Бронхомуцин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

87.80грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бронхомуцин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бронхомуцин

Виробник

Гледекс ПП

Загальний опис

Карбоцистеїн впливає на гелеву фазу слизу дихальних шляхів: шляхом розриву дисульфідних містків глікопротеїнів спричиняє розрідження надмірно в'язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння. Мукорегуляторний ефект карбоцистеїну пов'язаний з активацією сіалової трансферази - ферменту келихоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Карбоцистеїн нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів бронхіального секрету, відновлює його в'язкість та еластичність. Активізує діяльність миготливого епітелію і покращує мукоциліарний кліренс. Сприяє регенерації слизової оболонки дихальних шляхів, нормалізує її структуру, зменшує гіперплазію келихоподібних клітин і, як наслідок, зменшує продукцію слизу. Відновлює секрецію імунологічно активного IgA (специфічний захист) і кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист). Виявляє протизапальний ефект за рахунок кінінінгібуючої активності сіаломуцинів, зменшуючи набряк і бронхообструкцію.ускулатуру і значно зменшують

Форма випуску та упаковка

По 120 мл сиропу в скляному флаконі в картонній коробці.

Лікарська форма

Сироп. Основні фізико-хімічні властивості: світло-жовтого кольору сироп з карамельним смаком.

Фармакологічна дія

Муколітичні засоби. Код АТС R05C B03.

Фармокинетика

При прийомі внутрішньо карбоцистеїн швидко всмоктується. Пік концентрації активної речовини в плазмі крові досягається через 2 години. Біодоступність низька - менше ніж 10 % введеної дози (через інтенсивний метаболізм у травному тракті та ефект першого проходження через печінку). Карбоцистеїн та його метаболіти виводяться в основному з сечею. Період напіввиведення становить близько 2 годин.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час досліджень на тваринах ніяких тератогенних ефектів не виявлено. На сьогодні не було жодного повідомлення про тератогенний ефект у післяреєстраційний період. Немає даних щодо потрапляння карбоцистеїну в грудне молоко. Препарат протипоказано застосовувати у І триместрі вагітності. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діюча речовина: сarbocisteine; Бронхомуцин 2 %: 1 мл сиропу містить 20 мг карбоцистеїну; Бронхомуцин 5 %: 1 мл сиропу містить 50 мг карбоцистеїну; Допоміжні речовини: натрію гідроксид, сахарин натрію, пропіленгліколь, сахароза, метилпарабен (Е- 218), карамель, жовтий захід FCF (E-110), вода очищена.

Свідчення

Лікування симптомів порушень бронхіальної секреції та виведення мокротиння, особливо при гострих бронхолегеневих захворюваннях, наприклад при гострому бронхіті; при загостреннях хронічних захворювань дихальної системи.

Протипоказання

- Алергічна реакція до будь-якого з компонентів препарату в анамнезі (особливо до метилпарабену або до інших солей парагідроксибензоату); - пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення; - І триместр вагітності у зв'язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.

Способи застосування

Бронхомуцин 2 % рекомендується застосовувати для лікування дітей віком від 2 до 15 років, Бронхомуцин 5 % - для лікування дорослих та дітей віком від 15 років. Дозування Діти віком від 2 до 5 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 2 рази на добу Діти віком від 5 до 15 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 3 рази на добу Дорослі та діти віком від 15 років Бронхомуцин 5 % По 15 мл сиропу (1 столова ложка) 3 рази на добу Максимальна разова доза для дітей становить 100 мг карбоцистеїну. Тривалість лікування не повинна перевищувати 8-10 днів. Тривалість застосування карбоцистеїну дітям повинна бути найкоротшою, не більше ніж 5 днів. Діти. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря. Бронхомуцин 2 % застосовують для лікування дітей віком від 2 років до 15 років, Бронхомуцин 5 % - для лікування дітей віком від 15 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Під час досліджень на тваринах ніяких тератогенних ефектів не виявлено. На сьогодні не було жодного повідомлення про тератогенний ефект у післяреєстраційний період. Немає даних щодо потрапляння карбоцистеїну в грудне молоко. Препарат протипоказано застосовувати у І триместрі вагітності. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар.

Побічні дії

Дуже рідко можливі розлади травлення, нудота, блювання, біль у шлунку. Через наявність у складі препарату метилпарабену в поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції, в тому числі ангіоневротичний набряк, свербіж та шкірний висип (можливо, віддалені у часі). У разі виникнення побічних ефектів рекомендується звернутися до лікаря, можливо необхідно зменшити дозу або відмінити прийом препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

У період лікування карбоцистеїном не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію. Підвищує ефективність глюкокортикоїдної (взаємно) і антибактеріальної терапії.

Передозування

Симптоми:біль у шлунку, нудота, діарея. Лікування:припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004