Бронхо-мунал

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

318.90грн.
Бронхо-мунал капс.7мг №10
 
Ціна:

356.10грн.
Ціна:

875грн.
Ціна:

1 012.40грн.
БРОНХО-МУНАЛ П КАПС.3.5МГ №10
 
Ціна:

350.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бронхо-мунал - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Бронхо-мунал: коротка інструкція із застосування

Бронхо-мунал застосовується для комплексного лікування і відновлення імунітету. Він має ефект стимулювання імунітету, особливо при захворюваннях дихальних шляхів. Працює за принципом впливу на неспецифічний імунітет, що сприяє виділенню більшої кількості лейкоцитів. В результаті цього лікарський препарат надає організму стійкість до дії бактерій і вірусів.

Бронхо-мунал допомагає зменшити кількість захворювань в організмі, зменшує період хвороби, а також знижує ймовірність загострення. Організм набуває імунітету до різних захворювань дихальної системи, і потреба у використанні інших препаратів або антибіотика набагато зменшується.

Склад Бронхо-муналу — це ліофілізований бактеріальний лизат, який і має основний ефект імуномодулятора. Крім того, у складі є ряд додаткових компонентів.

Придбати Бронхо-мунал можна в інтернет-аптеці apteka.com. Ми пропонуємо великий вибір сучасних лікарських препаратів від перевірених виробників. Ціна на Бронхо-мунал у нас завжди низька й доступна.

Показання до застосування Бронхо-муналу

Є дві основні умови, за якими і призначають Бронхо-мунал. В першу чергу — при комплексному лікуванні або терапії гострих інфекційних захворювань дихальних шляхів. 

Також використовується для профілактики, якщо у пацієнта часто виникають інфекції дихальних шляхів. Рекомендований при загостренні бронхіту, зокрема хронічної форми.

Які є протипоказання?

Основне протипоказання — в індивідуальній чутливості, алергічній реакції, непереносимості будь-якого компонента або основної діючої речовини в препараті.

Препарат Бронхо-мунал не можна використовувати пацієнтам до 6 місяців, тому що в таких дітей ще не сформована імунна система. Є засіб для дітей від 6 місяців, але їм можна приймати тільки Бронхо-мунал П.

Не рекомендований до застосування вагітним.

Взаємодія з іншими препаратами

Може комбінуватися з різними препаратами, включаючи антибіотики або противірусні засоби, але необхідно заздалегідь проконсультуватися з лікарем. Купити Бронхо-мунал можна як для лікування тільки цим препаратом, так і в складі комплексної терапії.

Рекомендовано також почекати місяць після проходження курсу пероральних препаратів.

Бронхо-мунал: спосіб застосування і дозування

Як приймати Бронхо-мунал? Його призначають для прийому раз на день всередину натщесерце, в залежності від віку.

Є два види Бронхо-муналу: звичайний Бронхо-мунал і Бронхо-мунал П. Другий вид призначений для дітей від 6 місяців до 12 років, а перший підходить для пацієнтів від 12 років і старше.

При профілактиці призначають по 1 таблетці протягом 3 місяців, але курсами по 10 днів. При лікуванні — по 1 таблетці протягом 10 днів до повного зникнення загострення і симптомів хвороби.

Щоб підібрати правильне дозування і оптимальний прийом лікарського засобу, краще звернутися до лікаря, який візьме аналізи і контролюватиме стан пацієнта.

Інструкція Бронхо-мунал

Виробник

САНДОЗ д.д.

