Далмаксин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Суппозиторії (2)
Діюча речовина
ТІОТРИАЗОЛІН (2)
Стать
Універсальні (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

158.40грн.
Ціна:

278.70грн.

Інструкція Далмаксин

Виробник

Лекхим - Харьков ЗАО

Загальний опис

Фармакологічний ефект препарату обумовлений протиішемічною, мембраностабілізуючою та антиоксидантною діями. Тіотриазолін запобігає руйнуванню гепатоцитів, знижує ступінь жирової інфільтрації та поширення центролобулярних некрозів печінки, сприяє процесам репаративної регенерації гепатоцитів, нормалізує в них білковий, вуглеводний, ліпідний та пігментний обміни. Збільшує швидкість синтезу та виділення жовчі, нормалізує її хімічний склад. Тіотриазолін чинить гепатозахисну дію при гепатитах і цирозах печінки різного походження, що зумовлює використання цього препарату при комплексній терапії. При ректальному та вагінальному введенні тіотриазолін діє місцево при контакті зі слизовими оболонками прямої кишки та сечостатевих органів жінок, виявляючи протизапальну дію, прискорює загоювання ран і виразок слизових оболонок сечостатевої системи. При всмоктуванні та виявленні резорбтивного ефекту аналогічну дію він чинить відносно слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Препарат прискорює загоювання ран шкіри, слизових оболонок сечостатевої системи і шлунково-кишкового тракту.

Форма випуску та упаковка

По 5 супозиторіїв у блістері; по 1 або 2 блістери у пачці.

Лікарська форма

Супозиторії. Супозиторії білого або білого з кремуватим відтінком кольору, кулеподібної форми. Допускається наявність нальоту на поверхні супозиторію.

Фармакологічна дія

Гепатотропні засоби. Код АТС А05В А.

Фармокинетика

При ректальному введенні біологічна доступність препарату становить 60 %. У значних концентраціях препарат накопичується у тканинах печінки, селезінки, прямої кишки та нирок, у незначній кількості - в легенях і тонкій кишці. Крім виявлення місцевих ефектів, він досить швидко всмоктується слизовими оболонками і його максимальна концентрація у плазмі крові реєструється через 1,5 години. Період напіввиведення препарату становить 2,9 години. Тіотриазолін виводиться переважно нирками.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв'язку з обмеженим досвідом застосування препарату вагітним жінкам і матерям, які годують груддю, препарат не рекомендується застосовувати цим категоріям пацієнтів. У разі необхідності застосування цього препарату слід враховувати співвідношення ризик/користь. Діти. Препарат не застосовувати для лікування дітей. Особливості застосування. Перед застосуванням супозиторія необхідно: - по лінії перфорації блістерної упаковки відірвати один супозиторій у первинній упаковці; - далі необхідно потягнути за краї плівки, розриваючи її у різні боки, і звільнити супозиторій від первинної упаковки. Вводити супозиторій необхідно у положенні лежачи. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Будь-яких даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами немає. Однак при розвитку таких побічних явищ як запаморочення, загальна слабкість або інші порушення центральної нервової системи рекомендовано утриматися від такої діяльності. Категорія відпуску. За рецептом.

Склад

Діюча речовина: thiotriazolin (морфоліній-5-метил-1,2,4-триазолін-5-тіоацетат); 1 супозиторій містить тіотриазоліну (у перерахуванні на 100 % речовину) - 200 мг (0,2 г); Допоміжні речовини: твердий жир.

Свідчення

Запально-ерозивні ураження слизової оболонки прямої і сигмоподібної кишок, тріщини та ерозії у ділянці анального отвору та прямої кишки. Запально-ерозивні ураження піхви та шийки матки, вірусні та атрофічні кольпіти, а також для прискорення епітелізації при порушенні цілісності слизової оболонки після діатермо- та кріогенотерапії, після хірургічних втручань. Захворювання печінки, зокрема хронічний персистуючий гепатит, хронічний активний гепатит, цироз печінки, вірусний та токсичний гепатит (у складі комплексної терапії).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ниркова недостатність.

Способи застосування

Дорослі. При гострих та хронічних гепатитах, цирозі печінки призначати ректально по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці та ввечері) протягом 2-4 тижнів. При запальних процесах прямої, сигмоподібної кишок призначати ректально по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці та ввечері) протягом 1-2 тижнів. При запально-ерозивних ураженнях піхви і шийки матки призначати вагінально по 1 супозиторію на добу (краще ввечері) протягом 1-2 тижнів або по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці і ввечері) протягом 7-10 днів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У зв'язку з обмеженим досвідом застосування препарату вагітним жінкам і матерям, які годують груддю, препарат не рекомендується застосовувати цим категоріям пацієнтів. У разі необхідності застосування цього препарату слід враховувати співвідношення ризик/користь.

Побічні дії

Алергічні реакції: свербіж, гіперемія шкіри, гарячка, висипи (уртикарні, папульозні, дрібноточкові, плямисті), кропив'янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок. З боку органів дихання: задишка, ядуха. З боку центральної нервової системи: запаморочення, загальна слабкість, шум у вухах. З боку травного тракту: нудота, блювання, сухість у роті, здуття живота. Серцево-судинні розлади: артеріальна гіпертензія, біль у ділянці серця, порушення синусового ритму, тахікардія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не досліджена.

Передозування

При передозуванні у сечі можливе підвищення концентрації натрію та калію. Після зменшення дози препарату побічні явища усуваються самостійно, без спеціального лікування.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004