Дуфалак

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Дуфалак сироп флакон 200 мл
 
Ціна:

130.60грн.
Ціна:

289.50грн.
Дуфалак сироп флакон 500 мл
 
Ціна:

243.10грн.

Дуфалак: коротка інструкція із застосування

Дуфалак — це лікарський засіб, який показує високу ефективність у процесі лікування запорів. Препарат впливає на мускулатуру кишечника, розслабляючи його і позбавляючи від зайвих калових накопичень.

Фахівці часто рекомендують купити Дуфалак, так як цей проносний засіб є досить безпечним, не викликає алергічні реакції, а також може застосовуватися у складі комплексної терапії як дорослими, так і дітьми.

Склад Дуфалаку включає в себе основну діючу речовину — лактулозу (667 мг). У якості допоміжного компонента в лікарський засіб додається дистильована вода.

Показання до застосування Дуфалаку

Дуфалак призначається пацієнтам з метою регуляції випорожнень кишечника. Найчастіше це вимагається за наявності такого захворювання, як геморой, а також у період перед оперативними втручаннями або діагностичними процедурами.

Патології печінки і нирок. Зазначений медикаментозний засіб надає позитивний лікарський ефект при печінковій енцефалопатії.

Синдром гнильної диспепсії, дисбактеріоз кишечника і сальмонельоз.

Які можуть бути протипоказання до Дуфалаку?

Медичний препарат Дуфалак не рекомендується використовувати для лікування запорів у наступних випадках:

  • Індивідуальна непереносимість лактози, галактози або фруктози. Якщо пацієнт страждає на галактоземію, то зазначений проносний засіб приймати не можна.
  • Патологічна кишкова непрохідність.
  • Геморой, який супроводжується кровотечами з ректального отвору.
  • Різкі больові відчуття, які викликають підозру на апендицит.
  • Можливість виникнення алергічних реакцій на будь-які з компонентів проносного розчину.

Взаємодія Дуфалаку з іншими препаратами

Якщо вам рекомендували купити Дуфалак для лікування закрепів, необхідно звернути увагу на те, що при застосуванні лактулози може спостерігатися інтенсивне виведення калію з організму людини, яке викликається одночасним прийомом таких препаратів, як ГКС, тіазиди і амфотерицин В. 

Крім цього, внаслідок ланцюгової реакції після значного виведення калію з організму в більшості випадків спостерігається посилення ефективності серцевих глікозидів.

Дуфалак: спосіб застосування і дозування

Те, як приймати Дуфалак, необхідно узгодити з лікуючим фахівцем. Якщо пацієнту не призначено інше, можна дотримуватися рекомендацій, наведених в інструкції до проносного засобу. 

Для того, щоб розм'якшити стілець, прийом лікарського препарату рекомендується вранці під час прийому їжі. 

При необхідності лікування дітей віком до трьох років одноразова доза препарату становить 5 мл. Після досягнення стійкого терапевтичного ефекту з метою профілактики запорів підтримуюча доза також дорівнює 5 мл.

Дітям віком 3-6 років показано 5-10 мл препарату відповідно. Пацієнтам у віці 7-14 років спочатку необхідно прийняти 15 мл, після чого підтримуюча доза буде складати 10 мл. Починаючи з 14 років, підліткам і дорослим рекомендована доза Дуфалаку становить 15-45 мл.

Так як Дуфалак — це лікарський препарат, ефективність застосування якого спостерігається дуже швидко, для досягнення очікуваного проносного ефекту буде потрібно 1-2 дні. Далі дозування рекомендується знизити і приймати лікарський засіб до досягнення повного відновлення режиму дефекації.

В інтернет-аптеці apteka.com можна уточнити ціну на Дуфалак, а також оформити замовлення препаратів у режимі онлайн.

Інструкція Дуфалак

Виробник

Солвей Фармацеутікалз, Франція для Солвей Фармацеу

Країна походження

Нідерланди

Загальний опис

У товстій кишці лактулоза розщеплюється кишковими бактеріями до низькомолекулярних органічних кислот. Ці кислоти знижують рН у просвіті товстої кишки і через осмотичний ефект збільшують об’єм кишкового вмісту. Це стимулює перистальтику товстої кишки та нормалізує консистенцію калових мас. Запор коригується, і відновлюється фізіологічний ритм кишечнику. При печінковій енцефалопатії (або печінковій комі і прекомі) дія препарату зумовлена пригніченням росту протеолітичних бактерій за рахунок збільшення кількості ацидофільних бактерій (наприклад лактобактерій), зв'язуванням аміаку в іонній формі завдяки підкисленню вмісту кишечнику, очищенням товстого кишечнику за рахунок низького рН, а також осмотичного ефекту, зміною бактеріального метаболізму азоту шляхом стимуляції утилізації бактеріями аміаку для синтезу бактеріальних білків. У контексті вищевикладеного необхідно, однак, відзначити, що нейропсихічні прояви печінкової енцефалопатії не можна пояснити тільки гіперамоніємією. Проте аміак можна розглядати як зразок для інших азотних сполук. Лактулоза як пребіотик посилює ріст корисних для організму бактерій, таких як біфідобактерії і лактобактерії, тоді як ріст потенційно патогенних бактерій, таких як клостридії та кишкова паличка, може пригнічуватися. Це може призводити до більш сприятливого балансу кишкової флори.

