Дротаверин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

29.20грн.
Дротаверин-Дарниця таблетки 0,04 г №30
Дарниця
Ціна:

46.90грн.
Дротаверин-Дарниця ампули 2% 2 мл №5
Дарниця
Ціна:

42грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Дротаверин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Дротаверин: коротка інструкція із застосування

Дротаверин — це лікарський засіб, який чинить потужний спазмолітичний, міотропний і судинорозширювальний ефект.

Склад Дротаверину включає в себе активний компонент — дротаверину гідрохлорид. Препарат випускається у формі таблеток Дротаверин Форте (80 мг) по 10 штук в одному блістері, Дротаверин (40 мг), а також у вигляді розчину для ін'єкцій по 2 мл в кожній ампулі.

Багато фахівців рекомендують купити Дротаверин, так як цей медичний препарат значно знижує тонус м'язів внутрішніх органів, не робить негативного впливу на нервову систему, рівномірно розподіляється в тканинах і повністю виводиться нирками з організму.

Які виділяють показання до Дротаверину?

  • Спазматичні напади при загостренні таких патологій, як холелітіаз, холецистит, виразкові ураження стінок шлунково-кишкового тракту, кишкові кольки, спровоковані накопиченням газів.
  • Полегшення стану хворих при спазмолітичних нападах при проктиті, пієліті, циститі та інших захворюваннях сечостатевої системи.
  • Багато лікарів призначають прийом Дротаверину перед проведенням діагностичних процедур. 
  • Головні болі різного походження, мігрені. Так як зазначений лікарський засіб надає найпотужніший послаблюючий вплив на гладком'язовий шар судин, після його прийому спостерігається значне полегшення больового синдрому, зняття спазму і розширення церебральних судин.
  • У гінекології Дротаверин показаний для усунення спазму мускулатури матки. Як правило, це може спостерігатися під час вагітності, під час пологів або після оперативного втручання.

Головні протипоказання до Дротаверину

Перше, на що необхідно звернути увагу —це гіперчутливість до компонентів Дротаверину. Якщо в анамнезі у пацієнта є які-небудь негативні реакції, не варто розглядати доцільність проведення такої терапії.

Не рекомендується призначати Дротаверин пацієнтам з вираженою нирковою, печінковою або судинною недостатністю. Також прямими протипоказаннями до даного препарату є кардіогенний шок, гіпотензія і дитячий вік до одного року.

Взаємодія Дротаверину з іншими препаратами

Перш ніж купити Дротаверин для усунення спазмолітичного стану, варто звернути увагу на те, що цей лікарський засіб може посилювати ефективність інших спазмолітичних засобів. З обережністю варто приймати цей препарат з ліками, які сприяють зниженню артеріального тиску. Справа в тому, що дротаверину гідрохлорид також надає ефект, спрямований на зниження артеріального тиску.

Дротаверин: спосіб застосування і дозування

Як приймати Дротаверин, повинен призначити лікар. Добова доза для дорослих становить до 240 мг на добу. Таким чином, добову дозу (3-6 таблеток) необхідно рівномірно розділити на 3 прийоми. Лише один раз допускається прийом 1-2 таблеток.

Дітям до 12 років рекомендований прийом Дротаверину в кількості 2 таблеток на добу. Зазначену дозу рекомендується розділити на два прийоми.

Для дітей старше 12 років рекомендована добова доза в кількості 4 таблеток. Лише один раз можна прийняти 1-2 таблетки.

Щоб уточнити ціну на Дротаверин, зверніться до представників інтернет-аптеки apteka.com. Для зручності користувачів ми надаємо можливість відправлення запиту в режимі онлайн. Крім цього, фахівці компанії допоможуть оформити замовлення і здійснять відправку продукції на вашу адресу будь-яким зручним способом.

Інструкція Дротаверин

Виробник

КМП

Загальний опис

Дротаверин - похідне ізохіноліну, який виявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру шляхом пригнічення дії ферменту фосфодіестераза ІV (ФДЕ ІV), що спричиняє збільшення концентрації цАМФ і, завдяки інактивації легкого ланцюжка кінази міозину (MLCK), до розслаблення гладкого м'яза. In vitro дротаверин пригнічує дію ферменту ФДЕ ІV і не впливає на дію ізоферментів фосфодіестераза ІІІ (ФДЕ ІІІ) і фосфодіестераза V (ФДЕ V). ФДЕ ІV має велике функціональне значення для зниження скорочувальної активності гладких м'язів, тому вибіркові інгібітори цього ферменту можуть бути корисними для лікування хвороб, які супроводжуються гіперрухливістю, а також різних захворювань, під час яких виникають спазми шлунково-кишкового тракту. У клітинах гладких м'язів міокарда та судин цАМФ гідролізується здебільшого ізоферментом ФДЕ ІІІ, тому дротаверин є ефективним спазмолітичним засобом, який не має значних побічних ефектів із боку серцево-судинної системи та сильної терапевтичної дії на цю систему. Дротаверин ефективний при спазмах гладкої мускулатури як нервового, так і м'язового походження. Дротаверин діє на гладку мускулатуру шлунково-кишкової, біліарної, сечостатевої та судинної систем, незалежно від типу їхньої автономної іннервації. Він посилює кровообіг у тканинах завдяки своїй здатності розширювати судини.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері, 1 або 3 блістери у пачці.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки світло-жовтого, світло-жовтого з зеленуватим відтінком, жовтого або жовтого з зеленуватим відтінком кольору круглої форми з плоскою поверхнею, з фаскою. На поверхні таблеток можлива мармуровість.

