004