Загальний опис

Препарат містить ліофілізований лізат бактерій, що найчастіше спричиняють інфекції дихальних шляхів, включаючи Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Klebsiella ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus viridans, Streptococcus pyogenes, Moraxella catarrhallis. Препарат стимулює природні захисні властивості організму проти інфекцій дихальних шляхів, зменшуючи частоту, тривалість та важкість перебігу інфекційних захворювань дихальних шляхів, а також знижує потребу в призначенні антибіотиків. Препарат активує клітинну і гуморальну імунну відповідь слизової оболонки дихальних шляхів та інших імунокомпетентних структур організму. Він також стимулює неспецифічну імунну відповідь організму. У доклінічних і клінічних дослідженнях були продемонстровані наступні ефекти препарату на захисні механізми організму: - стимулює альвеолярні макрофаги, які секретують цитокіни, що захищають організм від інфекцій; - збільшує кількість популяції CD4 Т-лімфоцитів; - активує периферичні мононуклеарні клітини, що виконують захисну функцію; - підвищує концентрацію секреторного IgA на слизових оболонках дихальних шляхів і травного тракту; - стимулює утворення захисних адгезивних молекул; - знижує вміст IgE у плазмі крові, що може пригнічувати розвиток реакцій гіперчутливості. Клінічні характеристики.

Форма випуску та упаковка

По 10 капсул у блістері, по 1 (10 * 1) блістеру у картонній коробці.

Лікарська форма

Капсули тверді. Основні фізико-хімічні властивості: непрозора капсула № 3 блакитного кольору, що містить порошок злегка бежевого кольору.

Фармакологічна дія

Інші засоби, що діють на респіраторну систему. Код АТХ R07AX.

Фармокинетика

Після перорального застосування препарату бактеріальний лізат накопичується у пейєрових бляшках слизової оболонки травного тракту. Клітини пейєрових бляшок поглинають антиген і презентують його субепітеліальним лімфоїдним клітинам, індукуючи таким чином гуморальну імунну відповідь, що призводить до підвищеного продукування IgA у слизовій оболонці, та попереджає проникнення мікроорганізмів. Антигени також стимулюють лімфоїдні клітини, що відповідають за клітинний захист, які потім мігрують через регіонарні лімфовузли в грудну протоку, і далі - в кровотік. З кровотоком вони мігрують у слизову оболонку травного тракту, дихальні шляхи, а також слизові оболонки інших органів, де виконують захисну функцію, підвищуючи можливість імунного захисту.

Особливі умови

Прийом препарату можна розпочинати не раніше ніж через 4 тижні після вакцинації живою вакциною. Допоміжна речовина маніт може чинити м'яку послаблюючу дію. Препарат містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію у вигляді натрію глутамату, тобто практично вільний від натрію. Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена. Препарат не слід застосовувати у І триместрі вагітності. При плануванні або при наявності вагітності жінки мають повідомити про це лікаря. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та у період годування груддю препарат можна призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Невідомо, чи екскретуються компоненти препарату у материнське молоко. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючі речовини: 1 капсула містить 7 мг ліофілізованого лізату бактерій Haemophilus influenzae, Streptococcus (Diplococcus) pneumoniae, Klebsiella pneumoniae and ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes and viridans, Moraxella (Branhamella/Neisseria) catarrhalis. Допоміжні речовини: пропілгалат, натрію глутамат, маніт (Е 421), магнію стеарат, крохмаль прежелатинізований; Оболонка: індиготин (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.

Свідчення

Застосовувати як засіб ад'ювантної терапії при всіх інфекціях дихальних шляхів, а також профілактично при рецидивуючих інфекціях дихальних шляхів і ЛОР-органів (хронічний бронхіт, тонзиліт, фарингіт, ларингіт, риніт, синусит, отит).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена. Препарат не слід застосовувати у І триместрі вагітності. При плануванні або при наявності вагітності жінки мають повідомити про це лікаря. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та у період годування груддю препарат можна призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Невідомо, чи екскретуються компоненти препарату у материнське молоко.

Побічні дії

З боку травного тракту: часто (> 1/100, < 1/10) - діарея; нечасто (> 1/1000, < 1/100) - нудота, блювання, біль у животі. З боку імунної системи: рідко (> 1/10000, < 1/1000) - реакції гіперчутливості. Загальні розлади: рідко - підвищення температури. При виникненні реакцій гіперчутливості прийом препарату необхідно припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Про взаємодію препарату з іншими лікарськими засобами не повідомлялося.

Передозування

Не спостерігалося чітких клінічних симптомів передозування препаратом. Про випадки передозування не повідомлялося. У разі передозування слід звернутися до лікаря.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від вологи. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004