Бронховал

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бронховал - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бронховал

Виробник

САНДОЗ д.д.

Загальний опис

Амброксол - муколітичний і відхаркувальний засіб групи бензиламінів, збільшує секрецію залоз слизової оболонки бронхів, посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність, внаслідок чого полегшується відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 2 (2 * 10) блістери в картонній коробці

Лікарська форма

Таблетки. Білі круглі плоскі таблетки з фаскою та рискою з одного боку.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТС R05C B06.

Фармокинетика

Після перорального застосування амброксол швидко та практично повністю абсорбується з травного тракту. Максимальні концентрації у плазмі крові досягаються приблизно за 0,5 - 3 години. Не кумулюється. Зв'язуєтья з білками крові приблизно на 90 %. Швидко розподіляється у тканинах організму; найвища концентрація амброксолу визначається у легенях. Період напіввиведення з плазми - від 7 до 12 годин. Близько 30 % амброксолу піддається біотрансформації при першому проходженні через печінку. Близько 90 % препарату виводиться нирками у вигляді метаболітів (переважно глюкуронідів).

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Бронховал містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати цей препарат. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Амброксол проникає через плацентарний бар'єр. У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід, таким чином, у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Бронховал. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Амброксол виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Таблетки застосовують дітям віком старше 6 років. Дітям віком до 6 років рекомендовано застосовувати Бронховал у вигляді сиропу.

Склад

Діюча речовина: аmbroxole. 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг. Допоміжні речовини: лактози моногідрат, кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Свідчення

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до амброксолу або до будь-якого компонента препарату.

Способи застосування

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці 3 рази на добу. Таблетки слід приймати після їди та запивати водою. Терапевтичний ефект може бути посилений при застосуванні 2 таблеток 2 рази на добу. Діти віком від 6 до 12 років: по ? таблетки (15 мг амброксолу) 2 - 3 рази на добу (можливо застосування препарату у вигляді сиропу 15 мг/5 мл). Тривалість лікування - до 14 днів. Якщо через 14 днів симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом таблеток, слід звернутися до лікаря.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Амброксол проникає через плацентарний бар'єр. У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід, таким чином, у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Бронховал. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Амброксол виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю.

Побічні дії

Як правило, таблетки Бронховал добре переносяться хворими. З боку травного тракту: печія, диспепсія, нудота, блювання, пронос; дуже рідко - гіперсалівація, запор. З боку дихальної системи: дуже рідко - збільшення відділення слизу в носовій порожнині. З боку сечовидільної системи: дуже рідко - біль або утруднення при сечовиділенні. Загальні порушення: шкірний висип, кропив'янка, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок) та алергічні реакції. Вкрай рідко повідомлялось про тяжкі шкірні реакції: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов'язані із застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання або одночасним застосуванням іншого препарату. При появі будь-яких побічних реакцій слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з амброксолом підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) в бронхолегеневому секреті та в мокротинні. Відсутні повідомлення щодо клінічно небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

Передозування

Досі не зареєстровані випадки отруєння з вираженими симптомами при передозуванні препарату. Є повідомлення про виникнення короткочасного неспокою та проносу. Амброксол добре переноситься в дозі до 25 мг/кг маси тіла на день при пероральному застосуванні. Згідно з даними доклінічних досліджень, при сильному передозуванні відмічались гіперсалівація, нудота, блювання і артеріальна гіпотензія. Лікування: симптоматична терапія.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004