Форма випуску та упаковка

Флакони по 200 мл або по 300 мл, або по 500 мл, або по 1000 мл з поліетилену високої щільності з кришкою і мірним ковпачком з поліпропілену. Поділки на мірному ковпачку на 2,5 мл, 5 мл, 10 мл, 15 мл, 20 мл, 25 мл і 30 мл. Пакетики з поліефірно-алюмінієво-поліетиленового ламінату, які містять 15 мл сиропу, упаковані у картонні коробки по 10, 20 і 50 пакетиків.

Лікарська форма

Сироп. Прозора, густа рідина, від безбарвної до коричнювато-жовтого кольору.

Фармакологічна дія

Осмотичні проносні засоби. Код АТС А06А D11.

Фармокинетика

Лактулоза майже не абсорбується після перорального прийому і досягає кишечнику в незміненому стані. При застосуванні Дуфалаку® в дозі 25-50 г або 40-75 мл лактулоза повністю метаболізується бактеріальною флорою. При застосуванні вищих доз частина лактулози може екскретуватись у незміненому стані.

Особливі умови

Якщо терапевтичний ефект протягом кількох днів лікування є недостатнім, рекомендована консультація лікаря. Хворим з непереносимістю лактози застосовувати Дуфалак® слід з обережністю. З урахуванням кількості цукру, що міститься в препараті, доза, яку зазвичай застосовують для лікування запорів, не викликає проблем у хворих на цукровий діабет. Проте доза для лікування печінкової (пре) коми зазвичай набагато вище, тому слід враховувати вміст цукру в препараті при лікуванні хворих на цукровий діабет. Цей препарат містить лактозу, галактозу і незначну кількість фруктози. Таким чином, пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози або фруктози, лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцією не слід приймати цей препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітність Під час вагітності не очікується будь-яких наслідків для плода, оскільки системний вплив лактулози на вагітну є незначним. Велика кількість даних щодо вагітних жінок (понад 1000 випадків експозиції) свідчить про відсутність у лактулози фето/неонатальної токсичності та здатності викликати мальформації. Дуфалак®, сироп, може застосовуватися під час вагітності. Період годування груддю Під час годування груддю не очікується будь-яких ефектів у новонародженого/немовляти, оскільки системний вплив лактулози на жінку-годувальницю є незначним. Дуфалак®, сироп, може застосовуватися під час годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дуфалак® не впливає або має неістотний вплив на здатність керувати автомобілем і працювати зі складними механізмами. Діти. Застосування проносних засобів у дітей повинно відбуватись у виняткових випадках і потребує медичного нагляду. Необхідно враховувати, що рефлекс випорожнення може порушуватися під час лікування.

Склад

Діюча речовина: 1 мл сиропу містить 667 мг лактулози. Допоміжні речовини: вода очищена.

Свідчення

Запор: регуляція фізіологічного ритму кишечнику. Стани, що потребують полегшення дефекації (геморой, після операцій на товстому кишечнику та аноректальній зоні). Портосистемна печінкова енцефалопатія: лікування і профілактика печінкової коми і прекоми.

Протипоказання

Галактоземія, кишкова непрохідність, гіперчутливість до активної речовини або до інших компонентів препарату.

Способи застосування

Дуфалак® можна приймати як розведеним, так і нерозведеним. Дозу потрібно підбирати, виходячи з клінічного ефекту. Разову дозу лактулози слід проковтнути одразу і не утримувати протягом будь-якого часу у роті. Режим прийому препарату слід підбирати відповідно до потреб пацієнта. Якщо пацієнту препарат призначений один раз на добу, дозу слід приймати завжди в один і той же час доби, наприклад, під час сніданку. Під час терапії проносними засобами рекомендується вживати достатню кількість рідини (1,5-2 літра, що відповідає 6-8 склянкам) на добу.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Під час вагітності не очікується будь-яких наслідків для плода, оскільки системний вплив лактулози на вагітну є незначним. Велика кількість даних щодо вагітних жінок (понад 1000 випадків експозиції) свідчить про відсутність у лактулози фето/неонатальної токсичності та здатності викликати мальформації. Дуфалак®, сироп, може застосовуватися під час вагітності.

Побічні дії

Протягом перших днів лікування може виникнути метеоризм, який зазвичай минає через кілька днів. При застосуванні препарату у дозах, що перевищують рекомендовані, може виникнути біль у животі та діарея. У такому разі дозу треба зменшити. Під час застосування високих терапевтичних доз протягом тривалого часу (зазвичай тільки у хворих з печінковою недостатністю та енцефалопатією) може спостерігатися електролітний дисбаланс унаслідок діареї. Оскільки про нижченаведені реакції повідомляли спонтанно, без визначення кількості пацієнтів у групі, неможливо достовірно оцінити їх частоту. Шлунково-кишкові порушення Метеоризм, біль у животі, нудота і блювання. Діарея, якщо дози надто високі. Відхилення лабораторних показників Електролітний дисбаланс унаслідок діареї.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідження взаємодії не проводилися.

Передозування

Якщо дози надто високі, може виникнути біль у животі та діарея. Рекомендоване лікування включає припинення прийому препарату або зменшення дози, корекцію електролітного дисбалансу при надмірній втраті рідини, зумовленій діареєю або блюванням.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці! Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004