Гастритол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

317.11грн.
Гастритол Др. Кляйн краплі 20 мл
 
Ціна:

160.70грн.

Інструкція Гастритол

Виробник

Д-р Густав Кляйн-Арц

Загальний опис

Препарат містить ряд активних речовин, що діють як місцево у шлунково-кишковому тракті, так і чинять центральну дію на секреторну й моторну функції шлунка. Potentilla anserinum (перстач гусячий) чинить спазмолітичну дію на мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Licorice root (корінь солодки) містить гліциризинову кислоту, що має виражену протизапальну дію й стимулює утворення грануляційної тканини, а також знижує тонус і моторику шлунково-кишкового тракту (спазмолітичний ефект). Збільшується васкуляризація слизової оболонки шлунка. Chamomile (ромашка лікарська) чинить протизапальну, антиалергічну та регенеруючу дію. Хамазулен швидко й глибоко проникає в слизову оболонку. Активація гіпофізо-адреналової системи призводить до посиленого вивільнення кортикотропіну й кортизону. Протизапальну й антиалергічну дію мають також b-фарнезен і a-бісаболол. Carduus benedictus (кардобенедикт) містить гіркий глікозид кніцин, що як і гіркі речовини, які містяться в Angelica root (дягелі), поліпшує кровопостачання органів шлунково-кишкового тракту, прискорюючи тим самим загоєння виразок й уражень слизової оболонки шлунка. Гірка речовина Absinthii herba (полину гіркого) підвищує тонус каскадного шлунка й поліпшує симптоми гастрокардіального синдрому. Hypericum perforatum (звіробій звичайний) впливає на найважливіший ульцерогенний фактор, тобто на психовегетативні розлади. Hypericum perforatum діє як парасимпатолітичний засіб, а також зменшує секрецію шлункового соку.

Форма випуску та упаковка

По 20 мл, 50 мл, 100 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.

Лікарська форма

Краплі для перорального застосування. Прозора коричнева рідина.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при функціональних розладах з боку травного тракту. Код АТС А03А Х.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Гастритол «Доктор Кляйн» містить 40 об. % етанолу. При прийманні препарату відповідно до інструкції з кожною дозою (25 крапель) приймається 0,4 г спирту, що може становити ризик для здоров'я пацієнтів із захворюваннями печінки, ураженням ЦНС, хворих на алкоголізм, епілепсію, вагітних жінок і дітей. Дія інших лікарських засобів може зменшуватися або посилюватися. Особливі застереження. 1 крапля препарату містить 0,016 г етанолу. Застосування в період вагітності та годування груддю. Через відсутність достатнього досвіду застосування в подібних випадках препарат не слід приймати жінкам під час вагітності і в період лактації. Вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Застосування препарату в діапазоні терапевтичних доз не впливає на керування транспортними засобами та роботу з механізмами. Діти. Через відсутність достатнього досвіду застосування у дітей, препарат не слід приймати дітям до 12 років. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діючі речовини: 100 мл препарату містять рідкі екстракти із трави перстачу гусячого (0,5:1) 35 мл, коренів солодки (0,5:1) 15 мл, коренів дягеля (0,5:1) 5 мл, трави кардобенедикту (0,5:1) 5 мл, трави полину гіркого (0,5:1) 5 мл (екстрагент: етанол 40 об. %), квіток ромашки лікарської (0,5:1) 20 мл (екстрагент: етанол 45 об. %), трави звіробою звичайного (0,5:1) 15 мл (екстрагент: етанол 50 об. %); рН 7.9 ± 0.1 регулюється за допомогою калію гідроксиду та кислоти лимонної.

Свідчення

Функціональна диспепсія, метеоризм, гастрити, в тому числі хронічний гіперацидний гастрит, а також у складі комплексного лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату, алергічні реакції на компоненти препарату.

Способи застосування

За відсутності інших вказівок приймати по 20-30 крапель, розчинених невеликою кількістю рідини 3 рази на добу під час їжі. При тяжких і гострих станах приймати по 15-25 крапель кожні 30 хв - 1 год. Така сама схема лікування застосовується і при повторному лікуванні. Тривалість лікування - 3 - 4 тижні. У разі необхідності курс лікування можна повторити через 2 місяці.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Через відсутність достатнього досвіду застосування в подібних випадках препарат не слід приймати жінкам під час вагітності і в період лактації.

Побічні дії

Дуже рідко у пацієнтів з високою світлочутливістю шкіри можуть виникнути шкірні реакції типу сонячного опіку, що розвиваються під дією інтенсивного сонячного випромінювання. При індивідуальній непереносимості окремих компонентів препарату в літературних джерелах були описані алергічні реакції (почервоніння шкіри, висипи, свербіж), реакції з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання), порушення водно-електролітного балансу. Однак дані про такі побічні реакції при застосуванні препарату Гастритол не надходили.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Рідко одночасне застосування лікарських засобів, що містять екстракт звіробою, може призводити до зниження ефективності інших лікарських препаратів. Пацієнту слід проконсультуватися з лікарем, чи можна лікарський засіб, що містить звіробій, застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами (наприклад, протизгортальними засобами кумаринового ряду, циклоспорином, пероральними котрацептивами або дигоксином).

Передозування

У разі випадкового передозування препарату ймовірність ризику для здоров'я людини відсутня, тому ніякі спеціальні заходи не потрібні.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі 15 - 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Утворення пластівців або помутніння, що спостерігається в рідких формах препаратів, приготовлених на рослинній основі, не спричиняє негативних ефектів і не знижує ефективності препарату.

08004 08004