Геделикс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

121.70грн.
Ціна:

151.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Геделикс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Геделикс

Виробник

Кревель

Форма випуску та упаковка

По 50 мл у флаконі-крапельниці; по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Лікарська форма

Краплі оральні, розчин. Прозорий зеленувато-коричневий в'язкий розчин з ароматним запахом.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05C A12. Геделикс® краплі без спирту - лікарський засіб рослинного походження, що містить активну речовину листя плюща екстракт густий, терапевтична дія якого при запальних захворюваннях дихальних шляхів ґрунтується на секретолітичній, муколітичній та спазмолітичній дії глікозидних сапонінів, що містяться у листі плюща. Терапевтична дія передбачувано зумовлена подразненням слизової оболонки шлунка, при якому секреторні бронхіальні залози слизової оболонки бронхів рефлекторно стимулюються чутливими волокнами парасимпатичної системи.

Особливі умови

Оскільки Геделикс® краплі без спирту не містить етанолу та цукру, його можна застосовувати хворим на цукровий діабет. Якщо поліпшення стану хворого не наступає або у разі появи нападів задухи, гнійного мокротиння, а також при підвищенні температури тіла слід негайно звернутися до лікаря. Застосування у період вагітності або годування груддю. Геделикс® краплі без спирту не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки дослідження щодо проникнення діючої речовини через плаценту або в грудне молоко не проводилися. Застосування препарату можливе в тих випадках, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Припускається, що лікарський засіб не чинить дії при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Діти. Протипоказаний дітям віком до 2 років (через наявність у складі ментолу, олії м'яти перцевої, олії евкаліптової).

Склад

Діюча речовина: 1 мл (31 крапля) розчину містить листя плюща екстракту густого (Hederae helicis folii extractum spissum) (2,2 - 2,9:1) 0,04 г; Допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, олія анісу зірчастого, олія евкаліптова, ментол, олія м'яти перцевої.

Свідчення

Симптоматичне лікування кашлю при застудних захворюваннях дихальних шляхів, хронічних запальних захворюваннях бронхів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, бронхіальна астма та інші захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються вираженою чутливістю дихальних шляхів, недостатність в організмі аргініносукцинатсинтетази (порушення обміну речовин у циклі сечовини). Схильність до ларингоспазму.

Способи застосування

Геделикс® краплі без спирту слід застосовувати нерозведеним, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Дітям рекомендується давати препарат розведеним у фруктовому соку або чаї. Тривалість застосування залежить від виду та тяжкості захворювання, але навіть при легкому перебігу захворювань дихальних шляхів лікування препаратом необхідно проводити не менше одного тижня. Після зникнення симптомів хвороби лікування ще слід продовжити 2-3 дні. Тривалість застосування препарату без консультації з лікарем не повинна перевищувати декілька днів. Дорослі та діти віком від 10 років - 31 крапля - 3 рази/день - 93 краплі Діти віком 4-10 років - 21 крапля - 3 рази/день - 63 краплі Діти віком 2 - 4 роки - 16 крапель - 3 рази/день - 48 крапель

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Геделикс® краплі без спирту не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки дослідження щодо проникнення діючої речовини через плаценту або в грудне молоко не проводилися. Застосування препарату можливе в тих випадках, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода/дитини.

Побічні дії

мунна система. Алергічні реакції, включаючи задишку, набряк слизових оболонок, набряк Квінке, екзантема та кропив'янка, свербіж, шкірні реакції (висипання на шкірі). Шлунково-кишковий тракт. У пацієнтів з підвищеною чутливістю іноді можуть виникати розлади шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту, блювання, діарею, біль у животі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Симптоми: можливі нудота, блювання, діарея, гастроентерит. Лікування: симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Термін придатності після розкриття флакона 6 місяців. Утворення осаду та помутніння препарату, що може виникнути при зберіганні протягом терміну придатності, не зменшує активності препарату і не є перешкодою для його застосування. Умови зберігання Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску Без рецепта.

08004 08004