Гекситекс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ХЛОРГЕКСИДИН (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Гекситекс пессарии 16мг №10
 
Ціна:

167.20грн.

Інструкція Гекситекс

Виробник

Беркана+ ТОВ

Загальний опис

Хлоргексидину біглюконат чинить швидку та виражену дію на грампозитивні та грам- негативні бактерії, дріжджі та дерматофіти:Treponema pallidum, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis. До препарату слабко чутливими є деякі штамиPseudomonas spp., Proteus spp. Не чутливі до препарату кислотостійкі форми бактерій, спори бактерій, гриби, віруси.

Форма випуску та упаковка

По 5 песаріїв у стрипі, по 1 або 2 стрипи у пачці із картону.

Лікарська форма

Песарії. Основні фізико-хімічні властивості: песарії білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, допускається мармуровість поверхні. Допускається наявність повітряного стержня або лійкоподібної заглибини.

Фармакологічна дія

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Код АТС G01A X.

Фармокинетика

При інтравагінальному застосуванні практично не всмоктується, системної дії не чинить.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не протипоказано. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діюча речовина: хлоргексидин; 1 песарій містить хлоргексидину біглюконату (20 % розчин) 85,2 мг, у перерахунку на хлоргексидину біглюконат 16 мг; Допоміжні речовини: поліетиленоксид.

Свідчення

Профілактика венеричних захворювань (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз) та інфекційно-запальних ускладнень в акушерстві та гінекології (перед оперативним лікуванням гінекологічних захворювань, перед пологами та абортом, до та після встановлення внутрішньоматкової спіралі, до та після діатермокоагуляції шийки матки, перед внутрішньо матковими дослідженнями). Лікування бактеріального вагінозу, кольпіту, ерозії шийки матки.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Способи застосування

Препарат застосовувати інтравагінально. Перед застосуванням песарій звільнити від контурної упаковки. Лікування: застосовувати по 1 песарію 2 рази на добу протягом 7-10 днів залежно від характеру захворювання. У разі необхідності можливе продовження курсу лікування до 20 днів. Профілактика венеричних захворювань: застосовувати одноразово по 1 песарію не пізніше ніж через 2 години після статевого акту. Вагітність. Зважаючи на ступінь вираженості інфекційного процесу, дані бактеріологічних досліджень, явищ загрози переривання вагітності препарат застосовувати по 1 песарію 1або 2 рази на добу як монотерапію або у складі комплексної терапії. Тривалість застосування - від 5 до 10 днів. У період годування груддю препарат застосовувати у звичайних рекомендованих дозах. Діти. Досвіду застосування немає.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не протипоказано.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, печіння та подразнення у місці введення песарія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Хлоргексидин не можна застосовувати разом з детергентами, які містять аніонну групу (сапоніни, натрію лаурилсульфат, натрію карбоксиметилцелюлоза), а також з милом. Присутність мила може інактивувати хлоргексидин, тому перед застосуванням препарату залишки мила необхідно ретельно змити. Туалет зовнішніх статевих органів не впливає на ефективність та переносимість песаріїв Гекситекс, адже препарат застосовується інтравагінально. Не рекомендується одночасне застосування з йодом.

Передозування

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004