Евкабал бальзам

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Евкабал бальзам 40мл
 
Ціна:

83.70грн.
Евкабал бальзам 40мл
 
Ціна:

71.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Евкабал бальзам - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Евкабал бальзам

Виробник

Эспарма ГмбХ

Загальний опис

Протикашльові засоби в комбінації з експекторантами. Код АТС R05F B02.

Форма випуску та упаковка

По 25 мл, 40 мл, 100 мл емульсії в алюмінієвій тубі в картонній коробці.

Лікарська форма

Емульсія.

Фармакологічна дія

Протикашльові засоби в комбінації з експекторантами. Код АТС R05F B02.

Фармокинетика

Завдяки своїм ліпофільним властивостям активні речовини добре розпо­діляються по шкірі та всмоктуються. Після всмоктування вони частково виводяться через легені, а отже потрапляють через кровообіг безпосере­дньо до місця дії. Таким чином, попередня дія, що виникає під час інгаля­ції, посилюється при прийомі ванн і у випадку постільного режиму допов­нюється позитивним впливом теплої ванни, яка у поєднанні з активними речовинами спричинює потовиділення.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Не застосовувати поблизу очей, не застосовувати на слизові оболонки. Після застосування препарату слід ретельно витерти руки, щоб запобігти контакту з обличчям (насамперед очима). Необхідно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися своїми руками ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. Цетилстеариловий спирт може спричиняти місцеві подразнення шкіри (наприклад контактний дерматит). Не слід приймати ванни пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями в стадії декомпенсації (тяжка артеріальна гіпертензія, аритмія, стенокардія), при підвищенні температури тіла до більше 38 °С. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки дослідження безпеки застосування препарату у період вагітності не проводилися в достатньому обсязі, не слід застосовувати бальзам у період вагітності. У період годування груддю не наносити на груди. Діти. Дітям віком від 3 місяців до 2 років препарат можна наносити тільки на спину. Інгаляції дітям з 3 років проводити тільки під наглядом дорослих. Для інгаляцій слід використовувати воду температурою не вище 70 оС. За відсутності спеціального інгалятора відстань між поверхнею води та обличчям повинна становити не менше 20 см. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

діючі речовини: 100 г емульсії містять: олії евкаліптової 10 г, олії хвойної 3 г; допоміжні речовини: спирт цетилостеариловий, гліцерил моностеарат, макроголу стеарат, натрію цетостеарилсульфат, трометамол, кислоти лимонної, моногідрат, гуаязулен, вода очищена.

Свідчення

Для полегшення симптомів застудних захворювань дихальних шляхів з надлишковим утворенням мокротиння.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп, схильність до судом. Пошкоджена шкіра, наприклад, при опіках та порушенні цілісності шкіри.

Способи застосування

Евкабал® бальзам застосовують для розтирання, інгаляції парів або як компонент лікувальних ванн.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки дослідження безпеки застосування препарату у період вагітності не проводилися в достатньому обсязі, не слід застосовувати бальзам у період вагітності. У період годування груддю не наносити на груди.

Побічні дії

Алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж, контактний дерматит, подразнення шкіри та слизових, бронхоспазм.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дотепер взаємодія з іншими речовинами не спостерігалась.

Передозування

При правильному застосуванні у рекомендованих дозах інтоксикації практично виключені. При випадковому внутрішньому прийомі нерозведеного препарату слід очікувати ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту з нудотою, блюванням, можлива діарея, судоми. Резорбтивну дію потрібно враховувати тільки в крайньому випадку. У легких випадках достатньо припинення застосування лікарського засобу. В інших випадках слід проводити симптоматичне лікування. При появі судом необхідно ввести 5-10 мг діазепаму внутрішньовенно або барбітурату короткої дії, а у випадку прийому всередину - промити шлунок і дати натрію сульфату 30 г у 250 мл води.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

08004 08004