Бронхостоп

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ЧЕБРЕЦЬ ЗВИЧАЙНИЙ (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

183.20грн.
Бронхостоп пастилки №20
 
Ціна:

216.30грн.

Інструкція Бронхостоп

Виробник

Квизда Фарма ГмбХ, Австрия

Загальний опис

Традиційний рослинний медичний препарат, що застосовується як відхаркувальний засіб у разі кашлю, пов'язаного із застудою, переважно при довготривалій терапії. Ефірні масла та флавоноїди трави тим'яну (чебрецю) чинять бронхолітичну, секретолітичну та антибактеріальну дію, таким чином сприяють швидкому розчиненню мокротиння, що накопичилось у дихальних шляхах, зменшують кашель, полегшують дихання, а також впливають на збудника інфекції. Спеціальна рецептура допоміжної речовини - натуральна основа (камедь з африканської акації) - сприяє повільному вивільненню діючої речовини, що зумовлює поступове зупинення виділення секрету слизовими оболонками, завдяки чому зменшується подразнення слизових оболонок, активізується слинотік і таким чином слизова оболонка зволожується, тим самим додатково полегшується подразнення від кашлю і зупиняється кашель. Швидко і протягом тривалого часу захищає рецептори слизової оболонки дихальних шляхів від подразнення.

Форма випуску та упаковка

По 10 пастилок у блістері, по 2 блістери з інструкцією для медичного застосування у картонній коробці.

Лікарська форма

Пастилки. Основні фізико-хімічні властивості: пастилки шестикутної форми, темно-коричневого кольору з фруктовим смаком.

Фармакологічна дія

Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань. Код АТХ R05С A.

Фармокинетика

Флавоноїди трави тим'яну (апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою мікрофлорою і добре всмоктуються. Виводяться з організму переважно із сечею у незміненому вигляді або у вигляді метаболітів.

Особливі умови

Особливості застосування. Перед застосуванням при захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються задишкою, лихоманкою або гнійною мокротою, необхідно проконсультуватися з лікарем. Містить фруктозу та сорбіт, тому якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. 1 пастилка відповідає приблизно 0,1 вуглеводній одиниці. Це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет. Через ризик випадкового ковтання цілої пастилки не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років. Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування у період вагітності або годування груддю не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не встановлена.

Склад

1 пастилка містить: Діюча речовина: екстракт тим'яну трави сухого (Thymi herba) (7-13:1) (екстрагент: вода) 59,5 мг. Допоміжні речовини: акація; мальтодекстрин; фруктоза; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); кислота лимонна безводна; сахарин натрію; ароматизатор аронії; ягідний ароматизатор; олія мінеральна; віск білий; вода очищена

Свідчення

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом'якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання

- підвищена чутливість до тим'яну або до будь-якого компонента препарату, а також до інших рослин сімейства Lamiaceae; - діти, які мають в анамнезі життя гострий стенозуючий ларинготрахеїт; - астма.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю не рекомендується.

Побічні дії

Для препаратів, які містять тим'ян, спостерігалися реакції підвищеної чутливості, включаючи випадок анафілактичного шоку і набряку Квінке; нудота. Можливі задишка, висипання, кропив'янка, шлункові розлади, включаючи спазми, блювання. У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідження взаємодії не проводились.

Передозування

Відсутні відомості щодо випадків передозування. При випадковому передозуванні слід звернутися до лікаря.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004