Гексорал Лорсепт

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

26.60грн.
Ціна:

33.50грн.
Гексорал Лорсепт апельсин льодяники №8
Johnson and Johnson
Ціна:

31.10грн.
Ціна:

56.80грн.
Ціна:

57.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гексорал Лорсепт - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гексорал Лорсепт

Виробник

Джонсон и Джонсон

Загальний опис

Препарат має антисептичні властивості. Ефективність препарату зумовлена наявністю двох антибактеріальних компонентів широкого спектра дії - амілметакрезолу та спирту 2,4-дихлорбензилового, що є активними відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (стафілококи, пневмококи, фузобактерії та особливоStaphylococcus aureus,Pseudomonas aeruginosa,Haemophilus influenzae,Branhamella catarrhalis) і чинять протигрибкову дію. Вони перешкоджають приєднанню вторинної бактеріальної інфекції при вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Амілметакрезол руйнує структуру білків бактерій, що забезпечує бактерицидну дію. Спирт 2,4-дихлорбензиловий має бактеріостатичну дію за рахунок зневоднення бактеріальної клітини. Натуральні лікувальні добавки, що входять до складу препарату, зменшують больові відчуття в горлі, чинять пом'якшувальну дію на слизову оболонку.

Форма випуску та упаковка

По 4 льодяники у стрипі; по 2, 3 або 4 стрипи у картонній коробці. По 8 льодяників у блістері; по 2 або 3 блістери у картонній коробці. По 1 льодянику у плівці, по 100 льодяників у плівці у банці з поліетилентерефталату.

Лікарська форма

Льодяники. Круглі, двоопуклі льодяники фіолетового кольору зі смаком чорної смородини.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Код АТХ R02A A20. Антисептичний комбінований препарат для місцевого застосування при інфекційних захворюваннях горла.

Фармокинетика

Системна абсорбція компонентів препарату низька.

Особливі умови

Особливості застосування. Якщо симптоми захворювання зберігаються довше 3-4 днів і супроводжуються високою температурою, головним болем, нудотою, блюванням або іншими проявами, необхідно звернутися до лікаря. Не слід перевищувати зазначену дозу. З обережністю застосовувати хворим на епілепсію, хворим із порушенням серцевої провідності, шоком, із захворюваннями печінки. Пацієнтам, хворим на цукровий діабет, необхідно враховувати, що препарат містить сахарозу, розчин глюкози. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарози-ізомальтози не слід застосовувати цей препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю. Перед застосуванням препарату у період вагітності або годування груддю необхідно проконсультуватися з лікарем, який оцінить співвідношення користь/ризик, не слід перевищувати зазначену дозу. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Застосування препарату у рекомендованому дозуванні не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу з потенційно небезпечними механізмами. Категорія відпуску. Без рецепта (№ 1, 8, 12, 16, 24). За рецептом (№ 100).

Склад

Діючі речовини: амілметакрезол, спирт 2,4-дихлорбензиловий; 1 льодяник містить: амілметакрезолу 0,6 мг, спирту 2,4-дихлорбензилового 1,2 мг; Допоміжні речовини: сахароза, глюкози розчин, кислоти лимонної моногідрат, барвник кармоїзин (Е 122), барвник діамантовий синій (Е 133), олія м'яти, смакова добавка чорної смородини.

Свідчення

Симптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та глотки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Способи застосування

Дорослі та діти віком від 6 років. Рекомендується приймати по 1 льодянику «Гексорал® Лорсепт зі смаком апельсина» кожні 2-3 години; максимальна добова доза - 8 льодяників. Повільно розсмоктувати один льодяник у роті. Не жувати та не проковтувати цілий льодяник. Тривалість курсу лікування становить 5-7 днів. Діти. Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Адекватних і суворо контрольованих клінічних досліджень застосування комбінації спирту 2,4-дихлорбензилового та амілметакрезолу в період вагітності або годування груддю не проводилося, але підвищеного ризику виникнення вад розвитку, спонтанних абортів або зменшення маси тіла при народженні не очікується. Не встановлено, чи проникають спирт 2,4-дихлорбензиловий та амілметакрезол або їхні метаболіти в грудне молоко. Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю, якщо тільки потенційна користь лікування для матері не переважує можливі ризики для плода, що розвивається, або для немовляти. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням в період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

З боку травної системи: стоматит, відчуття печіння, пощипування або біль у роті та горлі, біль та набряк губ, язика, горла, глосит, глосодинія, диспепсія, нудота. З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, кропив'янку, еритему. Препарат містить барвник кармоїзин (Е 122), який може спричинити алергічні реакції. При виникненні будь-яких побічних реакцій необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Передозування проявляється симптомами дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту (порушення смакової чутливості, нудота, блювання, діарея). Можливе посилення проявів побічних реакцій. У такому разі слід припинити лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 4 роки. Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску.Без рецепта (№ 1, 8, 12, 16, 24). За рецептом (№ 100).

08004 08004