Діазолін-СБ-Фарма

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Діазолін-СБ-Фарма

Виробник

ПАТ "Вітаміни"

Загальний опис

Мебгідролін належить до антигістамінних препаратів, є блокатором Н1-рецепторів гістаміну. Мебгідролін ослаблює спазмогенний ефект гістаміну відносно гладких м'язів бронхів, кишечнику, а також його вплив на проникність судин. Має слабко виражені м-холіноблокуючі та анестезуючі властивості.

Форма випуску та упаковка

По 10 драже у блістері; по 2 блістери у пачці з картону.

Лікарська форма

Драже. Основні фізико-хімічні властивості: драже білого або білого з жовтуватим або сіруватим відтінком кольору. За зовнішнім виглядом повинні мати правильну кулясту форму. Поверхня драже має бути рівною, гладкою і однорідною за кольором.

Фармакологічна дія

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код ATХ R06A X15.

Фармокинетика

Швидко всмоктується з травного тракту. Біодоступність коливається у межах 40-60 %. Терапевтичний ефект розвивається через 15-30 хвилин, максимальна дія спостерігається через 1-2 години. Тривалість ефекту може досягати 2діб. Препарат практично не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, метаболізується у печінці шляхом метилування, індукує ферменти печінки, виводиться з організму нирками.

Особливі умови

Діазолін-СБ-ФАРМА з обережністю призначають при тяжкій печінковій та/або нирковій недостатності (можлива корекція дози та збільшення інтервалів між прийомами). Під час лікування препаратом Діазолін-СБ-ФАРМА вживання алкогольних напоїв та прийом ліків, що містять етанол, не рекомендується. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю застосовувати препарат протипоказано. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами При застосуванні препарату не рекомендується керувати автотранспортом і займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують концентрації уваги.

Склад

Діюча речовина: mebhydrolin; 1 драже містить мебгідроліну у перерахуванні на 100 % речовину 50 мг або 100 мг; Допоміжні речовини: цукор, патока крохмальна, тальк, віск жовтий, олія соняшникова.

Свідчення

Профілактика і лікування сезонного та алергічного риніту, полінозу, кропив'янки, харчової та медикаментозної алергії, дерматозів, що супроводжуються свербежем шкіри (екзема, нейродерміт).

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення, запальні захворювання травного тракту, пілоростеноз, гіперплазія передміхурової залози, закритокутова глаукома, епілепсія, порушення серцевого ритму.

Способи застосування

Діазолін-СБ-ФАРМА приймають внутрішньо після їди. Дорослі та діти віком від 12 років - по 100-200 мг 1-2 рази на день. Максимальні дози для дорослих: разова - 300 мг, добова - 600мг. Дітям віком 5-12 років призначають по 50 мг 1-3 рази на день. Дітям віком 3-5 років призначають по 50 мг 1-2 рази на день. Тривалість лікування визначає лікар залежно від характеру захворювання, клінічного ефекту та переносимості препарату. Діти. Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності або годування груддю застосовувати препарат протипоказано.

Побічні дії

З боку травної системи:подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту, що іноді проявляється диспептичними явищами (печія, нудота, біль в епігастральній ділянці). З боку центральної нервової системи: запаморочення, парестезії, підвищена втомлюваність, сонливість, нечіткість зорового сприйняття, сповільнення швидкості реакцій, тремор, тривожність (вночі). Інші: сухість у роті, порушення сечовипускання, алергічні реакції. Вкрай рідко можливе виникнення гранулоцитопенії та агранулоцитозу. У дітей іноді спостерігаються парадоксальні реакції: підвищене збудження, тремор, порушення сну, дратівливість. У поодиноких випадках у постреєстраційному періоді відзначалися такі побічні реакції: головний біль, свербіж, висипання, кропив'янка, набряк Квінке.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Діазолін-СБ-ФАРМА потенціює дію снодійних, седативних та інших препаратів, що пригнічують центральну нервову систему, а також алкоголю.

Передозування

При передозуванні препарату підвищується ризик виникнення побічних реакцій, що описані у відповідному розділі. У такому випадку препарат відміняють, при необхідності здійснюють заходи загальної детоксикації (промивання шлунка, форсований діурез), симптоматичну терапію.

Особливі умови зберігання

Срок годности 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категория отпуска Без рецепта.

08004 08004