Деквадол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування

Зверніть увагу!

Опис препарату Деквадол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Деквадол - коротка інструкція із застосування

Деквадол - це антисептик місцевого впливу, який застосовується при захворюваннях горла і гортані. Купити Деквадол рекомендують багато отоларингологів, так як даний лікарський засіб впливає на патогенні мікроорганізми, усуваючи запальний процес і больові відчуття в області ротоглотки.

Склад Деквадолу включає активний діючий компонент - деквадолу гідрохлорид. Що стосується допоміжних елементів, це тальк, магній, кремній, харчові ароматизатори та інші компоненти.

Показання до застосування Деквадолу

 • Таблетки для розсмоктування використовуються для лікування запалення горла і гортані (ларингіт, фарингіт, тонзиліт). 
 • Даний антисептик показує високу активність при лікуванні таких патологій стоматологічного характеру, як гінгівіт і стоматит.
 • Неприємний запах з ротової порожнини, викликаний зростанням патогенної мікрофлори. Після якісної санації вогнища Деквадол допоможе усунути бактерії, усуваючи запальний процес.
 • Деквадол може використовуватися у складі комплексної терапії при таких захворюваннях ротоглотки, як ангіна і кандидоз.
 • В якості допоміжного антибактеріального препарату місцевої дії після видалення зубів або мигдалин.

Які можуть бути протипоказання до Деквадолу?

 • Дитячий вік до 4 років.
 • Індивідуальна непереносимість компонентів препарату. У разі виникнення небажаних ефектів у вигляді свербежу, печіння, болю в горлі необхідно зробити скасування препарату і звернутися за консультацією до фахівця. 
 • Алергії на четвертинні амонієві сполуки.

Взаємодія з іншими препаратами

Так як зазначений препарат є антибактеріальним засобом місцевої дії, купити Деквадол можна як для самостійного застосування, так і для комплексної терапії. 

Щоб ефективність лікування була максимальною, варто брати до уваги те, що ефективність антисептика знижується при одночасному його застосуванні з аніонними тенсидами (зубна паста). Також даний препарат несумісний з інгібіторами холінестерази.

Деквадол: спосіб застосування і дозування

Те, як приймати Деквадол, прописано в інструкції до даного препарату. Якщо не призначено інше, можна дотримуватися наступних рекомендацій дозування:

 • Дорослі пацієнти і діти старше дванадцяти років. Для даної вікової категорії показаний прийом препарату по одній таблетці кожні дві години. Після полегшення стану пацієнта дозу можна скоротити в два рази.
 • Дітям з чотирирічного віку показано по одній таблетці кожні три години. Після досягнення терапевтичного ефекту дозу поступово зменшують.
 • Під час гострої фази захворювання максимальна добова доза для дорослих не повинна перевищувати десяти таблеток. Після полегшення стану цю кількість можна скоротити до шести і до повного зникнення симптоматики.

Лікування за допомогою Деквадолу передбачає повільне розсмоктування таблетки в порожнині рота. Тривалість терапії визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Якщо протягом декількох днів після початку терапії не відзначається полегшення стану, варто звернутися до лікаря з метою перегляду терапії та призначення альтернативного лікування.

В інтернет-аптеці apteka.com можна уточнити ціну на Деквадол, а також оформити замовлення медичних препаратів у режимі онлайн. Ми зробимо доставку лікарських засобів за адресою покупця в найстисліші терміни будь-яким зручним способом.

Інструкція Деквадол

Виробник

Київський вітамінний завод АТ

Загальний опис

Як бактерицидний та фунгістатичний агент деквалінію хлорид впливає на мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Спектр дії цього місцевого хіміотерапевтичного агента широкий і включає більшість грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також гриби, спірохети та патогенні мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Накопичення в організмі дибукаїну гідрохлориду полегшує больовий симптом, що супроводжує інфекції ротової порожнини та горла. Мікроорганізми, стійкі до дії деквалінію хлориду, невідомі. Не спричиняє утворення карієсу.

Форма випуску та упаковка

По 6 таблеток у блістері; по 3 або 5 блістерів у пачці.

