Екстракт елеутерококу

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

28грн.
Ціна:

22.40грн.
Ціна:

27.80грн.
Ціна:

38.40грн.
немає в наявності
Екстракт елеутерококу рідкий 50м
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Екстракт елеутерококу - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Екстракт елеутерококу

Виробник

Лубныфарм ОАО ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика" Виола

Загальний опис

Тонізуючі засоби. Код АТС А13А.

Форма випуску та упаковка

По 50 мл у флаконах.

Лікарська форма

Екстракт рідкий для перорального застосування, спиртовий. Рідина темно-коричневого кольору, в тонкому шарі прозора, зі специфічним запахом. При зберіганні допускається утворення осаду.

Фармакологічна дія

До складу елеутерококу колючого кореневищ з коренями входять елеутерозиди А, В, В1, С, Д, Е, F і G, похідні кумарину, флавоноїди, ефірна олія, рослинний віск, смоли, крохмаль та інші компоненти. Завдяки присутності елеутерозидів препарат підвищує фізичну та розумову працездатність, гостроту зору, стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, покращує обмін речовин, чинить незначну стимулюючу гонадотропну та гіпоглікемічну дію.

Фармокинетика

Препарат добре всмоктується в травному тракті, виводиться з організму, головним чином, нирками.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. При прийомi препарату необхiдно контролювати артерiальний тиск. Препарат може спричинити безсоння. Тому особам, на яких препарат діє таким чином, його не слід приймати ввечері. Перед застосуванням збовтувати. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не застосовують. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Через можливість виникнення побічних реакцій з боку центральної нервової системи та через те, що препарат містить етанол 40 % слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, що впливають на швидкість психомоторної реакції. Діти. Не застосовують дітям віком до 12 років. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

діюча речовина: 1 флакон містить екстракт рідкий із кореневищ з коренями елеутерококу колючого (Rhizoma et radices Eleutherococci) (1:1); допоміжні речовини: етанол (96 %), вода очищена.

Свідчення

Фiзична та розумова перевтома, неврастенiї i психостенiї, артеріальна гіпотензія, функціональне виснаження центральної нервової системи, що супроводжується зниженням працездатностi, дратівливiстю i безсонням. У складі комплексної терапії при вегетоневрозах, пiсля тяжких хiрургiчних операцiй, при гострiй та хронiчнiй променевiй хворобi.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гіпертермічний синдром, артеріальна гіпертензія, підвищена збудливість, гострі інфекційні захворювання, інфаркт міокарда, аритмії, безсоння, нейроциркуляторна дистонія, гарячка, епілепсія.

Способи застосування

Перед застосуванням збовтати. Лікарський засіб застосовувати всередину за 30 хвилин до їди. Дорослим призначати по 20?30 крапель 1 раз на добу, дітям віком від 12 років - із розрахунку 1 крапля на рік життя дитини 1 раз на добу. Лікарський засіб рекомендовано приймати у першій половині дня (тобто до 15-ї години), попередньо розвівши у невеликій кількості води. Курс лікування становить 25?30 днів; у разі необхідності - повторити через 1?2 тижні. Якщо симптоми захворювання не зникли під час застосування лікарського засобу чи спостерігаються будь-які побічні реакції, слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Лікарський засіб містить етанол 40 %, тому його не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

З боку центральної нервової системи: безсоння, підвищена збудливість, головний біль. З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, порушення ритму серця, тахікардія. З боку шкіри: висипання, почервоніння шкіри, свербіж. Тривале застосування може спричинити м'язовий спазм, порушення з боку травного тракту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат посилює дію стимуляторів центральної нервової системи і аналептиків, є фізіологічним антагоністом засобів, що пригнічують центральну нервову систему (у тому числі барбітуратів, транквілізаторів, протиепілептичних засобів). Екстракт елеутерококу може потенціювати дію гіпоглікемічних засобів.

Передозування

Симптоми: можливе пiдвищення артеріального тиску, порушення ритму серця, підвищена збудливість, порушення сну. Лікування. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 4 роки. Лікарський засіб не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці. Без рецепта.

08004 08004