Дарсіл

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

52грн.
Ціна:

81.80грн.
Ціна:

158.81грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Дарсіл - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Потрібні якісні ліки? Замовляйте їх в інтернет-аптеці Apteka.com! Переглядайте онлайн-каталог із продукцією та купуйте. Доставка є актуальною по всій країні. Ви зможете забрати замовлення з найближчої аптеки біля дому.

Дарсіл – коротка інструкція

Засіб є гепатотропним препаратом. До складу Дарсілу входить активний компонент силімарин. Додатково також є картопляний крохмаль, лактози моногідрат, кальцію стеарат, повідон та інші компоненти. Форма випуску ліків - пігулки в оболонці.

Активну речовину Дарсілу отримують з екстракту плодів розторопші плямистої. Силімарин нейтралізує вільні радикали в печінці та запобігає руйнуванню структур клітин. Специфічним чином він стимулює РНК-полімеразу, призводить до активації синтезу білків і фосфоліпідів в уражених гепатоцитах. 

У ході досліджень відмічено позитивний вплив Дарсілу на організм пацієнтів, які мають хвороби печінки. Ліки знижують відчуття тяжкості праворуч під ребром, слабкості. Також нормалізуються показники функціонального стану печінки.

Після приймання таблеток активний компонент повільно абсорбується з травного тракту. З білками плазми зв'язування крові майже немає. Метаболізм відбувається в печінці за допомогою кон'югації з формуванням сульфатів і глюкуронідів. Виділення з організму переважно відбувається разом із жовчю. Силімарин практично не накопичується в організмі людини.

У нашій аптеці ви можете купити Дарсіл. Засіб продається в пакуваннях по 30, 50 і 100 таблеток. Від цього залежить ціна на Дарсіл.

Показання для застосування Дарсілу

Ліки призначають пацієнтам для підтримуючої терапії при хронічних запаленнях печінки, токсичних ураженнях, цирозах. Дозволено прийом від 12 років. 

Протипоказання

Не можна використовувати лікарський засіб, якщо є індивідуальна непереносимість активної речовини або допоміжних компонентів. Через відсутність достовірних даних щодо впливу на плід протипоказаннями також є вагітність і грудне вигодовування. 

Акуратно приймайте Дарсіл, якщо діагностовано гормональні порушення на фоні міоми матки, карциноми та інших подібних хвороб.

Лікарські комбінації

Перед тим як купити Дарсіл і розпочати лікування, потрібно переконатися у відсутності небажаних поєднань.

Дослідження показали, що активний компонент препарату зменшує ефективність пероральних контрацептивів і засобів з естрогеном. 

Дарсіл посилює активність антикоагулянтів, протиалергічних, антипсихотичних ліків, протигрибкових препаратів і деяких засобів, що застосовуються для лікування онкології.

Дарсіл: прийом і дози

Таблетки приймають внутрішньо після їди, не подрібнюючи. Дорослим і дітям від 12 років призначають по 1-2 таблетки тричі на добу. Якщо форма захворювання тяжка, дозу можна збільшити до 4 таблеток.

Тривалість курсу лікар визначить індивідуально. Він розповість, як приймати Дарсіл. Уважно дотримуйтеся призначень лікаря.

Інструкція Дарсіл

Виробник

Дарница

Загальний опис

Діюча речовина препарату - силімарин, отримана з екстракту плодів рослини розторопші плямистої (Silybum marianum). Біоактивні компоненти силімарину нейтралізують вільні радикали в печінці, перешкоджають руйнуванню клітинних структур, зокрема, стабілізують мембрани гепатоцитів. Специфічно стимулюють РНК-полімеразу та активізують синтез структурних і функціональних білків і фосфоліпідів в ушкоджених гепатоцитах. Запобігають виходу внутрішньоклітинних компонентів (трансаміназ) і прискорюють регенерацію клітин печінки. Гальмують проникнення в гепатоцити деяких отрут, зокрема отрути гриба блідої поганки. Значно зменшують активність перекисного окислювання ліпідів у мембранах гепатоцитів, таким чином сприяючи їх зміцненню. Поліпшують загальний стан у хворих із захворюванням печінки, зменшують суб'єктивні відчуття (слабкість, відчуття важкості в правому підребер'ї). Сприяють нормалізації біохімічних показників функціонального стану печінки (активність трансаміназ, ?-глютамілтрансферази, лужної фосфатази, рівня білірубіну).

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 3, 5 або 10 контурних чарункових упаковок в пачці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Таблетки, вкриті оболонкою, від світло-оранжевого з жовтим відтінком до темно-оранжевого кольору, круглої форми, з двояковипуклою поверхнею. На поверхні таблеток допускаються вкраплення білого кольору.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Силімарин. Код АТХ A05B A03.

