Бронхостоп

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

193.50грн.
Бронхостоп пастилки №20
 
Ціна:

218.70грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бронхостоп - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бронхостоп

Виробник

Квизда Фарма ГмбХ, Австрия

Загальний опис

Традиційний рослинний медичний препарат, що застосовується як відхаркувальний засіб у разі кашлю, пов'язаного із застудою, переважно при довготривалій терапії. Ефірні масла та флавоноїди трави тим'яну (чебрецю) чинять бронхолітичну, секретолітичну та антибактеріальну дію, таким чином сприяють швидкому розчиненню мокротиння, що накопичилось у дихальних шляхах, зменшують кашель, полегшують дихання, а також впливають на збудника інфекції. Спеціальна рецептура допоміжної речовини - натуральна основа (камедь з африканської акації) - сприяє повільному вивільненню діючої речовини, що зумовлює поступове зупинення виділення секрету слизовими оболонками, завдяки чому зменшується подразнення слизових оболонок, активізується слинотік і таким чином слизова оболонка зволожується, тим самим додатково полегшується подразнення від кашлю і зупиняється кашель. Швидко і протягом тривалого часу захищає рецептори слизової оболонки дихальних шляхів від подразнення.

Форма випуску та упаковка

По 10 пастилок у блістері, по 2 блістери з інструкцією для медичного застосування у картонній коробці.

Лікарська форма

Пастилки. Основні фізико-хімічні властивості: пастилки шестикутної форми, темно-коричневого кольору з фруктовим смаком.

Фармакологічна дія

Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань. Код АТХ R05С A.

Фармокинетика

Флавоноїди трави тим'яну (апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою мікрофлорою і добре всмоктуються. Виводяться з організму переважно із сечею у незміненому вигляді або у вигляді метаболітів.

Особливі умови

Особливості застосування. Перед застосуванням при захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються задишкою, лихоманкою або гнійною мокротою, необхідно проконсультуватися з лікарем. Містить фруктозу та сорбіт, тому якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. 1 пастилка відповідає приблизно 0,1 вуглеводній одиниці. Це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет. Через ризик випадкового ковтання цілої пастилки не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років. Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування у період вагітності або годування груддю не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не встановлена.

Склад

1 пастилка містить: Діюча речовина: екстракт тим'яну трави сухого (Thymi herba) (7-13:1) (екстрагент: вода) 59,5 мг. Допоміжні речовини: акація; мальтодекстрин; фруктоза; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); кислота лимонна безводна; сахарин натрію; ароматизатор аронії; ягідний ароматизатор; олія мінеральна; віск білий; вода очищена

Свідчення

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом'якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання

- підвищена чутливість до тим'яну або до будь-якого компонента препарату, а також до інших рослин сімейства Lamiaceae; - діти, які мають в анамнезі життя гострий стенозуючий ларинготрахеїт; - астма.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю не рекомендується.

Побічні дії

Для препаратів, які містять тим'ян, спостерігалися реакції підвищеної чутливості, включаючи випадок анафілактичного шоку і набряку Квінке; нудота. Можливі задишка, висипання, кропив'янка, шлункові розлади, включаючи спазми, блювання. У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дослідження взаємодії не проводились.

Передозування

Відсутні відомості щодо випадків передозування. При випадковому передозуванні слід звернутися до лікаря.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004