Евколек

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

132.60грн.
Ціна:

209.90грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Евколек - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Евколек

Виробник

Лекхім-Харків ПАТ

Загальний опис

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТХ G01А X.

Форма випуску та упаковка

По 5 супозиторіїв у блістері; по 1 або 2 блістери у пачці.

Лікарська форма

Супозиторії. Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії темно-зеленого кольору, кулеподібної форми. Допускається наявність білого нальоту на поверхні супозиторія.

Фармакологічна дія

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТХ G01А X.

Фармокинетика

Не описано.

Особливі умови

Перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем. Після застосування першого супозиторія слід зробити паузу на 6 - 8 годин. Курсове лікування препаратом можливе після підтвердження відсутності алергічної реакції на екстракт хлорофіліпту густий (імовірність набряку губ, слизової оболонки носа, зіва та інших алергічних реакцій). Якщо виникли будь-які з наведених симптомів, застосування лікарського засобу необхідно припинити та звернутися за консультацією до лікаря. Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність та безпеку при застосуванні препарату у період вагітності або годування груддю не вивчали, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає даних.

Склад

діюча речовина: хлорофіліпту екстракт густий; 1 супозиторій містить хлорофіліпту екстракт густий (Eucalypti) (1:15,3-10,76:1) (екстрагент етанол 93-96%) (у перерахуванні на суху речовину) 0,05 г (50 мг); допоміжні речовини: полісорбат, твердий жир.

Свідчення

Лікування інфекційно-запальних процесів жіночих статевих органів (кольпіти, вагініти, вульвовагініти) та кишечнику, спричинених антибіотикостійкими штамами стафілококів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до хлорофіліпту або до інших компонентів препарату.

Способи застосування

Перед застосуванням супозиторія необхідно: - по лінії перфорації блістерної упаковки відірвати один супозиторій у первинній упаковці; - потягнути за краї плівки, розриваючи її у різні боки, і звільнити супозиторій від первинної упаковки. Препарат призначений для вагінального та ректального застосування. Доза для дорослих: по 1 супозиторію 2 рази на добу. Курс лікування - 10 - 14 днів. Діти. Досвід застосовування препарату для лікування дітей відсутній.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Ефективність та безпеку при застосуванні препарату у період вагітності або годування груддю не вивчали, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає даних.

Побічні дії

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи свербіж, висипання, гіперемію, ангіоневротичний набряк (ймовірність набряку губ, слизової оболонки носа, зіва тощо).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Немає даних щодо лікарських взаємодій.

Передозування

Основні симптоми передозування: набряки губ, слизової оболонки носа та зіва. Лікування: відміна препарату. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 2 роки. Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004