Фармакологічна дія

Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Код АТС A03A D02.

Фармокинетика

Дія дротаверину є сильнішою за дію папаверину, абсорбція більш швидка та повна, він менше зв'язується з білками сироватки крові. Перевагою дротаверину є також те, що на відміну від папаверину, після його парентерального введення не спостерігається такого побічного ефекту, як стимуляція дихання. Дротаверин швидко та повністю абсорбується після перорального застосування. Він у високому ступені (95-98 %) зв'язується з білками плазми крові людини, особливо з альбуміном, гама- та бета-глобулінами. Максимальна концентрація досягається протягом 45-60 хвилин після перорального застосування. Після первинного метаболізму 65 % введеної дози надходить до кровообігу в незміненому вигляді. Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 8-10 год. За 72 години дротаверин практично повністю виводиться з організму, більш ніж 50 % виводиться із сечею та приблизно 30 % - з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненій формі в сечі не виявляється.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. З обережністю застосовувати хворим з вираженим атеросклерозом коронарних артерій. У хворих з гіпертрофією передміхурової залози (аденомою простати) препарат слід призначати з обережністю, тому що у зв'язку з послабленням детрузору сечового міхура може відбутися затримка сечовиділення. З обережністю застосовувати для лікування дітей. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності можливе лише у випадку коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю застосування препарату не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Якщо у пацієнтів після застосування препарату спостерігається запаморочення, їм слід уникати потенційно небезпечних занять, таких як керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги. Діти. Застосовують дітям із 6 років. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить дротаверину гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 40 мг; Допоміжні речовини: крохмаль картопляний; лактоза, моногідрат; повідон; кальцію стеарат.

Свідчення

З лікувальною метою дорослим та дітям старше 6 років при: - спазмах гладкої мускулатури, пов'язаних із захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіазі, холангіолітіазі, холециститі, перихолециститі, холангіті, папіліті; - спазмах гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіазі, уретролітіазі, пієліті, циститі, тенезмах сечового міхура. Як допоміжне лікування при: - спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті, спастичному коліті з запором і синдромі подразненого кишечнику, що супроводжується метеоризмом; - головному болю напруження; - гінекологічних захворюваннях (дисменорея).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до дротаверину або до інших компонентів препарату; тяжка печінкова, ниркова і серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду); артеріальна гіпотензія. Дефіцит лактази, галактоземія або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Способи застосування

Дротаверин застосовують внутрішньо. Дорослі: звичайна середня доза становить 120-240 мг на добу за 2-3 прийоми; для дітей віком 6-12 років максимальна добова доза становить 80 мг (розподілена на 2 прийоми, по 1 таблетці (40 мг) 2 рази на добу); для дітей віком старше 12 років максимальна добова доза становить 160 мг (розділена на 2-4 прийоми, по 1 таблетці (40 мг) 2-4 рази на добу). Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності можливе лише у випадку коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Побічні дії

З боку імунної системи: поодинокі - алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, висипання, алергічний дерматит, кропив'янку, свербіж, гіперемію шкіри, пропасницю, озноб, підвищення температури тіла, слабкість. З боку серцево-судинної системи: поодинокі - прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія. З боку травної системи: поодинокі - нудота, блювання, запор. З боку нервової системи: поодинокі - головний біль, запаморочення, безсоння.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасний прийом дротаверину гідрохлориду з морфіном знижує спазмолітичну активність останнього, з леводопою - зменшує її антипаркінсонічну дію, посилює ригідність, тремор. Дротаверин посилює ефект спазмолітиків (у тому числі м-холіноблокаторів); посилює артеріальну гіпотензію, спричинену трициклічними антидепресантами, хінідином, новокаїнамідом. Одночасний прийом з фенобарбіталом посилює спазмолітичну дію дротаверину.

Передозування

Симптоми: посилюються побічні ефекти препарату, можлива атріовентрикулярна блокада, зупинка серця, параліч дихального центру. Лікування: рекомендується викликати блювання і промити шлунок. Пацієнт має перебувати під наглядом лікаря. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 5 років. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004