Галстена

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Галстена таблетки №12
 
Ціна:

130.10грн.
Ціна:

170.30грн.
Ціна:

339грн.
Галстена таблетки №48
 
Ціна:

412.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Галстена - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Галстена

Виробник

Рихард Биттнер АГ, Австрия

Форма випуску та упаковка

По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Лікарська форма

Краплі оральні. Прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний засіб.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. На початку лікування препаратом можуть з'явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, що не потребують відміни препарату. Оскільки ГалстенаO містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенціальний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. Діти. Лікарський засіб призначають дітям від народження.

Склад

100 мл препарату містить: діючі речовини: Carduus D1 2 мл, Taraxacum D6 10 мл, Chelidonium D6 10 мл, Natrium sulfuricum D12 10 мл, Phosphorus D12 10 мл. Допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м). 1 мл розчину містить 25 крапель.

Свідчення

Для лікування гострих та хронічних захворювань печінки, жовчовивідних шляхів та міхура, у комплексній терапії хронічного панкреатиту. Для захисту та відновлення печінки при застосуванні антибіотиків, протизастудних, знеболювальних, протизапальних та інших гепатотоксичних препаратів та алкоголю.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Способи застосування

Дорослі та діти від 12 років: по 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведеного в 1 столовій ложці води; діти 5-12 років: по 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води; діти 2-4 роки: по 2-4 краплі препарату, розведених в 1 столовій ложці води; діти від народження до 1 року: по 1 краплі препарату, розведеній в 1 чайній ложці води або молока. Приймати препарат 3 рази на добу. На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу, до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого приймати 3 рази на добу. Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати препарат Галстена у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди), потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням. Тривалість прийому: гепатит, гепатоз, цироз печінки - не менше 3 місяців. Хронічний холецистит, жовчокам'яна хвороба, постхолецистектомічний синдром - 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити через 1 місяць. При дискінезіях жовчовивідних шляхів тривалість курсу лікування - 2-3 тижні. Для захисту клітин печінки після антибіотикотерапії та інших шкідливих впливів - 2-4 тижні.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенціальний ризик для плода/дитини.

Побічні дії

У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування. При застосуванні препарату Галстена у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватись 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

Передозування

Випадків передозування не було зареєстровано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004