Дерматікс Ультра

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Гель (1)
Стать
Універсальні (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Дерматикс Ультра гель 15 г
 
Ціна:

837.20грн.

Інструкція Дерматікс Ультра

Виробник

Ай-Си-Эн Свитселенд АГ, Швейцария

Загальний опис

Дерматікс Ультра - це гель для місцевого використання, невидимий, швидковисихаючий, що допомагає підтримувати баланс вологості шкіри і одночасно коригуючий рубці, що утворилися в результаті хірургічних операцій, опіків і інших травм. Дерматікс Ультра сприяє уплощенню, розм'якшенню і розгладженню рубців, усунення болю, свербіння і дискомфорту, а також зменшення почервоніння шкіри в області рубців. Ефір вітаміну С, що міститься в складі гелю сприяє депігментації рубця. Дерматікс Ультра являє собою легку нежирну субстанцію, яка легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи обличчя, суглоби і шкірні згини і швидко висихає з утворенням невидимого покриття, залишаючи відчуття чистоти і шовковистості шкіри. Дерматікс Ультра виготовляється з використанням таких же основних довгих ланцюгів полімерів, які використовують в місцевих обгортаннях із силіконового гелю, і міститься в тубі.

Форма випуску та упаковка

Гель у тубі 15 г.

Лікарська форма

Гель.

Особливі умови

Застереження. - не можна наносити на незагоєні відкриті рани; - не слід допускати контакту гелю Дерматікс Ультра зі слизовими оболонками або наносити занадто близько біля очей; - не слід наносити на шкіру поверх інших лікарських засобів без консультації лікаря.

Склад

Активні компоненти: циклічні і полімерні силоксани, ефір вітаміну C.

Свідчення

Дерматікс Ультра використовується для запобігання утворенню і корекції келоїдних і гіпертрофічних рубців (наприклад таких, які виникли в результаті хірургічних операцій, травм і опіків), оптимально використовується відразу після загоєння рани і відновлення поверхні шкіри. Його також можна використовувати для виступаючих почервонілих несформованих рубців, що знаходяться в стадії активного формування, що відбувається в період до 2 років після загоєння рани.

Способи застосування

Видалити кришечку туби і обрізати кінчик. Промити ділянку застосування і промокнути її, так як Дерматікс Ультра слід наносити тільки на чисту суху шкіру. Легкими масажними рухами втерти гель в рубець; промокнути надлишок гелю тканиною, щоб не забруднити одяг. Після висихання поверх гелю Дерматікс Ультра можна наносити косметику. Наносити гель вранці і ввечері протягом не менше 2 міс; для важких рубців може знадобитися більш тривале лікування. Дерматікс Ультра також можна використовувати у дітей.

Побічні дії

У рідкісних випадках гель може викликати почервоніння, болючість або подразнення шкіри. При виникненні цих або будь-яких інших побічних ефектів слід звернутися за консультацією до лікаря або фармацевта.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі нижче 25 °C. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004