Дип Риліф

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Діп Риліф гель 5% 50 г
 
Ціна:

169.70грн.
Діп Рилиф гель 5% 100 г
 
Ціна:

260грн.
Діп Рилиф гель 5% 15 г
 
Ціна:

145.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Дип Риліф - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Дип Риліф

Виробник

Ментолатум комп.ЛТД

Загальний опис

Дип Риліф - комбінований препарат для зовнішнього застосування, що містить ібупрофен з ментолом природного походження. Ібупрофен, похідна сполука фенілпропіонової кислоти, є представником групи не стероїдних протизапальних препаратів, має знеболювальну, протизапальну дію, що зумовлена пригніченням простагландинсинтетази. Дія левоментолу, оптичного ізомеру ментолу, обумовлена рефлекторними реакціями, що пов'язані з подразненням чутливих нервових закінчень шкіри. Ментол стимулює ноцицептори шкіри. В результаті відбувається вивільнення пептидів, які мають судинорозширювальну дію, що справляє відволікаючу, подразливу дію та полегшує біль.

Форма випуску та упаковка

Гель в алюмінієвих тубах по 15 г, 50 г або 100 г, по одній тубі у картонній коробці.

Лікарська форма

Гель. Прозорий гель без сторонніх часток із запахом ментолу.

Фармакологічна дія

Засоби для місцевого застосування, що використовуються при болю в суглобах і м'язах. Код АТС М 02А Х.

Фармокинетика

Ібупрофен при місцевому застосуванні добре та швидко всмоктується через шкіру. В системний кровотік потрапляє у дуже незначній кількості. Максимальна концентрація ібупрофену в плазмі крові досягається через 2 години після застосування препарату і становить 0,6 мкг/мл. Величина абсорбції ібупрофену при місцевому застосуванні становить приблизно 5% від величини абсорбції при пероральному застосуванні.

Особливі умови

Пацієнтам з порушенням функції нирок Дип Риліф призначають з обережністю. Не можна наносити гель на губи, ніздрі, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вище перелічені ділянки необхідно негайно змити препарат великою кількістю чистої води. Після застосування гелю Дип Риліф необхідно завжди мити руки, якщо вони не є об'єктом лікування. При ковтанні препарату пацієнту необхідно негайно звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Не встановлений. Діти. Препарат протипоказаний дітям до 12 років.

Склад

Діючі речовини: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг, левоментолу 30 мг. Допоміжні речовини: пропіленгліколь, карбомер, диізопропаноламін, етанол 96%, вода очищена.

Свідчення

Дип Риліф застосовують для полегшення болю та зменшення запалення при ревматичному, м'язовому та суглобовому болю різного походження, при болю у попереку, а також при набряках через ушкодження, розтягнення зв'язок і при спортивних травмах.

Протипоказання

Препарат протипоказаний: - при підвищеній чутливості до ібупрофену, ацетил саліцилової кислоти або до будь-якого компонента препарату; - при астмі та якщо ацетил саліцилова кислота або інші не стероїдні протизапальні засоби можуть спричинити напад астми; - при вагітності або при можливості вагітності; - матерям при годуванні немовлят груддю; - дітям до 12 років.

Способи застосування

Застосовують дорослим та дітям старше 12 років. Тільки для зовнішнього застосування. Запаяний отвір туби необхідно проколоти шипом, що знаходиться у верхній зовнішній частині ковпачка. При кожному застосуванні використовуйте 1-4 см гелю з туби, що містить 50 г або 100 г гелю, та 4-10 см з туби, що містить 15 г гелю. Нанести гель на больову ділянку з подальшим легким втиранням до повного всмоктування. За необхідності застосовувати до 3 разів на добу, але не частіше, ніж через кожні 4 години. Якщо протягом двох тижнів стан не покращився, слід переглянути лікування. На місце нанесення гелю не можна накладати пов`язку.

Побічні дії

З боку шкіри: реакції в місті нанесення препарату (подразнення, свербіж, сухість, почервоніння, відчуття печіння, висипи, кропив'янка, контактний дерматит). З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, диспепсія. З боку сечостатевої системи: можлива транзиторна ниркова недостатність. При лікуванні ібупрофеном були відмічені такі реакції: а) неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія, б) реакції підвищ енної реактивності з боку дихальних шляхів, що включають астму, бронхоспазм і задишку, в) висипання, свербіж, кропив'янка, пурпура, ангіо невротичний набряк і рідко - пухирчастий дерматоз (включаючи епідермальний некроліз і мультиформну еритему).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При застосуванні разом з ацетил саліциловою кислотою або іншими препаратами групи не стероїдних протизапальних засобів збільшується ризик появи побічних ефектів.

Передозування

При місцевому застосуванні передозування малоймовірне. Симптоми, зумовлені дією ібупрофену: нудота, головний біль, сонливість, гіпотонія. Лікування симптоматичне. Показана корекція електролітного балансу.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004