Детралекс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

240.80грн.
Ціна:

380.40грн.
Ціна:

440.74грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Детралекс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Детралекс: коротка інструкція із застосування

Детралекс — це препарат, який виявляє ангіопротекторний і венотонізуючий ефект. Даний лікарський засіб усуває розтяжність вен, робить їх еластичними і підвищує резистентність капілярів.

До складу Детралекса включені такі діючі компоненти, як діосмін і гесперидин. Додатково кожна капсула містить желатин, магній, натрій, целюлозу, тальк, гліцерин та інші компоненти.

Купити Детралекс доцільно, так як це лікарський засіб надає венотонічний ефект, а також значно підвищує тонус вен і капілярів, покращуючи лімфодренаж і стимулюючи відтік лімфатичної рідини.

Які виділяють показання до застосування Детралекса?

  • Венолімфатична недостатність.
  • Набряклість і больові відчуття в області нижніх кінцівок.
  • Варикозні виразки.
  • Варикоз гемороїдальних вен.

Протипоказання до Детралекса

Прийом Детралекса протипоказаний в тому випадку, якщо у пацієнта є алергічні реакції на компоненти, які входять до складу препарату. Також з обережністю варто призначати даний препарат при гострому перебігу геморою. Якщо полегшення стану не настає протягом декількох днів після початку терапії, необхідно обговорити з фахівцем доцільність подальшого лікування Детралексом. Крім цього, протипоказанням до Детралекса є гостра венозна недостатність. 

Взаємодія Детралекса з іншими препаратами

Купити Детралекс можна для спільного застосування у складі комплексної терапії. Так як дослідження в цій області не проводилися, немає даних про будь-які негативні ефекти при прийомі препарату з іншими лікарськими засобами. Однак якщо ви відзначаєте певні негативні реакції, варто про це обов'язково повідомити лікаря. Тільки фахівець зможе визначити доцільність та ефективність тієї чи іншої лікарської взаємодії.

Детралекс: спосіб застосування і дозування

Питання, як приймати Детралекс, необхідно обговорити з лікарем. Але якщо не прописано інше, також можна виконувати рекомендації, зазначені в інструкції до препарату:

  • Таблетки приймаються всередину безпосередньо під час прийому їжі.
  • При венозній недостатності і слабкому лімфатичному відтоку препарат призначається по одній таблетці на день вранці під час сніданку.
  • Якщо виникає складність з ковтанням таблетки, допускається її поділ за вказаною міткою. Це ніяк не відбивається на ефективності препарату.
  • Тривалість лікування і необхідність корекції дозування повинні визначатися виключно лікарем. При необхідності курс лікування за рекомендацією фахівця може бути повторений.
  • Для лікування геморою рекомендується приймати по одній таблетці три рази на день. 

Лікування судинної системи і відновлення лімфотоку за допомогою Детралекса ефективні в поєднанні зі здоровим способом життя. Також для того, щоб позитивний лікарський ефект наступив якомога швидше, необхідно обмежити перебування хворого на сонці, виключити тривале напруження нижніх кінцівок, обмежити споживання рідини, а також контролювати вагу. У разі сильної венозної недостатності багато лікарів рекомендують використовувати компресійну білизну.

В інтернет-аптеці apteka.com у режимі онлайн можна перевірити наявність необхідних препаратів, уточнити ціну на Детралекс, а також оформити замовлення.

Інструкція Детралекс

Виробник

Лє Лаборатуар Серв'є

Загальний опис

Фармакологія Детралекс® 1000 мг чинить венотонічну та ангіопротекторну дію, зменшує розтяжність вен та веностаз, покращує мікроциркуляцію, знижує проникність капілярів та підвищує їх резистентність, а також поліпшує лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік. Доклінічна фармакологія Експериментальне дослідження на тваринах з використанням моделі «ішемія/реперфузія» показало, що застосування мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції має більш виражену ефективність у зменшенні проникності судинної стінки та виходу плазми крові порівняно з простим діосміном. Цей результат обумовлений наявністю захисної дії на мікроциркуляцію у флавоноїдів, таких як гесперидин, діосметин, лінарин та ізоройфолін, які входять до складу фракції і виражені у вигляді гесперидину. Зменшення проникливості судинної стінки та виходу плазми крові, яке спостерігалось при застосуванні мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, є більш суттєвим ніж те, що спостерігалось при застосуванні простого діосміну та кожного компонента флавоноїдної фракції окремо. Клінічна фармакологія Зазначені вище фармакологічні властивості були підтверджені у подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях з використанням методів, за допомогою яких можна визначити вплив препарату на венозну гемодинаміку. Співвідношення «доза - ефект» Статистично достовірний дозозалежний ефект лікарського засобу був встановлений відповідно до таких венозних плетизмографічних параметрів: венозний об'єм, венозна розтяжність та час венозного відтоку. Оптимальне співвідношення «доза - ефект» досягалося при прийомі 1000 мг на добу. Венотонічна активність Детралекс® 1000 мг підвищує венозний тонус: за допомогою венозної оклюзійної плетизмографії було продемонстровано зменшення часу венозного відтоку. Мікроциркуляторна активність У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було продемонстровано статистично достовірну різницю між застосуванням препарату та плацебо. У пацієнтів із симптомами ламкості капілярів лікування збільшило їх резистентність, що було визначено за допомогою ангіостереометрії. Препарат також зменшує взаємодію лейкоцитів та ендотелію, адгезію лейкоцитів у посткапілярних венулах. Це знижує пошкоджувальну дію медіаторів запалення на стінки вен і стулки клапанів вен. У клінічній практиці У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було показано терапевтичну активність препарату у флебології при лікуванні функціональної та органічної хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок, а також у проктології при лікуванні геморою.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері з алюмінієвої фольги та ПВХ-плівки; по 3 блістери в коробці з картону.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Таблетка довгастої форми, вкрита плівковою оболонкою оранжево-рожевого кольору, з насічкою з обох боків.

