Дуспаталін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

133.20грн.
Ціна:

226.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Дуспаталін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Дуспаталін: коротка інструкція із застосування

Дуспаталін — це лікарський засіб, який використовується для усунення симптомів шлунково-кишкових розладів. Даний препарат показує високу ефективність при спазмах і больових відчуттях в області шлунково-кишкового тракту, діареї та здутті. 

Головна діюча речовина складу Дуспаталіну — це мебеверину гідрохлорид. Крім цього, лікарський препарат містить у собі такі компоненти, як магній, метакрилатний сополімер, гліцерин та інші.

Купити Дуспаталін можна в формі капсул з нанесеним на оболонку маркуванням "245". Усередині кожної капсули міститься порошок білого кольору, обсяг якого дорівнює 20 мг діючої речовини.

Які виділяють показання до Дуспаталіну?

Капсули Дуспаталін призначені для лікування пацієнтів, вік яких перевищує 10 років. Цей лікарський засіб прописується при наступних патологіях:

  • симптоматичне лікування спазмів і абдомінальних больових відчуттів у ділянці живота; 
  • синдром подразненого кишечника;
  • спазматичні відчуття вторинного генезу при наявності супутніх патологій.

Головні протипоказання до Дуспаталіну

  • Алергічні реакції або інші прояви гіперчутливості до будь-якого компонента препарату. 
  • Період виношування плоду і лактації. Це обумовлено тим, що в цій області не проводилися необхідні дослідження. Якщо необхідно усунути спазматичні симптоми у вагітних, доцільність призначення Дуспаталіну повинен визначати виключно лікуючий фахівець.
  • Вік пацієнтів до 18 років.

Що стосується побічних реакцій, які можуть виникати на тлі лікування Дуспаталіном, найчастіше це прояви шкірної алергії. Однак, так як відсоток побічних ефектів настільки низький, відстежити частоту їх виникнення дуже складно. Також повідомлялося, що під час лікування даним препаратом у деяких пацієнтів відзначалися збої імунної системи у вигляді такої гіперчутливості, як анафілактичні прояви.

Взаємодія з іншими препаратами

Перш ніж купити Дуспаталін, необхідно звернути увагу на те, що даний препарат є абсолютно несумісним з етанолом. Отже, під час лікування Дюспаталином категорично забороняється вживання алкогольних напоїв.

Дуспаталін: спосіб застосування і дозування

Якщо лікар не призначив, як приймати Дуспаталін, можна дотримуватись загальних рекомендацій, наведених в інструкції до лікарського засобу:

  • Капсули Дуспаталін приймають всередину, запиваючи достатньою кількістю води. Важливо відзначити, що не рекомендується розкриття капсули або її розжовування. Це обумовлено тим, що спеціальна оболонка забезпечує тривале вивільнення діючої речовини.
  • Дорослим і пацієнтам старше 18-річного віку призначають по одній капсулі два рази на день. Лікарський засіб рекомендовано приймати за двадцять хвилин до прийому їжі.
  • У тому випадку, якщо пацієнт забув прийняти призначену дозу препарату, не варто приймати дві таблетки відразу. Продовжити прийом треба з наступної дози.

В інтернет-аптеці apteka.com увазі покупців представлений широкий вибір лікарських препаратів. Тут можна уточнити ціну на Дуспаталін, дізнатися показання і протипоказання до даного препарату, а також оформити замовлення медикаментів у режимі онлайн. Ми пропонуємо тільки сертифіковані медпрепарати, в якості яких не виникає і найменших сумнівів.

Інструкція Дуспаталін

Виробник

Солвей Фармацеутікалз, Франція для Солвей Фармацеу

Загальний опис

Мебеверин є міотропним спазмолітиком з прямою дією на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Він усуває спазми без пригнічення нормальної моторики кишечнику.

Форма випуску та упаковка

5 мл у скляній ампулі коричневого кольору; 5 ампул в контурній чарунковій упаковці; 1 або 2 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Круглі білі таблетки, вкриті цукровою оболонкою, діаметром близько 11 мм і масою близько 420 мг;

Фармакологічна дія

Синтетичні спазмолітики. Код АТС А 03А А 04.

Фармокинетика

Після внутрішнього прийому у вигляді таблетокмебеверин швидко і повністю абсорбується. Він повністю метаболізується і неекскретується у незміненому вигляді. На першому етапі метаболізму мебеверингідролізується з утворенням вератрової кислоти і мебеверинового спирту. Вератрова кислота екскретується із сечею. Мебевериновий спирт також виводиться нирками у вигляді відповідних карбоксильної або диметилкарбоксильної кислот.

Особливі умови

Експерименти на тваринах не показали наявності тератогенного ефекту. Проте вагітним жінкам препарат слід призначати із звичайною в таких випадках обережністю. Мебеверин не потрапляє у молоко жінок, які годують груддю, при застосуванні терапевтичних доз, тому їм необхідно суворо дотримуватися доз. Дослідження ефектів на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями не проводилися.

Склад

1 таблетка містить мебеверинугідро хлориду 135 мг; Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль (кукурудзяний або картопляний), повідон (К 25), тальк, магнію стеарат, сахароза, желатин, акація, віск карнаубський.

Свідчення

Дорослі: симптоматичне лікування болю, спазмів у ділянці живота, кишкових розладів і відчуття дискомфорту в ділянці кишечнику при синдромі "подразненої кишки"; лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного генезу, спричинених органічними захворюваннями.

Протипоказання

Гіпер чутливість до компонентів препарату. Таблетки Дуспаталіну® не призначені для лікування дітей.

Способи застосування

Для перорального застосування. Таблетки слід запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не рекомендується розжовувати у зв'язку з неприємним смаком. Тривалість застосування необмежена. Якщо одну або більше доз пропущено, пацієнт повинен прийняти наступну дозу, як призначено. Пропущену(і) дозу(и) не слід приймати додатково до регулярної дози. Дорослі (в тому числі і пацієнти літнього віку): Приймати по 1 таблетці 3 рази на добу бажано за 20 хвилин до прийому їжі. Якщо симптоми зберігаються протягом більше 2 тижнів, слід проконсультуватися з лікарем. Застереження: Не слід перевищувати вказану дозу. Спеціальні популяції. Досліджень дозування для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не проводилося. З огляду на наявні постмаркетингові дані специфічного ризику для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не виявлено. Корекція дози для пацієнтів літнього віку та пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не вважається необхідною.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Експерименти на тваринах не показали наявності тератогенного ефекту. Проте вагітним жінкам препарат слід призначати із звичайною в таких випадках обережністю. Мебеверин не потрапляє у молоко жінок, які годують груддю, при застосуванні терапевтичних доз, тому їм необхідно суворо дотримуватися доз.

Побічні дії

Дуже рідко можуть виникати алергічні реакції у вигляді кропив'янки, ангіо невротичного набряку, набряку обличчя і шкірних висипань.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не відома.

Передозування

У разі передозування теоретично може спостерігатися збудження центральної нервової системи. Специфічний антидот не відомий. Рекомендовано промивання шлунка і симптоматичне лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004