Енелбін

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Енелбін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Енелбін

Виробник

Лечива Зентива АО Чеська Республiка

Країна походження

Чехія

Загальний опис

Периферичні вазодилататори. Код АТС C04A X21.

Форма випуску та упаковка

№ 50 (10х5): по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії. Світло-жовтого кольору круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічна дія

Периферичні вазодилататори. Код АТС C04A X21.

Фармокинетика

Нафтидрофурил добре всмоктується у травному тракті. Завдяки подовженому вивільненню діючої речовини з таблетки пролонгованої дії ефективні концентрації у плазмі крові утримуються протягом принаймні 3-5 годин після прийому препарату. Нафтидрофурил зв'язується з білками плазми крові до 80 %. Він екскретується у формі метаболітів переважно з жовчю та у меншій мірі - також із сечею. Час напіввиведення з плазми крові становить приблизно 40-60 хвилин. Нафтидрофурил добре проникає через гематоенцефалічний бар'єр та у грудне молоко.

Особливі умови

Не рекомендується палити та вживати алкогольні напої під час лікування. На початку лікування препаратом необхідно контролювати значення артеріального тиску, оскільки в окремих випадках у пацієнтів, схильних до артеріальної гіпотензії, препарат може знижувати артеріальний тиск, може виникнути відчуття підвищеної стомлюваності, запаморочення або ортостатична гіпотенція. Слід мати на увазі, що при тривалому застосуванні можлива поява оксалатів кальцію. З обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями печінки та нирок. Препарат містить як допоміжну речовину лактозу. Пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, лактазним дефіцитом Lapp або глюкозно-галактозним синдромом мальабсорбції не слід застосовувати цей лікарський засіб. Препарат містить азобарвник Понсо 4R (E 124), що може спричиняти алергічні реакції. Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпечність використання препарату у період вагітності або годування груддю не підтверджена належним чином. Враховуючи це, застосування препарату у період вагітності можливо лише у випадку, коли очікувана терапевтична користь переважає потенційні ризики для плода. Годування груддю під час лікування препаратом не рекомендоване. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. У виняткових випадках на тлі застосування високих доз препарату (переважно на початку лікування у деяких пацієнтів) можуть виникати підвищена втомлюваність, вертиго, зниження артеріального тиску або ортостатична гіпотензія. У результаті може спостерігатися тимчасове погіршення здатності до видів діяльності, які потребують підвищеного рівня уваги, координації рухів та швидкого прийняття рішень (наприклад, керування автотранспортом, робота з механізмами, робота на висоті). Категорія відпуску. За рецептом.

Склад

діюча речовина: нафтидрофурил; 1 таблетка містить нафтидрофурилу гідрогеноксалату 100 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; віск монтановий; кремнію діоксид колоїдний гідрофобний; магнію стеарат; тальк; гіпромелоза; макрогол; полісорбат; титану діоксид (Е 171); хіноліновий жовтий алюмініум лейк (Е 104); Понсо 4R (Е 124); емульсія симетикону.

Свідчення

Порушення периферичного кровообігу, у тому числі переміжна кульгавість, трофічні виразки, діабетична ангіопатія, хвороба та синдром Рейно, акроціаноз, біль у кінцівках у стані спокою, парестезія, судоми у литковому м'язі. Порушення мозкового кровообігу, у тому числі церебральна недостатність і церебральний атеросклероз. Поведінкові порушення у літньому віці, реабілітаційний період після перенесеного інсульту, інсульт, стани після коми та травм, хвороба Мен'єра, ішемічні пошкодження сітківки та функції ока, порушення кровопостачання внутрішнього вуха.

Протипоказання

- Підвищена чутливість до нафтидрофурилу або до будь-якого компонента препарату; - нещодавно перенесений гострий інфаркт міокарда; - тяжка серцева недостатність (ІІІ та IV класу за NYHA); - тяжкі порушення передачі сигналів; - тяжка коронарна недостатність; - транзиторні ішемічні атаки (ТІА); - стани, що супроводжуються кровотечею; - судинний колапс в анамнезі; - виражена артеріальна гіпотензія; - розлади ортостатичної регуляції; - гіпероксалурія; - рецидивуючий кальцієвий нефролітіаз.

Способи застосування

Дозу встановлювати індивідуально, залежно від характеру та тяжкості захворювання. При порушеннях периферичного кровообігу здебільшого призначати препарат по 100-200 мг 2-3 рази на добу. Максимальний ефект досягається при застосуванні добової дози 400-600 мг. Лікування триває не менше 3 місяців. Для лікування станів, пов'язаних із порушенням мозкового кровообігу, призначати по 100 мг 3 рази на добу. При ішемічному інсульті приймати по 200 мг 3 рази на добу або по 300-400 мг 2 рази на добу. Терапія триває довгий час. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи, запивати нейтральною рідиною. Діти. Препарат не показаний для застосування дітям у зв'язку з відсутністю даних щодо ефективності та безпеки застосування цій категорії пацієнтів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Безпечність використання препарату у період вагітності або годування груддю не підтверджена належним чином. Враховуючи це, застосування препарату у період вагітності можливо лише у випадку, коли очікувана терапевтична користь переважає потенційні ризики для плода. Годування груддю під час лікування препаратом не рекомендоване.

Побічні дії

Загалом препарат переноситься добре, побічні реакції мають легкий та швидкоплинний характер. З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, ортостатична гіпотензія, порушення серцевого ритму. З боку центральної нервової системи: порушення сну, у т.ч. безсоння, неспокій, запаморочення, слабкість, підвищена втомлюваність, головний біль. З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, анорексія, виразки стравоходу, гепатопатія, шлункові розлади, біль в епігастріальній ділянці. З боку шкіри: алергічні реакції, у т.ч. свербіж, шкірні висипання. З боку гепатобіліарної системи: печінкові порушення, включаючи гепатит та печінкову недостатність. З боку нирок та сечовивідного тракту: утворення кальцієво-оксалатних каменів у нирках.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне застосування нафтидрофурилу з антиаритмічними засобами або b-блокаторами має кардіодепресивну дію, негативний дромотропний ефект, що може призвести до AV-блокади.

Взаємодія з алкоголем

Не рекомендується палити та вживати алкогольні напої під час лікування.

Передозування

Симптоми: при інтоксикації нафтидрофурилом найчастіше виникають сплутаність свідомості, спазми центрального походження, порушення провідності серця, подовження передачі сигналу у міокарді та зниження артеріального тиску. Лікування: симптоматичне та підтримуюче, спрямоване на підтримку життєво важливих функцій організму.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. За рецептом.

Синоніми

НАФТИДРОФУРИЛ, ДУЗОДРИЛ, ДУЗОФАРМ®, НАФТИДРОФУРИЛ ГІДРОГЕНОКСАЛАТ, ПРАКСИЛЕН, ЕНЕЛБІН, ЕНЕЛБІН® 100 РЕТАРД

08004 08004