Фармакологічна дія

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код ATX С05С A53.

Фармокинетика

Виведення діючої речовини відбувається головним чином з фекаліями. Через сечу виводиться в середньому 14 % прийнятої дози. Період напіввиведення становить 11 годин. Препарат активно метаболізується, що підтверджується наявністю різних фенольних кислот у сечі.

Особливі умови

Застосування цього лікарського засобу при гострому геморої не замінює специфічної терапії та не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. У разі якщо упродовж короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко, слід провести проктологічне обстеження та переглянути терапію. При порушеннях венозного кровообігу більш ефективним є поєднання терапії з дотриманням таких рекомендацій щодо способу життя: · уникати занадто довгого знаходження на сонці, тривалого перебування на ногах, надлишкової маси тіла; · ходити пішки та у деяких випадках носити спеціальні панчохи для покращення кровообігу. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітність Вагітним жінкам Детралекс® 1000 мг слід застосовувати з обережністю. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Дослідження не виявили тератогенної дії препарату, про побічні ефекти не повідомлялося. Годування груддю Через відсутність даних щодо його проникнення у грудне молоко застосування у період годування груддю необхідно уникати. Фертильність Дослідження репродуктивної токсичності на тваринах показали відсутність впливу на фертильність. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження щодо впливу флавоноїдної фракції на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводились. Однак, відповідно до загального профілю безпеки флавоноїдної фракції, Детралекс® 1000 мг не впливає або має незначний вплив на цю здатність. У разі виявлення побічної дії препарату (див. розділ «Побічні реакції») необхідно бути обережними. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: мікронізована очищена флавоноїдна фракція (діосмін + флавоноїди у вигляді гесперидину); 1 таблетка містить: 1000 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, яка містить 900 мг діосміну (90 %) і 100 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10 %); Допомiжнi речовини: целюлоза мікрокристалічна, желатин, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, вода очищена; плівкова оболонка: гліцерин, гіпромелоза, макрогол 6000, магнію стеарат, заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

Свідчення

Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, нічні судоми, набряки, трофічні порушення, включаючи варикозні виразки). Симптоматичне лікування геморою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої або будь-якої допоміжної речовини.

Способи застосування

Для перорального застосування. Насічка на таблетці призначена виключно для поділу таблетки для полегшення ковтання, але не для поділу на рівні дози. Призначається дорослим. Тривалість терапії визначає лікар залежно від показання до застосування та перебігу захворювання. Венолімфатична недостатність Рекомендована доза препарату становить 1 таблетку на добу вранці під час їди. Гемороїдальна хвороба Лікування епізодів гострого геморою: по 3 таблетки на добу упродовж 4 днів, потім по 2 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Приймати під час їди. Добову кількість таблеток розподілити на 2-3 прийоми. Підтримуюча терапія - 1 таблетка на добу. Діти. Дані щодо застосування препарату Детралекс® 1000 мг дітям відсутні.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітність Вагітним жінкам Детралекс® 1000 мг слід застосовувати з обережністю. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Дослідження не виявили тератогенної дії препарату, про побічні ефекти не повідомлялося. Годування груддю Через відсутність даних щодо його проникнення у грудне молоко застосування у період годування груддю необхідно уникати.

Побічні дії

Під час клінічних досліджень при застосуванні мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції спостерігалися побічні ефекти помірної інтенсивності, головним чином з боку кишково-шлункового тракту (діарея, диспепсія, нудота, блювання). Повідомлялося про нижчезазначені побічні реакції, які за частотою розподілені таким чином: дуже часто (? 1/10); часто (? 1/100, < 1/10); нечасто (? 1/1000, < 1/100); рідко (? 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); частота невідома (неможливо визначити за наявною інформацією). З боку нервової системи: рідко: запаморочення, головний біль, нездужання. З боку шлунково-кишкового тракту: часто: діарея, диспепсія, нудота, блювання; нечасто: коліт; частота невідома*: біль в абдомінальній ділянці. З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко: свербіж, висипання, кропив'янка; частота невідома*: ізольований набряк обличчя, губ, повік, у виняткових випадках - набряк Квінке. * Постмаркетингові спостереження. Звіт про підозрювані побічні реакції Звітування про підозрювані побічні реакції у післяреєстраційний період є важливим. Це дає змогу вести безперервний моніторинг співвідношення користі/ризику застосування препарату. Спеціалісти в галузі охорони здоров'я зобов'язані повідомляти через національну систему звітності про будь-які випадки підозрюваних побічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Попри великий післяреєстраційний досвід застосування препарату Детралекс® про взаємодію з іншими лікарськими засобами дотепер не повідомлялося.

Передозування

Про випадки передозування не повідомлялося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 4 роки. Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004