Бронхаліс-Хеель

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

179.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бронхаліс-Хеель - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бронхаліс-Хеель

Виробник

Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, Германия

Загальний опис

Комплексний гомеопатичний препарат.

Форма випуску та упаковка

Поліпропіленовий контейнер на 50 таблеток у картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки з фаскою, від білого до жовто-білого кольору, із запахом креозоту, в окремих випадках, після зберігання, без запаху.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб чинить протизапальну, відхаркувальну, бронхолітичну, протикашльову та імуномодулюючу дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, які входять до складу препарату.

Особливі умови

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат. Якщо симптоми захворювання зберігаються або стан погіршується, необхідно припинити застосування лікарського засобу та проконсультуватися з лікарем. На початку лікування препаратом можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). В такому випадку застосування препарату слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря.

Склад

Діючі речовини: 1 таблетка містить: Atropa bella-donna D4 - 30 мг, Bryonia D4 - 60 мг, Cephaelis ipecacuanha D4 - 30 мг, Hyoscyamus niger D4 - 60 мг, Kalium stibyltartaricum D4 - 30 мг, Kreosotum D5 - 30 мг, Lobaria pulmonaria D4 - 30 мг, Lobelia inflata D4 - 30 мг; Допоміжні речовини: магнію стеарат, лактоза моногідрат.

Свідчення

Гострі, хронічні запальні та обструктивні захворювання дихальних шляхів, бронхіт, трахеїт, кашель курця, бронхіальна астма, плеврит.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Не застосовувати лікарський засіб дітям до 3 років.

Способи застосування

Разова доза: дорослим та дітям віком від 6 років - 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування), дітям віком від 3 до 6 років - 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайні ложки) кип’яченої води кімнатної температури та приймати разову дозу: 2 чайні ложки (залишки розчину зберігати в захищеному від світла місці при кімнатній температурі не більше однієї доби). Приймати 3 рази на добу за 15 - 20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин. Лікар може зменшувати частоту прийому до 1 - 2 разів на добу та за необхідністю повторювати курс лікування через 2 - 3 тижні. Можливість застосування лікарського засобу більше 5 днів залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально. Не приймати подвійну дозу, якщо ви забули прийняти попередню. ДітиПрепарат застосовувати для лікування дітям віком від 3 років.

Побічні дії

У поодиноких випадках можуть виникати алергічні реакції внаслідок індивідуальної чутливості до компонентів лікарського засобу. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Закривати контейнер із таблетками негайно після застосування, захищати від вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці!

08004 08004