Фармокинетика

Після перорального застосування силімарин повільно та не повністю всмоктується із травного тракту. Практично не зв'язується з білками плазми крові. Метаболізується у печінці, шляхом кон'югації з утворенням сульфатів і глюкуронідів. Виділяється з організму в основному із жовчю. У тонкому кишечнику знову всмоктується у системний кровотік, внаслідок чого робить багаторазову поступово загасаючу кишково-печінкову циркуляцію. Період напіввиведення (Т1/2) - 6 годин. Практично не акумулює в організмі.

Особливі умови

Лікування препаратом при захворюваннях печінки буде ефективним при дотриманні дієти. У разі розвитку жовтяниці слід проконсультуватися з лікарем для проведення корекції терапії. Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам із гормональними порушеннями (ендометріоз, міома матки, карцинома молочної залози, яєчників і матки, карцинома передміхурової залози), через можливий естрогеноподібний ефект силімарину. У таких випадках пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем. До складу препарату входить цукор кристалічний, це слід враховувати пацієнтам із цукровим діабетом. Необхідно утримуватись від вживання алкоголю при лікуванні препаратом. Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, недостатністю лактази або глюкозо-галактозною мальабсорбцією не слід застосовувати препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю. Через відсутність даних щодо безпеки та ефективності, препарат не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами, проте у разі виникнення будь-яких вестибулярних порушень слід утриматися від управління автотранспортом або іншими механізмами. Діти. Не рекомендується застосовувати препарат дітям до 12 років.

Склад

Діюча речовина: silymarin. 1 таблетка містить силімарину, визначеного за силібініном (у перерахуванні на 100 % суху речовину) 22,5 мг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, кальцію стеарат, цукор кристалічний, магнію карбонат легкий, повідон (полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний), титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, жовтий захід FCF (E 110), віск карнаубський.

Свідчення

Токсичні ураження печінки: для підтримуючого лікування пацієнтів із хронічними запальними захворюваннями печінки чи цирозом печінки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Гострі отруєння різної етіології.

Способи застосування

Таблетки Дарсіл® застосовувати внутрішньо після їди, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Дорослим та дітям віком від 12 років: у легких і помірної тяжкості випадках препарат застосовувати у дозі 1-2 таблетки 3 рази на добу, при тяжких формах захворювання дозу можна подвоїти до 2-4 таблеток 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру та перебігу захворювання. Середня тривалість лікування - 3 місяці. Діти. Не рекомендується застосовувати препарат дітям до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Через відсутність даних щодо безпеки та ефективності, препарат не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Препарат добре переноситься. Рідко в окремих випадках і при індивідуальній підвищеній чутливості можуть спостерігатися наступні побічні дії. З боку нервової системи: головний біль. З боку органів слуху та лабіринтні порушення: посилення існуючих вестибулярних порушень. З боку травного тракту: порушення травлення, зменшення апетиту, диспепсія, печія, здуття живота, метеоризм, анорексія, нудота, блювання, діарея. З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: задишка. З боку опорно-рухового апарату: артралгія. З боку сечовидільної системи: збільшення діурезу. З боку імунної системи, органів грудної клітки та середостіння: реакції гіперчутливості, у тому числі висипання, анафілактичний шок, свербіж, алопеція. Побічні реакції, які виникають при застосуванні препарату, минущі і зникають після його відміни.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні силімарину з іншими лікарськими засобами можливі наступні взаємодії: - з пероральними контрацептивами, препаратами, що застосовуються при естрогензамісній терапії - зниження ефективності останніх; - з антиалергічними лікарськими засобами (фексофенадин); антикоагулянтами (клопідогрель, варфарин), антипсихотичними лікарськими засобами (алпрозолам, діазепам, лоразепам), гіпохолестеринемічними лікарськими засобами (ловастатин), деякими препаратами для лікування раку (вінбластин), протигрибковими лікарськими засобами (кетоконазол) - посилення ефективності останніх (за рахунок пригнічення системи цитохрому Р450 силімарином). Рослинні продукти, що містять силімарин, широко використовуються в якості гепатопротекторів в онкологічній практиці одночасно із цитостатиками. Клінічні дослідження показують незначний ризик можливих фармакокінетичних взаємодій силімарину, як інгібітора ізоферменту CYP3A4 і UGT1A1, та цитостатиків, які є субстратами цих ферментів.

Передозування

Випадки передозування препаратом не спостерігалися. При випадковому прийомі високої дози препарату слід викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля та при необхідності застосовувати симптоматичне лікування, призначене лікарем.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004