Евкафіліпт

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Евкафіліпт крем 25г
 
Ціна:

46.10грн.
немає в наявності
Евкафіліпт Ксило спрей назальний дозований 0.1% флакон полімерний з розпилювачем 10мл

Інструкція Евкафіліпт

Виробник

ПАТ "ХФЗ "Червона зірка" ПАТ

Загальний опис

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики, прості препарати. Код АТС R01А А07. Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Код АТХ R02A A20.

Форма випуску та упаковка

По 10 мл у флаконі скляному з розпилювачем назальним або у флаконі полімерному з розпилювачем назальним. По 1 флакону в пачці з картону. По 50 мл у флаконі скляному зі спрей-насосом та насадкою горловою.

Лікарська форма

Спрей назальний, дозований. Спрей.

Особливі умови

У разі підвищеної чутливості до засобу, застосування слід припинити.

Склад

діюча речовина: ксилометазоліну гідрохлорид; 1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 1 мг; допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; натрію хлорид, бензалконію хлориду розчин, динатрію едетат, ментол (левоментол), олія евкаліптова, сорбіт (Е 420), олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; вода очищена. діюча речовина: настойка (1:10) евкаліпту листя (Eucalypti folium) (екстрагент - етанол 96%); 1 мл препарату містить 0,25 мл настойки (1:10) евкаліпту листя (Eucalypti folium) (екстрагент - етанол 96%) у перерахуванні на цинеол - не менше 0,05 мг; допоміжна речовина: ізопропілміристат.

Свідчення

Симптоматичне лікування закладеності носа при застуді, сінній гарячці, при інших алергічних ринітах, синуситах. Для полегшення відтоку секрету при захворюваннях придаткових пазух носа. Допоміжна терапія у випадках середнього отиту (для усунення набряку слизової оболонки). Для полегшення проведення риноскопії. Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, носоглотки та ротової порожнини (трахеїт, ларингіт, фарингіт, гінгівіт, стоматит), ушкодження шкіри (у тому числі інфіковані рани).

Протипоказання

Підвищена чутливість до ксилометазоліну або до будь-якого іншого компонента препарату, гострі коронарні захворювання, коронарна астма, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі, сухий риніт (rhinitis sicca) або атрофічний риніт. Супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування. Бронхіальна астма, бронхоспазм. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Способи застосування

Препарат застосовувати дорослим та дітям віком від 12 років по 1 вприскуванню у кожен носовий хід до 3 разів на добу. Застосовувати не більше 3 разів у кожен носовий хід на добу. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не повинна перевищувати 10 діб поспіль. Дозований спрей забезпечує точність дозування та належний розподіл розчину по поверхні слизової оболонки носа. При кожному вприскуванні вводиться 0,14 мл розчину, що відповідає 0,14мг ксилометазоліну. Перед застосуванням необхідно привести дозуючий пристрій у готовність шляхом здійснення кількох вприскувальних рухів, поки спрей не почне виділятися у повітря. При подальшому застосуванні дозуючий пристрій буде готовий для негайного застосування. Застосовувати спрей необхідно таким чином: · ретельно очистити ніс перед застосуванням препарату; · тримати флакон слід вертикально, підтримуючи дно великим пальцем та розташовуючи наконечник між двома пальцями; · злегка нахилити флакон та вставити наконечник у ніздрю; · здійснити вприскування та одночасно здійснити легкий вдих через ніс; · після застосування, перед тим як закрити наконечник ковпачком, слід очистити та висушити наконечник; · з метою запобігання інфікування кожен флакон із препаратом може використовувати лише один пацієнт. Останнє застосування рекомендується здійснювати безпосередньо перед сном. Діти. Препарат не застосовувати дітям віком до 12 років. Евкафіліпт® застосовувати місцево. Перед використанням збовтати. При запаленнях органів верхніх дихальних шляхів, носоглотки та ротової порожнини (трахеїт, ларингіт, фарингіт, гінгівіт, стоматит) дорослим наносити місцево, розпилюючи препарат у порожнину рота, шляхом 3-4 натискань на клапан 3-4 рази на добу протягом 3-4 днів. При лікуванні ушкоджень шкіри змочити марлеву серветку препаратом і залишити на поверхні шкіри або слизових оболонках на 15-20 хвилин. Процедуру проводити 2 рази на добу. Застосовувати до досягнення лікувального ефекту. Тривалість лікування визначає лікар. Діти. Досвід застосування препарату дітям відсутній.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не можна застосовувати у період вагітності через потенційний судинозвужувальний вплив. Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю не вивчали, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів.

Побічні дії

З боку імунної системи: дуже рідко (<1/10000): реакція підвищеної чутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж. З боку нервової системи: часто (?1/100, <1/10): головний біль. З боку органів зору: дуже рідко (<1/10000): тимчасове порушення зору. З боку серцево-судинної системи: дуже рідко (<1/10000): нерегулярне або прискорене серцебиття. З боку органів дихання, грудної клітки та середостіння: часто (?1/100, <1/10): сухість або дискомфорт з боку слизової оболонки носа. З боку травної системи: часто (?1/100, <1/10): нудота. Загальні розлади та реакції у місці введення: часто (?1/100, <1/10): відчуття печіння у місці нанесення. Нудота, блювання та діарея. При підвищеній чутливості до препарату можуть виникнути алергічні реакції (кропив'янка, почервоніння та висипи на шкірі, свербіж, набряк Квінке), іноді - контактний дерматит (у ділянці губ). При виражених реакціях застосування препарату необхідно припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Інгібітори моноаміноксидази (інгібітори МАО): ксилометазолін може потенціювати дію інгібіторів МАО та індукувати гіпертензивний криз. Не застосовувати ксилометазолін пацієнтам, які приймають або приймали інгібітори МАО протягом останніх двох тижнів. Три- та тетрациклічні антидепресанти: при одночасному застосувані три- або тетрациклічних антидепресантів та симпатоміметичних препаратів можливе посилення симпатоміметичного ефекту ксилометазоліну, тому одночасне застосування таких засобів не рекомендується. При застосуванні разом із ?-блокаторами може спричиняти бронхіальний спазм або зниження артеріального тиску. Не встановлені.

Передозування

Надмірне місцеве застосування ксилометазоліну гідрохлориду або його випадкове потрапляння внутрішньо може призвести до виникнення вираженого запаморочення, підвищеного потовиділення, значного зниження температури тіла, головного болю, брадикардії, артеріальної гіпертензії, пригнічення дихання, коми та судом. Підвищений артеріальний тиск може змінитися на знижений. Діти молодшого віку більш чутливі до токсичності, ніж дорослі. Усім пацієнтам з підозрою на передозування слід призначити відповідні підтримуючі заходи, а також, у разі необхідності, невідкладне симптоматичне лікування під медичним наглядом. Медична допомога повинна включати спостереження за пацієнтом протягом кількох годин. У разі тяжкого передозування, що супроводжується зупинкою серця, реанімаційні заходи повинні тривати не менше 1 години. Не встановлено.

Особливі умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С . Категорія відпуску Без рецепта.

08004 08004