Гексікон

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Гексикон пессарии 16мг №10
 
Ціна:

262.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гексікон - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гексікон

Виробник

Нижфарм

Загальний опис

Хлоргексидину біглюконат чинить швидку та виражену дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії, дріжджі та дерматофіти: Treponema pallidum, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Neisseria gonоrrhоeae, Trichomonas vaginalis. До препарату слабко чутливими є деякі штами Pseudomonas spp., Proteus spp. Не чутливі до препарату кислотостійкі форми бактерій, спори бактерій, гриби, віруси.

Форма випуску та упаковка

2 блістери по 5 супозиторіїв у картонній коробці або 1 супозиторій у блістері у картонній коробці.

Лікарська форма

Супозиторії вагінальні. Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми. Допускається мармуровість поверхні.

Фармакологічна дія

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТХ G01A X.

Фармокинетика

При інтравагінальному застосуванні практично не всмоктується, системної дії не чинить.

Особливі умови

Потрапляння гіпохлоритних відбілюючих речовин на тканини, що раніше знаходились у контакті із препаратом, який містить хлоргексидин, може сприяти появі коричневих плям на тканині. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не протипоказано. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає. Діти. Досвіду застосування немає.

Склад

Діюча речовина: хлоргексидин біглюконат. 1 супозиторій містить хлоргексидину біглюконату 16 мг. Допоміжні речовини: макрогол 1500, макрогол 400.

Свідчення

Профілактика венеричних захворювань (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз) та інфекційно-запальних ускладнень в акушерстві та гінекології (перед оперативним лікуванням гінекологічних захворювань, перед пологами та абортом, до та після встановлення внутрішньоматкової спіралі, до та після діатермокоагуляції шийки матки, перед внутрішньоматковими дослідженнями). Лікування бактеріального вагінозу, кольпіту, ерозії шийки матки.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Способи застосування

Препарат застосовувати інтравагінально. Перед застосуванням супозиторій звільнити від блістера. Лікування: застосовувати по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 7-10 днів залежно від характеру захворювання. У разі необхідності можливе продовження курсу лікування до 20 днів. Профілактика венеричних захворювань: застосовувати одноразово по 1 супозиторію не пізніше ніж через 2 години після статевого акту. Вагітність. Зважаючи на ступінь вираженості інфекційного процесу, дані бактеріологічних досліджень, явищ загрози переривання вагітності Гексикон застосовувати по 1 супозиторію 1 або 2 рази на добу як монотерапію або у складі комплексної терапії. Тривалість застосування - від 5 до 10 днів. У період годування груддю препарат застосовувати у звичайних рекомендованих дозах.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не протипоказано.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж у місці введення супозиторія. Можливі печіння та подразнення у місці введення супозиторія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат не можна застосовувати разом з детергентами, що містять аніонну групу (сапоніни, натрію лаурилсульфат, натрію карбоксиметилцелюлоза), а також з милом. Присутність мила може інактивувати хлоргексидин, тому перед застосуванням препарату залишки мила необхідно ретельно змити. Туалет зовнішніх статевих органів не впливає на ефективність та переносимість супозиторіїв Гексикон®, адже препарат застосовується інтравагінально. Не рекомендується одночасне застосування з йодом.

Передозування

Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004