Дротаверин-КМП

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Дротаверин-КМП

Виробник

КМП

Країна походження

Україна

Загальний опис

Дротаверин - похідне ізохіноліну, який виявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру.

Форма випуску та упаковка

Упаковка. По 10 таблеток у блістері, 1 або 3 блістери у пачці.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки світло-жовтого, світло-жовтого з зеленуватим відтінком, жовтого або жовтого з зеленуватим відтінком кольору круглої форми з плоскою поверхнею, з фаскою. На поверхні таблеток можлива мармуровість.

Фармакологічна дія

Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Код АТС A03A D02.

Фармокинетика

Дротаверин швидко та повністю абсорбується після перорального застосування. Він у високому ступені (95-98%) зв'язується з білками плазми крові людини, особливо з альбуміном, гама- та бета-глобулінами. Максимальна концентрація досягається протягом 45-60 хвилин після перорального застосування. Після первинного метаболізму 65% введеної дози надходить до кровообігу в незміненому вигляді. Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 8-10 год.

За 72 години дротаверин практично повністю виводиться з організму, більш ніж 50% виводиться із сечею та приблизно 30% - з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненій формі в сечі не виявляється.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. З обережністю застосовувати хворим з вираженим атеросклерозом коронарних артерій. У хворих з гіпертрофією передміхурової залози (аденомою простати) препарат слід призначати з обережністю, тому що у зв'язку з послабленням детрузору сечового міхура може відбутися затримка сечовиділення. З обережністю застосовувати для лікування дітей. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату у період вагітності можливе лише у випадку коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю застосування препарату не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Якщо у пацієнтів після застосування препарату спостерігається запаморочення, їм слід уникати потенційно небезпечних занять, таких як керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги. Діти. Застосовують дітям із 6 років.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить дротаверину гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 40 мг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний; лактоза, моногідрат; повідон; кальцію стеарат.

Свідчення

З лікувальною метою дорослим та дітям старше 6 років при: - спазмах гладкої мускулатури, пов'язаних із захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіазі, холангіолітіазі, холециститі, перихолециститі, холангіті, папіліті; - спазмах гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіазі, уретролітіазі, пієліті, циститі, тенезмах сечового міхура. Як допоміжне лікування при: - спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті, спастичному коліті з запором і синдромі подразненого кишечнику, що супроводжується метеоризмом; - головному болю напруження; - гінекологічних захворюваннях (дисменорея).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до дротаверину або до інших компонентів препарату; тяжка печінкова, ниркова і серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду); артеріальна гіпотензія. Дефіцит лактази, галактоземія або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Способи застосування

Дротаверин застосовують внутрішньо.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування препарату у період вагітності можливе лише у випадку коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Побічні дії

З боку імунної системи: поодинокі - алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, висипання, алергічний дерматит, кропив'янку, свербіж, гіперемію шкіри, пропасницю, озноб, підвищення температури тіла, слабкість. З боку серцево-судинної системи: поодинокі - прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія. З боку травної системи: поодинокі - нудота, блювання, запор. З боку нервової системи: поодинокі - головний біль, запаморочення, безсоння.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасний прийом дротаверину гідрохлориду з морфіном знижує спазмолітичну активність останнього, з леводопою - зменшує її антипаркінсонічну дію, посилює ригідність, тремор. Дротаверин посилює ефект спазмолітиків (у тому числі м-холіноблокаторів); посилює артеріальну гіпотензію, спричинену трициклічними антидепресантами, хінідином, новокаїнамідом. Одночасний прийом з фенобарбіталом посилює спазмолітичну дію дротаверину.

Передозування

Симптоми: посилюються побічні ефекти препарату, можлива атріовентрикулярна блокада, зупинка серця, параліч дихального центру. Лікування: рекомендується викликати блювання і промити шлунок. Пацієнт має перебувати під наглядом лікаря. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004