Лікарська форма

Таблетки для розсмоктування. Основні фізико-хімічні властивості: - таблетки з м'ятним смаком: таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою з одного боку, зі смаком та запахом м'яти; - таблетки з лимонним смаком: таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою з одного боку, зі смаком та запахом лимону; - таблетки з малиновим смаком: таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою з одного боку, зі смаком та запахом малини; - таблетки з кокосовим смаком: таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою з одного боку, зі смаком та запахом кокосу.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.

Фармокинетика

Основний активний інгредієнт абсорбується у дуже незначній кількості.

Особливі умови

Оскільки лікарський засіб не містить цукру, його можна застосовувати пацієнтам з цукровим діабетом. Лікарський засіб містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими захворюваннями, такими як синдром непереносимості фруктози. Застосовувати з обережністю пацієнтам із низьким рівнем холінестерази у плазмі крові. Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітність. Контрольовані дослідження не проводилися. Лікарський засіб у період вагітності можна застосовувати після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик для плода. Період годування груддю. Клінічні дослідження щодо проникнення діючих речовин у грудне молоко не проводилися. Лікарський засіб не рекомендується застосовувати у період годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження щодо впливу лікарського засобу на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не проводилися. Проте імовірність того, що лікарський засіб може мати якийсь негативний вплив у цьому відношенні, дуже мала.

Склад

Діючі речовини: 1 таблетка містить деквалінію хлориду 0,25 мг, цинхокаїну гідрохлориду (дибукаїну гідрохлориду) 0,03 мг. Допоміжні речовини: таблетки з м'ятним смаком: сорбіт (Е 420), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, олія м'яти, ароматизатор харчовий порошкоподібний (м'ята); таблетки з лимонним смаком: сорбіт (Е 420), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор харчовий «Лимонний» (рідкий); таблетки з малиновим смаком: сорбіт (Е 420), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор харчовий «Суниця» (рідкий), ароматизатор харчовий порошкоподібний (малина); таблетки з кокосовим смаком: сорбіт (Е 420), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор харчовий «Кокос» (рідкий).

Свідчення

Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. Деквадол також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота. Деквадол можна застосовувати у випадках змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний лікарський засіб при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута-Венсана; у випадку кандидозу ротової порожнини та глотки. Рекомендується для застосування у післяопераційний період після тонзилектомії та видалення зубів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу лікарського засобу. Алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад бензалконію хлориду).

Способи застосування

Дорослим та дітям від 12 років Застосовувати по 1 таблетці кожні 2 години, після зменшення симптомів запалення - по 1 таблетці кожні 4 години. Дітям від 4 років Застосовувати по 1 таблетці кожні 3 години, після зменшення симптомів запалення - по 1 таблетці кожні 4 години. Максимальна добова доза становить 10-12 таблеток у період гострої фази та 6 таблеток після того, як запальні симптоми зникнуть. Таблетки слід розсмоктувати повільно, не розжовуючи. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально. Пацієнт має проконсультуватися з лікарем, якщо через 5 днів лікування лікарським засобом симптоми не зникли або посилилися. Діти. Лікарський засіб у цій лікарській формі не призначають дітям до 4 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітність. Контрольовані дослідження не проводилися. Лікарський засіб у період вагітності можна застосовувати після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик для плода. Період годування груддю. Клінічні дослідження щодо проникнення діючих речовин у грудне молоко не проводилися. Лікарський засіб не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Побічні дії

Іноді можуть спостерігатися реакції гіперчутливості після застосування лікарського засобу, наприклад висип, свербіж, відчуття печіння, подразнення слизової оболонки ротової порожнини та горла. У рідких випадках, а саме при зловживанні, можливе виникнення виразки та некрозу. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та обов'язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Антибактеріальна активність деквалінію знижується при одночасному застосуванні з аніонними тенсидами, наприклад зубною пастою. Застосування лікарського засобу не слід поєднувати з прийомом інгібіторів холінестерази.

Передозування

Дані щодо передозування відсутні.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004